Od finału "Top Model" minęły prawie trzy miesiące. Kto NAPRAWDĘ robi karierę, a komu się nie udało? Zdziwicie się

Czy trzeba wygrać "Top Model", żeby robić karierę w modelingu? Oni udowadniają, że nie. Radek Pestka, choć wygrał program, najpierw zasłynął z tego, że zaprosił media żeby zobaczyły, jak ma zakładany aparat na zęby. Okazuje się jednak, że i on mocno zdążył wejść w branżę. A inni uczestnicy? Sprawdziliśmy.
Radek Pestka Radek Pestka Screen z Instagram.com/Radek Pestka

Radek Pestka

Radek Pestka, zwycięzca programu "Top Model", znany jest przede wszystkim z tego, że założył sobie aparat na zęby. Model już wcześniej mówił, że ma to w planach, jednak zrobiło się o tym głośno, kiedy osoba z jego otoczenia rozesłała do mediów zapytanie, czy któraś z redakcji byłaby zainteresowany zrobieniem o tym newsa. Ktoś to upublicznił i internet miał ubaw po pachy.

To niefortunne wydarzenie nieco przysłoniło fakt, że oprócz tego Radek Pestka powoli znajduje dla siebie miejsce w branży. 9 lutego ukazała się druga po "Glamour" okładka z modelem - będzie to młodzieżowy magazyn "Avanteen". Nawiązał też kontakt z agencją modelingową w Japoni - jego agent widzi tu potencjał związany z charakterystycznym typem urody Pestki. Poza tym model będzie ambasadorem międzynarodowej marki sportowo-lifestylowej, której nazwę poznamy w połowie lutego.

Radek PestkaScreen z Instagram.com/Radek Pestka

Radek PestkaScreen z Instagram.com/Radek Pestka

Karolina Pisarek dla Mohito - lookbook kolekcji walentynkowej i wiosennej Karolina Pisarek dla Mohito - lookbook kolekcji walentynkowej i wiosennej mat. prasowe Mohito

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek dotarła aż do finału, gdzie jednak lepszy okazał się Radek Pestka. Drugie miejsce umożliwiło jej jednak niezły start. Modelka wzięła udział w sesji dla "Visual Magazine". Została też twarzą Mohito. Tak prezentuje się w walentynkowej kolekcji sieciówki.

Karolina Pisarek dla Mohito - lookbook kolekcji walentynkowej i wiosennejmat. prasowe Mohito

Karolina Pisarek dla Mohito - lookbook kolekcji walentynkowej i wiosennejmat. prasowe Mohito

Natalia Gulkowska Natalia Gulkowska Fot. Tomek Dębski

Natalia Gulkowska

Natalia Gulkowska zafundowała widzom, a i jurorom zapewne też, niemałą niespodziankę, kiedy opuściła program, oddając swoje miejsce wykluczonej Magdzie Stępień-Kolesnikow. Wydawałoby się, że tym krokiem zaprzepaszcza karierę w modelingu, jednak udowodniła, że nie trzeba wygrać show, żeby móc z powodzeniem zaistnieć w branży. Natalia Gulkowska jest podopieczną ECManagement.

Natalia GulkowskaFot. Tomek Dębski

Natalia GulkowskaFot. Tomek Dębski

Natalia GulkowskaFot. Łukasz Żyłka

Natalia GulkowskaFot. Łukasz Żyłka

Natalia GulkowskaFot. Łukasz Żyłka

Jakob Kosel Jakob Kosel Plotek Exclusive

Jakob Kosel

Jakob Kosel zajął 3. miejsce w programie "Top Model" i niemal od razu podpisał kontrakt na lookbook marki garniturowej Vistula. Wziął też udział w projekcie "H&M WF Reaktywacja" i zrobił kampanię marek Cropp i Apart. Oprócz tego nieustannie bierze udział w sesjach fotograficznych. Niedługo wylatuje na kontrakt do Mediolanu z jedną z najlepszych męskich Agencji - 2morrow Models. W Los Angeles reprezentowany jest przez Agencję Two Model Management a w Niemczech przez Modelwerk. Jego kalendarz jest zapisany po brzegi!

Jakob KoselPlotek Exclusive

Jakob Kosel i Mariusz PrzybylskiScreen z Instagram.com/Jakob Kosel

Karolina Gilon Karolina Gilon instagram.com/karolinagilonofficial/

Karolina Gilon

Karolina Gilon, była jedną z najbardziej wyrazistych uczestniczek ostatniej edycji "Top Model". Po zakończonym programie zdecydowała się przyjąć zaproszenie stacji TTV i zostać prowadzącą program "DeFacto".

Jestem też w trakcie nagrywania pierwszego singla, a potem także całego albumu. Dostaję liczne propozycje modelingowe związane z sesjami zdjęciowymi. Mam za sobą między innymi sesję lookbookową projektantów Paprocki&Brzozowski. Kariera modelingową nie jest moim priorytetem, ważniejsza jest dla mnie praca w telewizji oraz muzyka, choć nie rezygnuję z niej definitywnie. Właśnie wchodzę we współpracę z prestiżowymi markami - powiedziała Karolina Gilon w rozmowie z Plotek.pl.

Karolina Gilon, Top ModelKAPIF

Magdalena Stępień-Kolesnikow Magdalena Stępień-Kolesnikow Screen z Instagram.com/Magdalena Stępień-Kolesnikow

Magdalena Stępień-Kolesnikow

Magdalena Stępień-Kolesnikow w "Top Model" zajęła 4 miejsce, ex aequo z Karoliną Gilon. Nie znalazła jeszcze dla siebie agencji modelek, działa na lokalnym, tarnowskim rynku. Wzięła tam udział w kilku sesjach, także prywatnych. Największą z nich była sesja dla galerii handlowej Gemini Park w Tarnowie, której efektem była między innymi obecność na billboardach w mieście i okolicach.

Magdalena Stępień-KolesnikowScreen z Instagram.com/Magdalena Stępień-Kolesnikow

Kamila Ibrom Kamila Ibrom fot. Kaja Kitlinski/Petite Photography

Kamila Ibrom

Kamilę Ibrom zapamiętaliśmy między innymi z tego, że w programie "Top Model" odmówiła pozowania do nagiej sesji. "Za karę" musiała pozować z pająkami, z czym całkiem nieźle sobie poradziła.

Powodem, dla którego Kamila Ibrom nie chciała się rozebrać w programie była konieczność pozowania w towarzystwie całej ekipy. Niedawno, w intymnej, bardzo osobistej sesji, rozebrała się do zdjęć wykonanych przez Kaię Kitliński.

Kamila Ibromfot. Kaja Kitlinski/Petite Photography

Michael Mikołajczuk Michael Mikołajczuk Screen z Instagram.com/Michael Mikołajczuk

Michael Mikołajczuk

Michael Mikołajczuk to piłkarz z Żar, który próbował zrobić karierę w modelingu. Świetnie wyrzeźbione ciało i sześciopak na brzuchu nie wystarczyły jednak, żeby podbić serca jurorów "Top Model". Ze zdjęć, które pokazuje na Instagramie możemy wnosić, że Mikołajczuk podjął współpracę z marką Giacomo Conti. Reklamuje również markę Top Dieta.

Michael MikołajczukScreen z Instagram.com/Michael Mikołajczuk

Michael MikołajczukScreen z Instagram.com/Michael Mikołajczuk

Sebastian Zawiliński jako Kapelusznik w obiektywie Wojciecha Jachyry Sebastian Zawiliński jako Kapelusznik w obiektywie Wojciecha Jachyry Wojciech Jachyra / magazyn WARSAWHOLIC

Sebastian Zawiliński

Sebastian Zawiliński był jednym z pierwszych uczestników "Top Model", który musiał pożegnać się z programem. Nie zaszkodziło mu to jednak w karierze. Trafił do agencji Avant Models i prezentuje kreacje czołowych projektantów. Wziął też udział w sesji "Kapelusznik - po drugiej stronie lustra", która była twórczym nawiązaniem do powieści "Alicja po drugiej stronie lustra".

Sebastian Zawiliński jako Kapelusznik w obiektywie Wojciecha JachyryWojciech Jachyra / magazyn WARSAWHOLIC

Sebastian ZawilińskiScreen z Instagram.com/Sebastian Zawiliński

 

 

Sebastian ZawilińskiScreen z Instagram.com/Sebastian Zawiliński

Aleksandra Ławnik-Sadowska Aleksandra Ławnik-Sadowska Fot. Marcelina Podniestrzańska

Aleksandra Ławnik-Sadowska

Aleksandra Ławnik zajęła 11. miejsce w ostatniej edycji "Top Model". Nie przeszkodziło jej to jednak podpisać kontraktu z agencją Yako Models. Modelka bierze udział w sesjach zdjęciowych, tutaj w obiektywie Marceliny Podniestrzańskiej.

Aleksandra Ławnik-SadowskaMarcelina Podniestrzańska

Więcej o: