Żona Artura Żmijewskiego, nowy wybranek Weroniki Rosati. Pewnie zobaczycie ich po raz pierwszy. Nieznani partnerzy gwiazd

Nie wszystkie gwiazdy są skłonne pokazywać publicznie swoich partnerów, a jeżeli już to robią, to z rzadka i tylko przy wyjątkowych okazjach. Rzadko też o nich opowiadają, prywatność ceniąc sobie bardziej, niż sławę. Weronika Rosati od pewnego czas spotyka się z Robertem Śmigielskim i jest to jak na razie jedna z najbardziej tajemniczych par polskiego show-biznesu. A inne pary? Sami zobaczcie.
Weronika Rosati, Robert Śmigielski Weronika Rosati, Robert Śmigielski Kapif/East News

Weronika Rosati i Robert Śmigielski

Weronika Rosati znowu jest zakochana. Tym razem jej wybrankiem jest starszy od niej o 18 lat ortopeda, Robert Śmigielski. Para już zamieszkała razem, choć ze względu na specyfikę pracy aktorki i jej częste wyjazdy do Hollywood, spokojne życie może być wyzwaniem.

Robert doskonale rozumie, że Weronika żyje w wiecznych rozjazdach. Sam często ma wykłady i sympozja w Ameryce. Podobnie jak Weronika robi światową karierę. Wyjeżdża równie często jak ona, jeśli nie częściej ? mówi nam znajomy pary. Kto wie, może zakochanym uda się ułożyć tak plany zawodowe, by mogli wyjeżdżać razem - mówi serwisowi Fakt.pl znajomy Weroniki Rosati.

Ich związek jest krótki, ale intensywny.

Ta miłość spadła na nich jak grom z jasnego nieba. Mimo krótkiego stażu, każde z nich traktuje ten związek poważnie. Są zakochani bez pamięci i już planują wspólną przyszłość - czytamy.
Artur Żmijewski z żoną Pauliną Artur Żmijewski z żoną Pauliną Kapif

Artur Żmijewski z żoną Pauliną

Artur Żmijewski swoją przyszłą żonę poznał jeszcze w liceum. Choć ma status gwiazdy, jest jednocześnie zupełnie zwyczajnym mężem i ojcem.

Przyjąłem zasadę, żeby być jak najbardziej normalnym. To znaczy, gdy wracam do domu z planu, czy ze sceny, nie opowiadam o swojej robocie. Ona zostaje za drzwiami. Po co mam kogokolwiek obciążać swoimi stresami? Zresztą żona często ma o to pretensje. Oczywiście nie zawsze moja taktyka wychodzi, bo jak jest tekst do poduczenia, trzeba zamknąć się w gabinecie lub kiblu. W zależności, gdzie wygodniej - mówił w 2007 roku w "Playboyu".

Artur i Paulina Żmijewscy mają dwóch synów: Karola i Wiktora.

Artur Żmijewski z żoną PaulinąKapif

Piotr Głowacki z żoną Agnieszką Piotr Głowacki z żoną Agnieszką Kapif

Piotr Głowacki i Agnieszka Marek

Żoną Piotra Głowackiego jest Agnieszka Marek, również aktorka. Doskonale rozumie, że charakteryzacja to część tego fachu, jednak Głowacki był przebrany nawet, kiedy się żenił.

W dniu ślubu miałem długie włosy i długą brodę, a dzień później pojechałem na przygotowania do filmu "Hiszpanka" i wyszedłem z taką łysiną i takim wąsem . Aga przyjechała po mnie i takiego mnie odwiozła na długą drogę życia - opowiadał w programie Kuby Wojewódzkiego.

Piotr Głowacki z żoną AgnieszkąKapif

Rafał Królikowski z żoną Dorotą Rafał Królikowski z żoną Dorotą Akpa

Rafał Królikowski z żoną Dorotą

Rafał Królikowski poznał swoją przyszłą żonę Dorotę, kiedy ta przeprowadzała z nim wywiad o... uwodzeniu. Mają dwóch synów: Piotra i Michała.

Zdarza się, że wszystko jest na głowie żony, że inni tatusiowie uczestniczą w jakichś ważnych wydarzeniach w szkole, choć na kilku wywiadówkach byłem... Taki zawód wybrałem i staram się, na ile mogę, żeby jakoś to wszystko równoważyć - opowiadał Królikowski w rozmowie z "Gazetą Lubuską".

Rafał Królikowski z DorotąAkpa

Paweł Małaszyński z żoną Joanną Paweł Małaszyński z żoną Joanną Kapif

Paweł Małaszyński z żoną Joanną

Paweł Małaszyński i jego żona, Joanna Chitruszko, znają się od ponad dwudziestu lat, a małżeństwem są od szesnastu. Aktor jest dyskretny i unika rozmów o swoim życiu prywatnym, jednak często bywa z żoną na imprezach. Mają dwójkę dzieci: Leę i Jeremiasza.

Paweł Małaszyński z żoną JoannąKapif

Dorota Zawadzka z mężem Robertem Dorota Zawadzka z mężem Robertem Kapif

Dorota Zawadzka z mężem Robertem

Dorota Zawadzka czyli "Superniania", związała się z poznanym przez internet poetą, Robertem Myślińskim.

