Lana Del Rey, kiedyś seksbomba, potem przytyła i znowu schudła. A jak wygląda teraz?

Gdy Lana Del Rey jest szczuplejsza, uchodzi za seksbombę, ale gdy przybywa jej kilka kilogramów, zmianie ulega nie tylko jej pewność siebie, ale i wizerunek. Zobaczcie, jak wygląda teraz, gdy odpoczywa na włoskich wakacjach.
Lana Del Rey Lana Del Rey East News

Lana Del Rey

Waga Lany Del Rey od jakiegoś czasu nieustannie się waha. Gdy gwiazda weszła do świata show-biznesu w 2011 roku mogła się pochwalić wyjątkowo szczupłą sylwetką, a potem było z tym różnie. Wraz ze zmianą wagi, zmieniał się też jej wizerunek. Gdy jest szczuplejsza, chętniej wybiera sukienki podkreślające jej sylwetkę i zarazem seksapil, ale wraz ze wzrostem kilogramów, w coraz obszerniejszych ubraniach ginie też gdzieś jej pewność siebie. Lana Del Ray kilka dni temu odpoczywała restauracji w Portofino z chłopakiem, Francesco Carrozzinim, i przyjaciółmi. Wszystko wskazuje na to, że tym razem wokalistka przechodzi raczej przez "pełniejszy okres". Do topienia przez nią smutków w jedzeniu nawiązał portal "Daily Mail".

Lana Del Rey znalazła najlepsze lekarstwo na letnim smutek - włoskie jedzenie - skomentował portal.
Lana Del Rey w 2015 i 2011 roku Lana Del Rey w 2015 i 2011 roku Bulls/ East News

Lana Del Rey w 2011 roku i w 2015 roku

Gdy wokalistka przybiera na wadze, najbardziej widać to po jej twarzy. Tak wyglądała na początku swojej kariery w 2011 roku (po lewej) i teraz. Jej buzia sprawiała wrażenie opuchniętej. W trakcie biesiady gwieździe dopisywał humor.

Obdarzona kształtami piękność częstowała się przekąskami ze stołu - zauważa portal "Daily Mail".
Lana Del Rey, Francesco Carrozzini Lana Del Rey, Francesco Carrozzini East News

Lana Del Rey i Francesco Carrozzini

Jak dowiadujemy się z portalu "Daily Mail", związek pary "wzniósł się na wyższy poziom", bo tego samego dnia spotkali z mamą Carrozziniego.

Dodatkowe kilogramy to także pełniejsze nogi gwiazdy.

Lana Del Rey Lana Del Rey Bulls/ East News

Lana Del Rey

Tego dnia w Portofino Lana Del Rey miała na sobie biały komplet, ale chyba nie można go zaliczyć do najlepiej dobranych do jej sylwetki. Nie dość, że biały poszerza, to jeszcze szeroka koszula optycznie dodała wokalistce kilka kilogramów.

To nie pierwszy raz, gdy sylwetka wokalistki wzbudza zainteresowanie w mediach. W 2013 roku świat obiegły zdjęcia zrobione podczas kręcenia krótkometrażowego filmu, w którym znalazły się teledyski do trzech jej piosenek: "Bel Air", "Body Electric" i "God and Monsters". Kiedy wokalistka usiadła, dodatkowy tłuszczyk dosłownie "wypłynął" z rozpiętych szortów.

Lana Del ReyEast News

Lana Del Rey Lana Del Rey Bulls

Lana Del Rey

Gdy wokalistka ma na sobie mniej makijażu jej twarz wygląda na "rozmytą". Wygląd jej buzi zastanowił nas już w październiku zeszłego roku. Paparazzi spotkali ją, gdy spacerowała po Nowym Jorku. Gwiazda miała spięte włosy, co przyciągnęło uwagę do twarzy. Tak wyglądała w październiku 2011 i w październiku 2014 roku.

 Lana del Rey w październiku 2011 i w październiku 2014 roku.Bulls

Lana Del Rey Lana Del Rey Bulls/ East News

Lana Del Rey

W grudniu 2014 roku ukazały się zdjęcia Lany i jej chłopaka, które zrobiono na Karaibach. Kolorowe stroje, oryginalne stylizacje, mocny makijaż -  to cechy charakterystyczne jej dość jaskrawego wizerunku.

Bez makijażu wyglądała jednak po prostu przeciętnie i zwyczajnie - zupełnie nie jak gwiazda.

December 29h, 2014 - Caribbean Lana Del Rey enjoys a romantic Caribbean beach stroll with her new boyfriend italian photographer Francesco Carrozzini. ****** BYLINE MUST READ :  Spread Pictures ****** ****** No Web Usage before agreement ****** ******Please hide the childrens faces prior to the publication****** ****** Stricly No Mobile Phone Application or Apps use without our Prior Agreement ****** Enquiries at photo@spreadpictures.com8BIM,FJMG / Spread Pictures

Lana Del Rey Lana Del Rey Bulls

Lana Del Rey

Paparazzi zrobili Lanie Del Rey zdjęcia także kilka dni wcześniej na lotnisku w Los Angeles kilka. W wąskich jeansach wyglądała szczuplej niż w luźnych ubraniach.

Lana Del Rey wzbudza zainteresowanie nie tylko ze względu na jej figurę, ale i kreacje. W styczniu tego roku wszystkie magazyny i portale modowe zgodnie umieściły ją w ścisłej czołówce najgorzej ubranych gwiazd rozdania Złotych Globów.

Lana Del Rey arrives at the 72nd annual Golden Globe Awards at the Beverly Hilton Hotel on Sunday, Jan. 11, 2015, in Beverly Hills, Calif. (Photo by Jordan Strauss/Invision/AP)Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP

Lana Del Rey chyba nie wzięła słów krytyki do siebie. Na Facebooku opublikowała zdjęcie, na którym przesyła wszystkim buziaki. Czyżby była to odpowiedź na gorzkie słowa?

Lana Del ReyFacebook.com

Lana Del Rey w 2012 i 2015 roku Lana Del Rey w 2012 i 2015 roku Bulls/ East News

Lana Del Rey w 2012 roku i w 2015 roku

Tak zmieniła się jej sylwetka od 2012 roku. Gdy była szczuplejsza, w krótkich sukienkach odsłaniających nogi wyglądała jak seksbomba. Wiadomo, że "wakacyjny" strój rządzi się swoimi prawami, ale obszerne ciuchy zdecydowanie nie służą jej sylwetce i nie dodają seksapilu.

Lana Del Rey Lana Del Rey East News

Lana Del Rey w 2011 roku i w 2015 roku

Pobyt Lany Del Rey i jej partnera, Francesco Carrozziniego, we Włoszech był związany ze ślubem Pierre'a Casiraghi (kuzyna księcia Monako, Alberta) i Beatrice Borromeo, który odbył się 1 sierpnia we Włoszech. Wokalistka gościła na ceremonii ze swoim ukochanym.

Lana Del Rey, Francesco Carrozzini, Franca SozzaniEast News

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.