Piotr Woźniak-Starak spotykał się ze znanymi aktorkami, w tym z koleżanką Szulim!

Agnieszce Szulim przypisywano wiele romansów, jednakże również Piotr Woźniak-Starak wszedł w związek małżeński z miłosnym bagażem. Pamiętacie z kim spotykali się wcześniej?
Agnieszka Szulim i Adam Badziak Agnieszka Szulim i Adam Badziak WBF

Małżeństwo z Adamem Badziakiem

Gdy Agnieszka Szulim na dobre zadomowiła się w polskim show-biznesie, nie była już singielką. W 2008 roku, po czterech latach znajomości, wzięła ślub z Adamem Badziakiem, znanym motocyklistą i komentatorem Polsat Sport. O początkach znajomości opowiedzieli w rozmowie z magazynem "VIVA!"

Adam Badziak, Agnieszka Szulimfot. KAPIF

Ówczesny mąż prezenterki miał zupełnie inne wspomnienia. W wywiadzie zdradził, że początkowo nie wpadła mu w oko. Dopiero po roku los sprawił, że spotkali się ponownie.

Ja ciebie zauważyłem dopiero rok później, na imprezie u naszych znajomych. Stwierdziłem: ładna dziewczyna. I to wszystko.


Ich znajomość rozpoczęła się od rozmowy o wspólnych zainteresowaniach. Badziak od zawsze pasjonował się motocyklami, co było również dobrą stroną początkującej dziennikarki. Prowadziła wówczas rubrykę motoryzacyjną w jednym z czasopism. Związek przetrwał do 2012. Jak donosiły media, rozstali w zgodzie. Nie znaczy to jednak, że było to dla nich łatwym przeżyciem. W rozmowie z Piotrem Najsztubem przyznała, że nie obyło się bez łez.

Oboje ryczeliśmy. To nawet nie chodziło o to, że ktoś powiedział "już cię nie kocham", a o to jaka jest nasza wspólna droga i raczej tej wspólnej drogi już nie było - powiedziała.

Mimo to Szulim i Badziak długo zwlekali z rozwodem:

Jak przyjdzie taki moment, że któreś z nas poczuje, że potrzebuje tego rozwodu, bo się z kimś związało na przykład, to tak, ale nam się całkiem dobrze żyło do tej pory bez rozwodu i nikt nie narzekał - mówiła wiosną tego roku w programie "W roli głównej".

Adam Badziak i Agnieszka SzulimWBF

W świetle prawa małżeństwo Szulim i Badziaka przestało istnieć dopiero w 2015 roku, wtedy była już z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Nim jednak los skrzyżował jej drogi producentem filmowym upłynęło sporo czasu. Czasu, który nie był wolny od plotek o jej romansach.

Adam Badziak i Agnieszka SzulimKapif

Piotr Kędzierski i Agnieszka Szulim Piotr Kędzierski i Agnieszka Szulim Kapif

Plotki o romansach

Latem 2013 media plotkarskie żyły romansem Agnieszki Szulim z liderem grupy Behemoth i byłym chłopakiem show-biznesowej rywalki dziennikarki, Dody. Wszystko zaczęło się od zdjęcia wrzuconego do sieci przez gospodynię programu "Na językach".

Agnieszka Szulim, NergalScreen z Instagram.com

Nergal i Szulim wybrali się wspólnie na koncert Iron Maiden, a muzyk podsycił zainteresowanie mediów i fanów zagadkowym wpisem na jej Facebooku.

Screen Facebook.com

Choć oboje nie komentowali plotek o romansie, a dowodem na ich zażyłą relację miały być m.in. zdjęcia paparazzi. Dziś jednak wiemy, że Szulim i Nergala łączy przyjaźń. Były partner Dody był jednym z gości na ślubie dziennikarki. Podobnie zresztą jak inny "domniemany ukochany" - Piotr Kędzierski, z którym też kilka lat temu media łączyły Szulim.

