Doda wzięła ślub z "przyjacielem" Emilem. Zobaczcie, jak się im udało utrzymać związek w tajemnicy. Ale TE gesty ich zdradziły

Tego nikt się nie spodziewał! Doda po raz drugi wzięła ślub. Wszystko na to wskazuje, że jej wybrankiem jest Emil Stępień. Piosenkarka do tej pory konsekwentnie zaprzeczała, że jest z nim związku, twierdząc, że to tylko przyjaciel i partner biznesowy. Jednak pewne drobne gesty zdradzały, że łączy ich coś więcej.
Doda, Emil Stępień Doda, Emil Stępień Instagram.com/dodaqueen/

Doda wyszła za mąż!

Doda zaskoczyła wszystkich, informując za pośrednictwem Instagrama i Facebooka, że wyszła za mąż za 'ukochanego i przyjaciela'. Na dowód pokazała zdjęcie obrączek.

Kochani, z radosnym sercem informuję Was jako pierwsza: wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że osoba, której oddałam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji to jednocześnie mój ukochany i przyjaciel. Ta mieszanka stała się możliwa dzięki temu, że rosła w siłę z dala od mediów... Ale teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią! KOCHAM GO! - napisała Doda na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Piosenkarka nie zdradziła jednak imienia swojego wybranka, ale można się domyślić, że jest nim Emil Stępień.

Doda wzięła ślub
Instagram.com/dodaqueen/

Emil Stępień, Doda Emil Stępień, Doda AKPA

Zapewniała, że to tylko przyjaźń

Doda gościła ostatnio w programie Marcina Cejrowskiego pt. 'Gwiazdy Cejrowskiego'. Jednym z ważnym wątków, poruszanych w rozmowie, było pytanie o relacje, jakie łączą wokalistkę i Emila Stępnia.

Emil Stępień nie jest 'nositorbą'. Jest 'nosiwszystkim', czego w danej chwili potrzebuję. Takie nazwy, wyzywanie kogoś od 'nositorby' to jest obrażanie. Za dziesiątym razem, to było śmieszne, ale za dwudziestym jest to po prostu żenujące (...) - wyznała wtedy Doda.

Piosenkarka podkreśliła również, że łączy ich prawdziwa przyjaźń i że bardzo ceni swojego partnera biznesowego:

On jest bardzo odważną, konsekwentną osobą, podziwiam go, że udało mu się zdobyć do reżyserii Władysława Pasikowskiego, a do głównej roli Marcina Dorocińskiego. (...) Ja go bardzo szanuję przede wszystkim dlatego, że on nic ode mnie nie chce. Przyjaźnie mogą przetrwać lata. Przyjaciół mam po 10, 15, 20 lat. Wszystkie moje narzeczeństwa, małżeństwa już nawet nie wiem, jak wyglądały, zastąpiły mnie inne osoby.

Emil Stępień, Doda
Instagram.com/dodaqueen/

Doda Doda Screen / Instagram / Doda

Życie singielki już nie dla niej?

Doda niedawno udzieliła wywiadu Piotrowi Najsztubowi, w którym szczerze opowiedziała o swojej sytuacji uczuciowej. Przyznała, że ciężkie jest dla niej życie singielki. Po tym, jak wokalistka rozstała się w atmosferze skandalu z Emilem Haidarem, zarzekała się, że do końca życia będzie singielką, bo nie potrzebuje mężczyzn do szczęścia. Wygląda na to, że podejście Dody w tej kwestii zdążyło już ulec zmianie.

Muszę powiedzieć, że jest mi z coraz ciężej z byciem singielką. Zarzekałam się wtedy, że nią pozostanę 'do końca moich dni', a teraz... Jest mi trochę smutniej. Ciężej dziewczynie iść przez świat całkiem samej. Szczególnie jak ma więcej trosk niż inne. Oczywiście fajnie jest po raz setny iść z przyjaciółmi do kina, ale fajnie by też było pójść z 'nim'... - wyznała Doda w swoim wywiadzie dla 'Vivy!'.

Przyznała, że mężczyzny u boku najbardziej brakuje jej w kryzysowych momentach.

Kiedy nasila się na mnie atak, to przydałoby mi się męskie ramię. Zwłaszcza jak atakuje inny mężczyzna. Bo rodziców nie chcę eksploatować w tej sferze mojego życia. Są starsi i sama wolałabym być dla nich oparciem. A jak facet cię kocha, to chce cię odciążyć - mówiła wtedy.

Emil Stępień, Doda
Instagram.com/dodaqueen/

Doda Doda Instagram.com/ dodaqueen

Związek z dala od mediów

Warto zwrócić uwagę, że wszystkie poprzednie związki Dody, były bardzo medialne. Piosenkarka chętnie pokazywała się ze swoimi partnerami, mówiła o nich i obnosiła się ze swoją miłością. W tym przypadku jest zupełnie inaczej. Fakt, wokalistka nie miała nic przeciwko pokazywaniu się publicznie z Emilem Stępniem, ale wciąż podkreślała, że jest on dla niej jedynie przyjacielem i partnerem biznesowym.

scena z: Doda, Dorota Rabczewska, Radosław Majdan SK: Sopot Festival 2005, Sopot 2005, wrzesie 2005, okulary, top, pies, kapeluszfot. Palicki/AKPA
Akpa

5Doda Rabczewska Dorota, Nergal Adam Darski 2010-02-18
KAPIF.pl

1Rabczewska Dorota Doda, Emil Haidar    2015-06-26
KAPIF.pl

Doda Doda KAPIF.PL/Kapif

Przyłapani na czułościach - TE zdjęcia nie kłamią

Doda i Emil Stępień już wiele razy byli przyłapani na czułościach. W drodze do kina w jednym z warszawskich centrów handlowy, bądź też podczas romantycznego, letniego spaceru.

Emil Stępień Emil Stępień Instagram.com/ dodaqueen

Emil Stępień ma gest!

Pomimo, iż Doda konsekwentnie twierdziła, że z Emilem Stępniem łączą ją tylko relacje przyjacielskiej i zawodowe, on dawał subtelne znaki, że jednak na rzeczy jest coś więcej.

W styczniu tego roku na gali Business Woman and Life zlicytowany został kalendarz, w którym znajdowała się fotografia m.in Dody. Zdjęcie, nazwane przez nią 'Dodalisa', zostało sprzedane za 20 tysięcy złotych. Co najciekawsze, nabył je właśnie Emil Stępień.


Instagram.com/ dodaqueen

Doda w Cannes Doda w Cannes RADOSLAW NAWROCKI / FORUM

Razem w Cannes

Emil Stępień towarzyszył Dodzie podczas wyjazdu na Festiwal Filmowy w Cannes. Piosenkarka błyszczała wtedy w rewelacyjnej kreacji, biznesmen zaś wspierał ją na każdym kroku i chętnie robił zdjęcia. Był też przy niej podczas ciężkich chwil, które wokalistka doświadczyła w trakcie wizyty na festiwalu we Francji.

Doda Doda Kapif/Screen z Instagram.com/dodaqueen/

Emil Stępień z miłości zafundował Dodzie billboard w centrum Warszawy?

W czerwcu 2017 roku w samym centrum Warszawy pojawił się ogromny billboard, na którym widniało zdjęcie wokalistki i jej cytat. Ponoć miało to być dzieło właśnie Emila Stępnia. Jeżeli to prawda, no cóż, ma gest!

Doda, Doda i Emil Stępień Doda, Doda i Emil Stępień Kapif.pl, 'Twoje Imperium' screen

Na dobre i na złe

Doda zawsze mogła liczyć na wsparcie Emila Stępnia. Zarówno podczas ważnych chwil dla jej kariery, jak i prywatnie. To on przywiózł jej do domu ciepły rosół, gdy piosenkarka chorowała. To on towarzyszył jej podczas podróży.

Partners in crime ??

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) Mar 21, 2018 o 1:17 PDT

Doda wzięła ślub po raz drugi

Doda już raz brała ślub. W latach 2005 - 2008 była żoną Radosława Majdana. Para związała się ze sobą w 2003 roku, a po dwóch latach stanęła na ślubnym kobiercu. Ich związek był śledzony przez media w całej Polsce. Nazywano ich polską parą Beckhamów. Równie medialny, jak ich związek, był ich rozwód w 2008 roku.

Radek Majdan, Doda
Forum

N.z Doda - Dorota Rabczewska - wokalistka zespolu Virgin i jej maz Radoslaw Majdan. 25 - lecie MTV. Warszawa, Wybrzeze Helskie, Club La Playa. 02.07.2006 fot. Krzysztof Jarosz/Forum
FORUM/Krzysztof Jarosz

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.