Marta Kaczyńska wzięła trzeci ślub, zaraz zostanie matką. Jej życie to materiał na scenariusz filmowy

Życie prywatne Marty Kaczyńskiej budzi sporo emocji. Odkąd jej ojciec, Lech Kaczyński, został prezydentem w 2005 roku, stała się ulubionym tematem w tabloidach. Media rozpisywały się o jej małżeństwie, rozwodzie i kolejnych związkach. Teraz po raz trzeci wzięła ślub - i po raz trzeci zostanie matką. Zobaczcie, które fakty z jej życia podkręcały atmosferę.
Marta Kaczyńska-obrączki Marta Kaczyńska-obrączki Instagram/mmkaczynska

Marta Kaczyńska - trzeci ślub

Marta Kaczyńska w sobotę wyszła za mąż za swojego partnera, Piotra Zielińskiego. Zakochani wzięli tylko ślub cywilny, choć zapowiadali, że planują pobrać się w kościele. Prawdopodobnie uniemożliwiła im to przeszłość Kaczyńskiej, która nie dostała na czas papierów unieważniających jej pierwszy ślub kościelny z Piotrem Smuniewskim. Narzeczeni nie chcieli przekładać na później ceremonii, gdyż lada chwila zostaną rodzicami.

Zobacz: Marta Kaczyńska już po trzecim ślubie. Wesele odbyło się w ekskluzywnej warszawskiej restauracji. Do tanich nie należy

Marta Kaczyńska Marta Kaczyńska EastNews

Trzecie dziecko

Marta Kaczyńska po raz trzeci zostanie mamą. Jej związek z Zielińskim, biznesmenem, rozwija się w ekspresowym tempie. Nie spotykają się jeszcze 12 miesięcy, a już wzięli ślub i czekają na dziecko. Jednak mężczyzna nie ukrywa, że jest szczęśliwy:

Nie chciałbym udzielać pochopnych komentarzy. Nie jestem na to gotowy. Jedno jest pewne, jestem dziś bardzo szczęśliwy - mówił mężczyzna na początku ich znajomości w rozmowie z 'Na żywo'.
Marta Kaczyńska Marta Kaczyńska Instagram/mmkaczynska

Marzenia o chłopcu

Według informacji dziecko ma przyjść na świat w sierpniu, a 9-letnia Martynka i 13-letnia Ewa będą miały siostrę. Kaczyńska nie ukrywała jednak, że marzyła o chłopcu.

Ma termin porodu na połowę sierpnia. Bardzo chciałaby mieć syna, o czym mówiła w wywiadach, ale USG wskazuje na dziewczynkę. Marta dostała również unieważnienie ślubu kościelnego w kilka miesięcy i planuje powtórnie wziąć ślub kościelny, jeszcze przed rozwiązaniem, również ze względu na stryja i wyborców PiS - zdradza informator 'Pudelka'.
Marta Kaczyńska z partnerem Marta Kaczyńska z partnerem AKPA

Inna kobieta

Życie uczuciowe Kaczyńskiej budzi sporo emocji. O tym, że spotyka się z restauratorem, pisaliśmy po raz pierwszy we wrześniu. Widziano ich na romantycznej randce, a dwa dni później mężczyzna został przyłapany z inną. Kaczyńska jednak wybaczyła mu wyskok. W grudniu po raz pierwszy pokazali się razem oficjalnie na zawodach jeździeckich Cavaliada w Poznaniu. Widać było między nimi chemię. Nie brakowało czułych spojrzeń i pocałunków. To, że Kaczyńska wybaczyła zdradę partnerowi, zszokowało niejedną osobę.

Zobacz: Marta Kaczyńska z partnerem na randce a potem on na plaży w objęciach innej. Mocne zdjęcia!

Marta Kaczyńska Marta Kaczyńska Instagram/mmkaczynska

Pierwsze małżeństwo

Mężczyzn w życiu Kaczyńskiej było kilku. W wieku 20 lat oświadczyła rodzicom, że wychodzi za mąż. Jej wybrankiem był kolega ze studiów Piotr Smuniewski, z którym wzięła ślub kościelny. Maria i Lech Kaczyńscy nie byli zachwyceni tym, że jedynaczka w tak młodym wieku zdecydowała się założyć rodzinę, ale zaakceptowali jej wybór. W 2003 roku przyszła na świat pierwsza córka Kaczyńskiej, Ewa, a w 2007 małżonkowie podjęli decyzję o rozwodzie.

Marta Kaczyńska i Marcin D. Marta Kaczyńska i Marcin D. East News

Marcin Dubieniecki

Można przypuszczać, że przyczyną rozwodu był Marcin Dubieniecki. 'Super Express' informował, że ponoć jeszcze przed rozpadem małżeństwa Kaczyńska spotykała się z nim. Poznali się w Darłówku przy... stoliku do gry w karty, konkretnie do Black Jacka. To była impreza dla aplikantów adwokackich, która miała konwencję gry hazardowej.

Niesamowite zakochanie. Nagle wszystko trafiło na właściwe miejsce. Decyzję o drugim dziecku podjęliśmy świadomie. Chcieliśmy Martynki i mamy ją - mówiła kiedyś Kaczyńska.
Marcin Dubieniecki, Marta Kaczyńska Marcin Dubieniecki, Marta Kaczyńska East News

Drugi ślub

W 2007 roku wzięli ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Gdyni. Przyjęcie ślubne odbyło się w ośrodku rządowym w Juracie. Marta Kaczyńska była wtedy w 5. miesiącu ciąży.

-Marcin Dubieniecki przed Sadem Dyscyplinarnym -Marcin Dubieniecki przed Sadem Dyscyplinarnym Wojciech Strozyk/REPORTER / REPORTER

Kto jest ojcem dziecka?

W 2007 roku okazało się, że Piotr Smuniewski nie jest ojcem Ewy. O zaprzeczenie ojcostwa do sądu wystąpiła Kaczyńska.

Jestem prawnie i faktycznie ojcem mojego dziecka - mówił Dubieniecki w rozmowie z Newsweekiem.
Marta Kaczyńska Marta Kaczyńska Instagram/mmkaczynska

Drugi rozwód

Ich małżeństwo przechodziło wiele trudnych chwil. W 2011 roku Dubieniecki wyprowadził się od Marty Kaczyńskiej. Przeniósł się do Warszawy i otworzył kancelarię prawniczą. Pozew rozwodowy złożył 31 grudnia 2013 roku. Sprawa ciągnęła się miesiącami, w lecie 2014 roku postępowanie sądowe zostało zawieszone.

Marta Kaczyńska, Marcin Dubieniecki
EAST NEWS

W 3. rocznicę katastrofy smoleńskiej Marta Kaczyńska udzieliła 'VIVIE!' wywiadu, w którym opowiedziała o tym, jak próbuje sobie poukładać na nowo życie. Odniosła się także do małżeństwa, które już wtedy przechodziło kryzys. Co ciekawe, nic tam nie mówiła o swoim stosunku do męża, natomiast wspomniała o miłości do dzieci.

Małżeństwa mają swoje lepsze i gorsze chwile. [...] Powiem tyle, że teraz rozmawiamy z Marcinem znacznie więcej niż kiedyś, wspólnie spędzamy wolny czas z dziewczynkami. Oboje bardzo je kochamy. One są dla mnie najważniejsze - mówiła w 2013.
Marcin Dubieniecki, Marta Kaczyńska Marcin Dubieniecki, Marta Kaczyńska East News

Areszt

Sprawa rozwodowa się przeciągała, Dubieniecki trafił do aresztu (zarzucono mu kierowanie grupą przestępczą i wyłudzenie pieniędzy od państwa). Wtedy została umorzona, a Kaczyńska nadal była żoną mecenasa, który wyszedł z aresztu po 14 miesiącach. Temat rozwodu powrócił. Ich małżeństwo przestało istnieć po 9 latach w 2016 roku.

Marta Kaczyńska z partnerem na CSIO Sopot 2018 Marta Kaczyńska z partnerem na CSIO Sopot 2018 EastNews/fot. Piotr Zagiell

Nowi partnerzy

Dubieniecki szybko wziął ślub z nową partnerką, doczekał się dziecka. Kaczyńska parę dni po ogłoszeniu rozwodu była widziana z córkami i tajemniczym brunetem w stadninie koni, gdzie bardzo często spędza czas z rodziną. Pełne czułości gesty, nie pozostawiały wątpliwości, że łączy ich głęboka więź. Jak się okazało, tajemniczym mężczyzną był Piotr.

Marta Kaczyńska, Andrzej Duda Marta Kaczyńska, Andrzej Duda Agencja Wyborcza.pl

Marta Kaczyńska i Andrzej Duda

Musimy także wspomnieć o domysłach internautów, którzy nie raz śmiali się, że ją i prezydenta Andrzeja Dudę łączy serdeczna więź. Jak widać, świetnie się ze sobą dogadują, a Kaczyńska znalazła szczęście u boku Zielińskiego.

Zobacz: Andrzej Duda je żonie z ręki. I to dosłownie! Agata Duda karmiła męża kiełbasą

Życzymy szczęścia!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.