Piotr Kędzierski, Agnieszka SzulimInstagram.com/piotrkedzierski

Maciej Żakowski i Agnieszka Szulim Maciej Żakowski i Agnieszka Szulim WBF

Związek z Maciejem Żakowskim

Po paru miesiącach okazało się, że Adam Darski faktycznie miał swój udział w życiu uczuciowym Szulim. To on poznał dziennikarkę z jej nowym partnerem, Maciejem Żakowskim. Dziennikarka nie komentowała sprawy w mediach, ale wspólne wyjścia na imprezy i zdjęcia na Instagramie nie zostawiały wątpliwości. Szybko zaczęli razem pojawiać się na imprezach, jednak tym razem Szulim nie zdecydowała się na romantyczne wspólne wywiady ani okładkowe sesje.

Agnieszka Szulim, Maciej Żakowski, NergalScreen Instagram.com/aganajezykach

Agnieszka Szulim zmieniła nie tylko partnera, ale też styl życia. Zaczęła częściej pokazywać się w modnych lokalach, wybierać bardziej "hipsterskie" stylizacje, paparazzi uwieczniali wspólne przejażdżki pary kabrioletem czy na longboardzie. Związek nie przetrwał próby czasu. Latem 2014 roku media obiegła informacji o rozstaniu. Związek miała zakończyć Szulim.

Agnieszka zrozumiała tam, że nic już jej z Maćkiem nie łączy. Aga bardzo ceni sobie niezależność. Uznała, że nie chce tkwić w związku, który nie daje jej satysfakcji. Maciek jest osobą prywatną i całe to zamieszanie trochę go peszyło. Tymczasem dla niej popularność jest częścią pracy. Mieli na tym tle ciągłe scysje - wyjawiła "Fleszowi" znajoma Szulim.

Dziennikarka na wakacje w zeszłym roku wybrała się już nie z Żakowskim, a z najlepszą przyjaciółką Natalią Klimas. Aktorka również była świeżo po rozstaniu. W lutym 2014 zakończyła związek z... Piotrem Woźniakiem-Starakiem.

Piotr Woźniak-Starak i Alicja Bachleda-Curuś Piotr Woźniak-Starak i Alicja Bachleda-Curuś Kapif

Piotr Woźniak-Starak i Alicja Bachleda-Curuś

Pierwszym związkiem dziedzica fortuny, o którym powszechnie wiadomo, był ten z Alicją Bachledą-Curuś. Para spotykała się ponoć najpierw w 2002 roku, byli ze sobą dwa lata, nawet wtedy gdy oboje uczyli się w Stanach. Ona w szkole Lee Strasberga, on w  prestiżowej Parsons School for Design. Potem jednak ich drogi rozeszły się.

Włoska plaża, 2003 rok. Słońce i lazurowe niebo. Roześmiana Alicja na nartach wodnych pędzi za motorówką. W skąpym stroju, opalona, jej mokre ciało to łakomy kąsek. Piotr Woźniak-Starak, syn jednego z najbogatszych Polaków, nie ma szans. Zakochuje się bez pamięci. Para jak z żurnala. Razem przez dwa lata. Ale nie jest łatwo kochać tę dziewczynę. Alicja rezygnuje ze wspólnych wakacji we Francji, żeby wziąć udział w kolejnym castingu. "Byłem młody, nie zdawałem sobie sprawy, jakiemu stresowi poddawana jest aktorka", zapewnia Woźniak-Starak. "Dopiero gdy sam zacząłem pracować przy filmach pojąłem, jakich poświęceń wymaga show-biznes" - w taki sposób opisywał ten związek w "VIVIE!"

Bachleda-Curuś przeprowadziła się do Los Angeles, następnie poznała Colina Farrella. Jednak - jak się okazało w 2014 roku - życie miało dopisać kolejny rozdział do miłosnej historii producenta i aktorki. Biznesmen miał przyjechać do aktorki na kilka dni do Los Angeles, para miała także spędzić razem weekend majowy w domu Staraka w Giżycku.

Byli tam przyjaciele Piotra. Para nie kryła uczuć, ale wszyscy dostali zakaz mówienia o ich związku - powiedziała informatorka w "Party".

Potem we wrześniu tego samego roku Bachleda-Curuś i Woźniak-Starak pojawili się właśnie na 39. Festiwalu Filmowym w Gdyni. Nie tylko wspólnie przybyli na imprezę, ale też spędzali ze sobą czas podczas niej, również późnymi wieczorami.

Oboje wiemy, że nie unikniemy zainteresowania mediów, ale ja mocno wierzę, że moja praca i filmy, które produkuję, będą interesować widzów niezależnie od tego, jak wygląda moje życie prywatne - mówił Starak w rozmowie z "Show".

 

Gdynia 18.09.2014 r. Alicja Bachleda-Curus i Piotr Wozniak-Starak na 39. Festiwalu Filmow Fabularnych w Gdyni. Fot. Lukasz Dejnarowicz / FORUMKAPIF

 

Za kulisami fotoreporterom udało się uwiecznić chwilę, w której Alicja Bachleda-Curuś i matka producenta, Anna Woźniak-Starak serdecznie się przywitały. Panie ucięły sobie pogawędkę, a rozmowie przysłuchiwał się także Jerzy Starak.

Są zachwyceni! Znają Alicję od lat i uważają, że bardziej pasuje do ich syna niż jego poprzednia dziewczyna, Natalia Klimas - mówił  znajomy w rozmowie z "Party".

 

Alicja Bachleda-Curuś, Anna Woźniak-Starak, Piotr Starak, FPFF 2014 w GdyniKapif

 

Jak się jednak okazało jeszcze w tym samym roku, parze nie udało się wskrzesić dawnej zażyłości:

Przed laty byli parą i w wakacje próbowali odnowić uczucie, które ich łączyło. Jednak po jakimś czasie stwierdzili, że wolą zostać przyjaciółmi. Dlatego już męczą ich plotki o tym, że mają romans - informowało "Party".
Piotr Woźniak-Starak i Natalia Klimas Piotr Woźniak-Starak i Natalia Klimas Kapif

Piotr Woźniak-Starak i Natalia Klimas

Nim Woźniak-Starak zszedł się z Bachledą-Curuś zakończył przeszło dwuletni związek z Natalią Klimas, aktorką i córką projektantki mody Joanny Klimas. Para poznała się w Stanach Zjednoczonych, gdy on wrócił do Polski, ona pośpieszyła za nim.

Natalia Klimas i Piotr Woźniak-StarakWBF

 

Choć oboje nierzadko pokazywali się razem na polskich salonach, to jednak nie opowiadali w prasie o swoim związku. Dopiero dwa lata od rozstania Natalia Klimas po raz pierwszy skomentowała to, co ich łączyło.

Minęły dwa lata od naszego rozstania, więc to jest dla mnie temat już zamknięty. Minęło już dużo czasu, ale jasne, że bolało. Myślę, że byłabym niefajną osobą, gdyby to po mnie spłynęło. Naprawdę kochałam. Było to wspaniałe 2,5 roku życia ? opowiedziała Krzysztofowi Ibiszowi w jego programie "Demakijaż".

Powody ich rozstania nie są jasne, znajomi pary wskazywali na niezgodność charakterów.

Już od jakiegoś czasu nie mogli się ze sobą dogadać. Z dnia na dzień było coraz gorzej - zdradził dwutygodnikowi "Party" znajomy Klimas.

 

Piotr Woźniak-StarakWBF

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak Instagram.com/pwsas/East News

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Szulim

Piotr Woźniak-Starak oświadczył się Agnieszce Szulim na Balu TVN-u. Wybrał tę datę nie bez powodu. To właśnie roku temu, na tej imprezie, miał zobaczyć przyszłą narzeczoną po raz pierwszy.

