Najpierw wspólna okładka, a potem głośne rozstanie. Tadla i Kret rozstali się przez "klątwę okładki"? Nie tylko oni

Gwiazdy chętnie dzielą się swoimi szczęśliwymi chwilami i sukcesami. Często pod wpływem emocji podkreślają siłę swojego uczucia, przy okazji zarabiając na tym niemałe pieniądze. Zebraliśmy kilka okładek, które kiedyś świadczyły o wielkim szczęściu i miłości gwiazd, a dzisiaj jej bohaterowie pewnie nawet nie chcą ich oglądać. Do polskiego show-biznesu już na stałe wszedł zwrot "klątwa okładki". Zobaczcie listę najciekawszych "pechowych" okładek.
Jarosław Kret i Beata Tadla Jarosław Kret i Beata Tadla Screen z Instagram.com/jarekkret

Beata Tadla i Jarosław Kret

Beata Tadla i Jarosław Kret już dwukrotnie gościli na okładce magazynu 'VIVA!'. Najpierw pojawili się na niej w maju 2016 roku. Wtedy też po raz pierwszy udzielili wspólnego wywiadu. Kilka dni temu pojawiła się informacja, że para się rozstała, zaledwie miesiąc po tym, jak uśmiechnięci pozowali razem do kolejnej wspólnej okładki w "VIVIE!".

Beata Tadla, Jarosław Kret
Okładki magazynu 'VIVA!'

Co ciekawe, jeszcze na początku lutego, kiedy to pojawiło się nowe wydanie magazynu "VIVA!" z parą na okładce, Jarosław Kret wyśmiewał "klątwę okładki" na swoim Instagramie:

Mówi się, że jest klątwa okładkowa - która para trafi na okładkę, to zaraz się rozpadnie. My już drugi raz... trafiamy na okładkę, czyli klątwa przestała działać.
Tomasz lis na gali Wiktory 1993 Tomasz lis na gali Wiktory 1993 Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Wyborcza.pl

Kinga Rusin i Tomasz Lis

Kinga Rusin w 1994 roku poślubiła Tomasza Lisa, jednak para rozwiodła się w 2006 roku, a jej mąż związał się z jej przyjaciółką i jednocześnie świadkową na ich ślubie, Hanną Smoktunowicz.

Tomasz Lis, Kinga Rusin
Okładka magazynu 'VIVA!'

Para również ma na swoim koncie wspólną okładkę w magazynie 'VIVA!', na której gościli w październiku 2000 roku.

Edyta Górniak i Robert Kozyra Edyta Górniak i Robert Kozyra Forum/Darek Majewski

Edyta Górniak i Robert Kozyra

Edyta Górniak i Robert Kozyra poznali się w 1997 roku w Londynie. Najwięcej o ich związku mówiło się, gdy para wzięła udział w sesji zdjęciowej dla 'VIVY!'. Sprzedali magazynowi zdjęcia ze swoich wakacji. Tylko rok byli parą. Kilka miesięcy po publikacji słynnej sesji zdjęciowej rozstali się.

Edyta Górniak, Robert Kozyra
źródło Viva

Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki

Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki

Marta Kaczyńska w czerwcu 2010 roku gościła na okładce "VIVY!" razem ze swoim ówczesnym mężem, Marcinem Dubienieckim. To dla niego córka byłej pary prezydenckiej w 2007 roku rozwiodła się z poprzednim mężem. Para już nie jest razem, a każde z nich ułożyło sobie życie na nowo z kimś innym.


SCAN/VIVA

Krzysztof Ibisz,Anna Nowak-Ibisz. Krzysztof Ibisz,Anna Nowak-Ibisz. kapif

Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz

W 'VIVIE!' wszyscy dowiedzieli się, jak bardzo są w sobie zakochani. Pierwszy wywiad i pierwsza wspólna, oficjalna sesja. Krzysztof Ibisz i Anna Nowak dzisiaj już pewnie nawet o tej okładce nie pamiętają.


SCAN/VIVA

Kate Rozz, Piotr Adamczyk Kate Rozz, Piotr Adamczyk Kapif

Kate Rozz i Piotr Adamczyk

Kate Rozz i Piotr Adamczyk o swojej wielkiej miłości opowiedzieli w "VIVIE!" w 2012 roku. Zaledwie 12 miesięcy później ich małżeństwo się rozpadło.

Kate Rozz, Piotr Adamczyk
Viva

Doda, Błażej Szychowski Doda, Błażej Szychowski Kapif

Doda i Błażej Szychowski

Była już para poznała się w pracy. Błażej Szychowski był choreografem formacji tanecznej, z którą Doda współpracowała. Zaczęli się spotykać w 2011 roku, dość szybko pojawili się na okładce "VIVY!". Rozstali się po roku związku.

doda, błażej szychowski
fot. Viva

Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk KAPIF.pl

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk

Wielka miłość, piękna okładka i opowieści, dlaczego nie mogą bez siebie żyć. Poznali się na planie "Pierwszej miłości" i zaczęli spotykać w atmosferze skandalu. Krawczyk miał bowiem dla Włodarczyk zostawić swoją ówczesną partnerkę Anetę Zając i dwójkę dzieci. Włodarczyk i Krawczyk rozstali się na przełomie 2015 i 2016 roku.

Mikołaj Krawczyk, Agnieszka Włodarczyk
Okładka magazynu 'VIVA!'

Izabel i Kazimierz Marcinkiewicz Izabel i Kazimierz Marcinkiewicz Edelman/REPORTER / REPORTER

Kazimierz Marcinkiewicz i Isabel

To właśnie dla Izabeli Olchowicz Kazimierz Marcinkiewicz zostawił w 2009 roku swoją ówczesną żonę. W tym samym roku para trafiła na okładkę "VIVY!". Jednak małżeństwo z nową kobietą nie przetrwało i rozpadło się w 2016 roku.

Kazimierz Marcinkiewicz, Isabel
Okładka magazynu 'VIVA!'

Ich Troje Ich Troje Agencja Wyborcza.pl

"Ich Troje"

W 2002 roku na okładce "VIVY!" gościła trójka zakochanych członków zespołu Ich Troje ze swoimi drugimi połówkami. Michał Wiśniewski z Mandaryną, Jacek Łągwa z partnerką i Justyna Majkowska z Błażejem Szychowskim. Dzisiaj żadne z nich nie jest już razem.


SCAN/VIVA

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.