Pamela Anderson i jej "NOWA TWARZ". "Nie przypomina dawnej siebie". I dobrze, bo wygląda o niebo lepiej

Oto nowa Pamela Anderson. Do tej pory, gdy obserwowaliśmy tego typu gwiazdorskie metamorfozy, efekty raczej zasmucały. Tym razem jednak jest inaczej.
Pamela Anderson w czerwcu 2015 Pamela Anderson w czerwcu 2015 PrPhotos/Screen z Youtube.com

Pamela Anderson w czerwcu 2015

Nie wiemy, dlaczego i co się stało, ale dobrze się stało. Pamela Anderson gościła w show Ellen DeGeneres i wyglądała normalnie, to znaczy pięknie. Świeżo i naturalnie, jakby klątwa medycyny estetycznej nigdy nad nią nie ciążyła.

Gwiazda "Słonecznego patrolu" co chwila eksperymentuje z wyglądem, ale ten eksperyment można uznać za wyjątkowo udany.
Pamela Anderson w marcu 2015 Pamela Anderson w marcu 2015 EN/Screen z Youtube.com

Pamela Anderson w marcu 2015 i obecnie

Jakim przymiotnikiem określilibyście ten wizerunek seksbomby? Całkiem nieźle poszło internetowemu magazynowi Life&Style.

Gwiazda wygląda zaskakująco skromnie - napisali.

I trafili w punkt. Pamela Anderson w zwykłej białej bluzce i prostej fryzurze wyglądała skromnie. To był prawdopodobnie pierwszy przypadek w jej karierze, kiedy to określenie było tu w stu procentach odpowiednie.

Nie wiemy, dlaczego i co się stało, ale dobrze się stało. Pamela Anderson w czerwcu 2015 roku gościła w show Ellen DeGeneres i wyglądała normalnie, to znaczy pięknie. Świeżo i naturalnie, jakby klątwa medycyny estetycznej nigdy nad nią nie ciążyła. Patrząc na zdjęcie po prawej trudno uwierzyć, że Pamela Anderson ma za sobą szereg zabiegów estetycznych. Powiększyła piersi, wstrzykiwała w usta kwas hialuronowy, a w policzki kolagen, korygowała kształt nosa i nakładała licówki na zęby. Nie wiemy, dlaczego i co się stało, ale dobrze się stało. Pamela Anderson w czerwcu 2015 roku gościła w show Ellen DeGeneres i wyglądała normalnie, to znaczy pięknie. Świeżo i naturalnie, jakby klątwa medycyny estetycznej nigdy nad nią nie ciążyła. Patrząc na zdjęcie po prawej trudno uwierzyć, że Pamela Anderson ma za sobą szereg zabiegów estetycznych. Powiększyła piersi, wstrzykiwała w usta kwas hialuronowy, a w policzki kolagen, korygowała kształt nosa i nakładała licówki na zęby. PrPhotos/Screen z Youtube.com

Pamela Anderson w czerwcu 2015 i obecnie

Patrząc na zdjęcie po prawej trudno uwierzyć, że Pamela Anderson ma za sobą szereg zabiegów estetycznych. Powiększyła piersi, nastrzykiwała sobie usta kwasem hialuronowym, a policzki kolagenem, korygowała kształt nosa i nakładała licówki na zęby.

Pamela Anderson w 2013 i 2015 Pamela Anderson w 2013 i 2015 PrPhotos/Screen z Youtube.com

Pamela Anderson w 2013 i 2015

Wbrew swoim zwyczajom, tym razem nie podkreśliła oczu czarnymi kreskami, które na ogół nadawały jej drapieżnego charakteru, ale jednocześnie postarzały.

Pamela Anderson w marcu 2015 i obecnie Pamela Anderson w marcu 2015 i obecnie Screen z Youtube.com/EN

Pamela Anderson w marcu 2015 i obecnie

W marcu paparazzo sfotografował Pamelę Anderson w jednej z knajpek Beverly Hills. Pozbawiona "służbowego" makijażu wyglądała zupełnie zwyczajnie.

Włosy, które w ubiegłym roku obcięła na chłopczycę, urosły i okalały jej twarz - donosił wtedy "Daily Mail".
Pamela Anderson w kwietniu 2013 Pamela Anderson w kwietniu 2013 EN

Pamela Anderson w kwietniu 2013

To była jedna z bardziej szalonych metamorfoz celebrytki. Nie tylko włosy w stylu retro zwracały wtedy uwagę, ale również dziwnie napięta twarz.

Pamela Anderson w styczniu 2015 i w listopadzie 2014 Pamela Anderson w styczniu 2015 i w listopadzie 2014 PrPhotos/EN

Pamela Anderson w styczniu 2015 i w listopadzie 2014

Czasami wprost trudno nadążyć za kolejnymi odsłonami jej wizerunku.

Pomyślałam, że moje włosy miały już swoje życie, chciałabym teraz spróbować czegoś nowego - powiedziała podczas jednej z poprzednich wizyt u Ellen DeGeneres.
Pamela Anderson Pamela Anderson Screen z Youtube.com

Pamela Anderson

De facto obecnie bardziej przypomina siebie sprzed lat niż jeszcze 10 lat temu.

Pamela AndersonPamela Anderson w 2005 i w latach 90./Fot. Screen z Youtube.com/EN

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.