Owszem, można powiedzieć, że sieć nas połączyła, ale przez przypadek. Ja byłam wtedy w kiepskim nastroju, kobieta po przejściach, i szukałam w Internecie poezji. I tak trafiłam na wiersze Roberta, które od razu mnie porwały. On też znalazł się wówczas na życiowym zakręcie, taki mężczyzna z przeszłością. A miłość wcale nie przyszła od pierwszego wejrzenia. Najpierw staliśmy się dla siebie powiernikami, potrafiliśmy gadać godzinami. Miłość przyszła później - mówiła w rozmowie z serwisem Se.pl.

Dorota Zawadzka z mężem RobertemAkpa

Kamilla Baar z mężem Piotrem Kamilla Baar z mężem Piotrem Kapif

Kamilla Baar i z mężem Piotrem

Piotr Kochański jest drugim mężem Kamilli Baar. To 56-letni, zatem o 20 lat starszy od aktorki biznesmen i adwokat.

Warto szukać takiej relacji, w której puzzle do siebie pasują. Jest wtedy przestrzeń na rodzinę, na pracę zawodową, na realizację ambicji. Jest wzajemność. A napięcia, konflikty warto rozwiązywać w łóżku - mówiła Kamilla Baar w wywiadzie dla "Zwierciadła".

Kamilla Baar i Piotr KochańskiKapif

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski Kapif

Roma Gąsiorowska z mężem Michałem

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski są małżeństwem od 2010 roku.

Oprócz tego, że jest facetem buchającym testosteronem? Jest czułym, opiekuńczym mężem i ojcem. I zaimponowała mi jego stadność. Oboje uwielbiamy, gdy dom jest pełen ludzi. Budujemy rodzinę, o jakiej marzyłam. Choć na początku nie było łatwo. Kiedy zdecydowałam się na ślub, Michał miał dziecko z poprzedniego związku. Widziałam, jakim jest kochającym tatą, bo przecież poznaliśmy się siedem lat wcześniej, pracując razem w TR Warszawa. Byliśmy wtedy oboje w udanych związkach, a jednak coś nas do siebie ciągnęło. I spłoszyliśmy się. Unikaliśmy się przez kilka lat. A potem była znowu wspólna praca nad spektaklem i... zakochaliśmy się w sobie. Myślę, że to w końcu musiało się wydarzyć, ale wcześniej każde z nas miało swoje doświadczenia: Michał został ojcem, ja spotkałam niewłaściwych facetów - czytamy wypowiedź aktorki na stronie Styl.pl.

Roma Gąsiorowska i Michał ŻurawskiKapif

Daria Widawska i Michał Jarosiński Daria Widawska i Michał Jarosiński Kapif

Daria Widawska z mężem Michałem

Daria Widawska, i operator Michał Jarosiński, wzięli ślub w 2007 roku. Znają się jednak jeszcze z czasów kręcenia serialu "Tygrysy Europy" (rok 1999).

Wybrałam człowieka, który jest interesujący zarówno w kapciach i piżamie, jak i w najlepszym garniturze. My cały czas mamy ochotę ze sobą przebywać i o wszystkim rozmawiać, tęsknimy za sobą, gdy jedno wyjedzie - tak aktorka charakteryzowała swojego męża podczas rozmowy z miesięcznikiem "Sens".

Daria Widawska i Michał JarosińskiKapif

Jerzy Kamiński i Paulina Drażba Jerzy Kamiński i Paulina Drażba Kapif

Paulina Drażba z mężem Jerzym

Jerzy Kamiński, mąż Pauliny Drażby, jest producentem telewizyjnym. Zanim pobrali się w 2011 roku, znali się 7 lat.

Jerzy Kamiński i Paulina DrażbaKapif

Anita Kruszewska i Andrzej Grabowski Anita Kruszewska i Andrzej Grabowski Kapif

Andrzej Grabowski z żoną Anitą

Andrzej Grabowski, i młodsza od niego o 18 lat Anita Kruszewska, wzięli ślub w 2009 roku. Poznali się jednak 2 lata wcześniej, kiedy aktor był w trakcie rozwodu z Anną Tomaszewską. Dosłownie kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że małżeństwo Grabowskiego może niedługo zakończyć się. Anita Kruszewska ma za sobą 2 udary, a mąż, jak podaje "Super Express", nie poświęca jej wystarczająco dużo uwagi.

Nie chcę tego publicznie komentować, w mojej sytuacji nie mogę się denerwować. Trzeci udar byłby tragedią - powiedziała Anita Kruszewska.

Andrzej Grabowski i Anita KruszewskaKapif

Zygmunt Chajzer z żoną Dorotą Zygmunt Chajzer z żoną Dorotą Kapif

Zygmunt Chajzer z żoną Dorotą

Przyszła żona Zygmunta Chajzera brała udział w konkursie "Miss Lata z Radiem". Zygmunt Chajzer był wtedy jurorem... Ostatecznie konkurs wygrał kto inny, a Dorota otrzymała nagrodę pocieszenia, czyli męża.

Była jednak o krok od wygranej. Wciąż mam przed oczami, jak się pojawiła. Piękna, długonoga blondynka, w takiej mini, że wszystkim mężczyznom szczęka opadła. Wiedziałem, że będzie moja. Od razu coś między nami zaiskrzyło - wspominał potem Zygmunt Chajzer w rozmowie z "Super Expressem".

Zygmunt Chajzer z żoną DorotąKapif

Więcej o: