Piękna, młoda i z ciekawą pasją. Tak wygląda córka Steve'a Jobsa. Nie tylko ona jest dziedziczką fortuny

Dziedziczki fortuny znanych rodziców mogą pochwalić się nie tylko pokaźną sumą pieniędzy. Są młode, piękne, wykształcone i mają swoje pasje. Można im pozazdrościć wielu rzeczy. Zobaczcie, czym się zajmują polskie i zagraniczne córki znanych miliarderów!
Natalia Lesz Natalia Lesz KAPIF

Natalia Lesz

Natalia Lesz jest córką założyciela firmy informatycznej Aleksandra i jego żony Grażyny Lesz.

Natalia Lesz
KAPIF

Od najmłodszych lata uczyła się tańca. Początkowo w szkole baletowej, następnie w prestiżowych szkołach: Royal Academy of Dance (Londyn), Alvin Ailey American Dance Theater, Broadway Dance Center (Nowy Jork). W Nowym Jorku ukończyła studia aktorskie na Tisch School of the Arts przy Uniwersytecie Nowojorskim.

Natalia Lesz
KAPIF

Szerszej publiczności znana dzięki takim przebojom, jak "Chciałabym", "That Girl", "Coś za coś" oraz grze w takich serialach, jak między innymi "Tancerze", "Singielka", "Rezydencja". Lesz jest laureatką Superjedynki 2008 i VIVA Comet 2008 za Debiut Roku oraz Nagrody Dziennikarzy na festiwalu Sopot TOPtrendy 2010.

Jennifer Gates Jennifer Gates Instagram/jenniferkgates

Jennifer Gates

Jennifer Gates to córka Billa Gatesa, twórcy Microsoftu, który znajduje się na liście najbogatszych ludzi na świecie. Jennifer kocha zawody jeździeckie. Swoją pasję łączy oczywiście z nauką.

Próbuję znaleźć równowagę pomiędzy zawodami a studiami. Szkoła jest dla mnie bardzo ważna. Ale cudownie, że mogłam tutaj przyjechać. Zaczynam studia na jesieni i chyba wybiorę biologię, ale nie jestem pewna w 100 procentach - mówiła na zawodach jeździeckich LGCT Chantilly.

Jennifer Gates
Instagram/jenniferkgates

Bill Gates wspiera pasję córki i nie są to puste słowa. Kupił stadninę koni w Rancho Santa Fe, za bagatela 18 milionów dolarów. Ośrodek ma 229 akrów (92 hektarów). Gates zamierza przekształcić go w miejsce zdatne do rozgrywania zawodów jeździeckich. Zakup stadniny był głęboko przemyślany, bo w pobliżu San Diego, Gates ma dom w Del Mar Country Club.

Przygotowanie do samych zawodów jeździeckich też sporo kosztuje. Za wynajęcie 4 koni do treningu Gates w 2012 roku zapłacił od 50 do 75.00 dolarów za każdego, podaje portal "Daily Mail". Kolejne 50.000 dolarów dopłacił za stajnie i treningi. Jennifer Gates docenia gest ojca i przyznaje, że dzięki niemu prowadzi "uprzywilejowane życie", dzięki czemu może realizować swoją pasję.

Jennifer Gates
Instagram/jenniferkgates

Jak zapewniał Gates, nie chce "zdeprawować" swoich dzieci. Jennifer dostawała kieszonkowe i odziedziczy jedynie nikłą cześć majątku biznesmena. Kiedy skończy studia, będzie musiała iść do pracy i zarobić na siebie.

Eve Jobs Eve Jobs EastNews

Eve Jobs

Eve Jobs to 19-letnia córka zmarłego przed siedmiu laty założyciela firmy Apple, Steve'a Jobsa. Eve studiuje na Uniwersytecie Stanforda, a także rozwija swoją pasję, jaką jest jazda konna. Dziewczyna jest ponoć wzorową studentką, która angażuje się w naukę i życie studenckie. W marcu 2017 roku branżowy magazyn "Equinews" przyznał jej tytuł "Skoczka miesiąca". Eve zwyciężyła lub zdobyła wysokie miejsca na kilku prestiżowych zawodach jeździeckich.

Eve Jobs
EastNews

Eve Jobs
EastNews


Jobs od kilku lat spotyka się z synem meksykańskiego milionera, Eugenio Garzą Perezem, którego poznała na zawodach jeździeckich. Rodzina chłopaka jest jedną z najbardziej zamożnych meksykańskich rodzin. Pradziadek Eugenia był prezesem firmy Visa, a część zarobionego majątku przekazał na stworzenie w Monterrey prestiżowego Instytutu Technologicznego.

Eve Jobs z chłopakiem
Instagram/evecjobs

Majątek rodziny Eve Jobs jest szacowany na 20 miliardów dolarów.

Joanna Jakubas Joanna Jakubas EastNews

Joanna Jakubas

Joanna Jakubas jest córką milionera Zbigniewa Jakubasa, który plasuje się w pierwszej 20. najbogatszych Polaków. Jakubas jest znanym inwestorem giełdowym, a jego majątek jest szacowany na 1 480 mln zł.

Joanna Jakubas
EastNews

Córka inwestora ma udziały w Mennicy Polskiej, czyli jednej ze spółek ojca. Joanna Jakubas pasjonuje się muzyką. Jest sopranistką. Ukończyła Royal College of Music w Londynie, a także uczyła się w USA. Miała okazję zagrać koncert z Andreą Boccellim. Joannę Jakubas mogliśmy zobaczyć też w filmach: "Kamienie na szaniec", "Los Nnumeros" i "Randka w ciemno".

Joanna Jakubas
EastNews

Nicole Soszyńska Nicole Soszyńska Kapif

Nicole Soszyńska

Nicole Soszyńska to córka Doroty Szawłowskiej-Soszyńskiej i Wojciecha Soszyńskiego, właścicieli marki "Oceanic", produkującej kosmetyki AA, i firmy "Euro Fragrance". 

Nicole Soszyńska.
Kapif

Nicole skończyła architekturę na Ecole Nationale Supérieure d'Architecture Paris-Val de Seine. Wróciła jednak do Warszawy. Połączyła swoją pasję do pięknych ubrań i smykałkę do interesów. Po ukończeniu w Berlinie kursu w szkole mody, otworzyła w Warszawie dwa ekskluzywne butiki - Tara Jarmon przy ul. Mokotowskiej 63 i Gerard Darel w Galerii Mokotów.

Soszynska Nicole 2013-09-10
KAPIF.pl

Nicole Soszyńska
Kapif

Nicole warz z matką, Dorotą, prowadziły bloga "Nasz Blog". Był on reklamą produktów rodziny Soszyńskich. Inspiracją dla pań był ponoć blog Kasi Tusk.

Tiffany, Iwanka Trump Tiffany, Iwanka Trump Instagram/tiffanytrump/ivankatrump

Iwanka, Tiffany Trump

Ivanka i Tiffany Trump są córkami Donalda Trumpa. W 2016 roku uplasował się na 156. miejscu listy 400 najbogatszych Amerykanów magazynu "Forbes", z majątkiem wycenianym na 3,7 miliarda dolarów. Jego córki chętnie pokazują się w mediach społecznościowych.

Tiffany, Ivanka Trump
Instagram/tiffanytrump/ivankatrump

Tiffany Trump
Instagram/tiffanytrump

Ivanka Trump
Instagram/ivankatrump

Aerin Lauder Aerin Lauder Instagram/aerin

Aerin Lauder

Aerin jest córką Ronalda Laudera. Jego rodzice byli założycielami marki kosmetyków Estée Lauder.  Lauder jest przedsiębiorcą, dyplomatą, filantropem i żydowskim działaczem społecznym. Od 2007 roku jest przewodniczącym Światowego Kongresu Żydów.

Aerin Lauder
Instagram/aerin

Aerin jest założycielką kosmetycznej marki "Aerin", a także dyrektorem artystycznym marki "Estee Lauder". Interesuje się także podróżami i aranżacją wnętrz. 

Aerin Lauder
Instagram/aerin

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.