Tak mamy dziś "małą rocznicę" - opowiadała Szulim. - Nie mieliśmy jednak okazji świętować, od rana byłam na planie programu "Aplauz, aplauz". A wtedy było tylko poznanie, bardzo iskrzyło, ale rocznicę mamy ustaloną znacznie później - powiedziała dziennikarka w niedzielę w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską.

Taka jest wersja oficjalna. Tabloidy spekulują, że zakochani mieli się poznać nieco wcześniej na "urodzinach wspólnej znajomej". Najśmielsze i najbardziej złośliwe plotki wskazują na Natalię Klimas właśnie. Tajemnicą nie jest, że byłych przyjaciółek nie łączy już tak bliska zażyłość jak dawniej.

Dziennikarka TVN i producent bardzo długo nie decydowali się na komentowanie plotek o romansie, rzekomym prywatnym szoferze mającym wozić Agnieszkę do podwarszawskiej wilii milionera i nowej ksywce dziennikarki na korytarzach TVN-u ("prezesowa"). Spekulacje ukrócił ich oficjalny debiut jako pary na początku listopada zeszłego roku. Zakochani wkroczyli po raz pierwszy razem na salony - on niepewnym krokiem, ona z szerokim uśmiechem - na premierę filmu "Obywatel" Jerzego Stuhra.

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Szulim Kapif

Nowy tatuaż był tylko początkiem wizerunkowych zmian. Szulim zaczęła stawiać na bardziej kobiecy styl, na salonach pokazywała się w kreacjach często z górnej półki cenowej, na Instagramie fani śledzić mogą jej nieco bardziej luksusowy styl życia.

Agnieszka SzulimWBF

Producent i dziennikarka, po nieśmiałych początkach, nie ukrywają już swojego uczucia. Regularnie bywają razem na salonach, wyznają miłość na Instagramie. Dalszą część historii już znamy...

Agnieszka Szulim, Piotr Woźniak-StarakInstagram.com/PWSAS

 

Więcej o:
Komentarze (7)
Piotr Woźniak-Starak spotykał się ze znanymi aktorkami, w tym z koleżanką Szulim!
Zaloguj się
 • Gość: andi

  Oceniono 12 razy 12

  Jak na 35-40 latków, dodatkowo obracających się w mediach i szołbiznesie to ta liczba partnerów nie jest jakoś szczególnie porażająca; znajoma ma trójkę dzieci,każde z innym partnerem a żadną celebrytką nie jest

 • Gość: lol

  Oceniono 1 raz 1

  Rozenkowa jest już coraz mniej podobna do siebie. Operacje plastyczne to jednak niezbyt dobra rzecz.

 • Gość: aw

  Oceniono 1 raz 1

  a gdzie wczorajsze komentarze?

 • Gość: orgo

  Oceniono 2 razy 0

  Kasa czyni cuda! Tato Starak uwłaszczył się na PRL a do synalka teraz blondzie lgną...

 • Gość: hm....

  Oceniono 4 razy 0

  Kazdy z kazdym... Jak w telenoweli...

 • Gość: ekhm

  Oceniono 2 razy -2

  Bloody Marry - jeśli to przeczytałeś/aś w Twoim domu w nocy pojawi się Bloody Marry. Jak rano wstaniesz zobaczysz ją w lustrze. Pozbawi Cię wzroku lub sprawi, że wyrwie ci żołądek, jeśli nie prześlesz tego do 10 pytań. To nie są żarty ! W 2009 roku Alice Born nie przesłała łańcuszka i na następny dzień znaleziono ją w łazience martwą bez żołądka.. Lustro było zbite, a na odłamkach szkła było napisane krwią Alice (jak później dowodziło jej DNA) "Bloody Marry też Cię dopadnie". Błagam, prześlij to ! Ja nie chcę ryzykować..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX