Russell Crowe ostatnio coraz mniej przypominał "Gladiatora". Teraz zmienił się jeszcze bardziej [NOWE ZDJĘCIA]

Fanki Russella Crowe nie mają zbyt dużo okazji, aby godzinami wzdychać do jego zdjęć. Te najnowsze boleśnie uświadamiają, że aktor zaniedbał się.
Russell Crowe w grudniu 2012 i w lipcu 2015 roku Russell Crowe w grudniu 2012 i w lipcu 2015 roku PrPphotos/EN

Russell Crowe w grudniu 2012 roku i w lipcu 2015

Russell Crowe ma 51 lat i nikt nie oczekuje od niego, że nadal będzie wyglądał jak młody bóg lub chociaż jak seksowny gladiator. Nie zmienia to jednak faktu, że niezależnie od cyfr widniejących w dowodzie, jedni z większą tkliwością obchodzą się ze swoim wyglądem, inni mniej. Niestety Crowe należy do tych drugich i jego najnowsze zdjęcia boleśnie to uświadamiają.

Russell Crowe w październiku 2012 i w lipcu 2015 roku Russell Crowe w październiku 2012 i w lipcu 2015 roku PrPphotos/EN

Russell Crowe w październiku 2012 i lipcu 2015

Paparazzo spotkał Russella Crowe z synem na ulicach Beverly Hills. Aktor nie wygląda najlepiej. Składają się na to zaniedbany zarost i włosy, niechlujny strój i kolejne nadprogramowe kilogramy.

Russell Crowe w styczniu i lipcu 2015 Russell Crowe w styczniu i lipcu 2015 AP/EN

Russell Crowe w styczniu i lipcu tego samego roku - 2015

Alarmującą zmianę w wyglądzie aktora można było odnotować na początku bieżącego roku. Wtedy to pojawił się na na konferencji prasowej w Seulu w Korei Południowej, gdzie promował swój najnowszy film "Źródło nadziei" ("The Water Diviner"). Wówczas szeroko komentowano ubranie, w jakim wystąpił. Delikatnie mówiąc, nie przejmował się czymś takim, jak etykieta - na spotkanie przybył w mocno niezobowiązującym stroju. Bluza dresowa i niemodny krój jeansów, a do tego sportowe buty - taki strój byłby idealny na spacer z psem, ale nie na spotkanie z fanami.

Russell Crowe w styczniu i lipcu 2015 Russell Crowe w styczniu i lipcu 2015 AP/EN

Russell Crowe w styczniu i lipcu tego samego roku - 2015

Oczywiście nie zawsze trzeba pokazywać się w garniturze i eleganckich butach jednak ciągle ta sama koszulka, znoszone spodnie i wątpliwej urody adidasy nikomu nie dodają uroku.

Russell CroweAP/EN

Russell Crowe w styczniu i lipcu tego samego roku - 2015 Russell Crowe w styczniu i lipcu tego samego roku - 2015 AP/EN

Russell Crowe w styczniu i lipcu tego samego roku - 2015

Gdy Crowe odwiedził Seul, podzielił się ze swoimi fanami tweetem z siłowni po zakończonym treningu. Jednak - jak pokazują najnowsze zdjęcie - ćwiczenia i zdrowa dieta nie weszły do codziennej rutyny zdobywcy Oscara. Świadczy o tym chociażby koszulka z logo jego filmu, która aktualnie stała się jeszcze bardziej opięta.

Wpis na Twitter.com/russellcroweTwitter.com/russellcrowe

Russel Crowe w grudniu 2012 i w styczniu 2015 roku Russel Crowe w grudniu 2012 i w styczniu 2015 roku PR Photos/ Bulls

Russell Crowe w grudniu 2012 i w styczniu 2015 roku

W grudniu zeszłego roku na premierze filmu w Sydney, aktor zaprezentował się w garniturze i efekt był o wiele lepszy, mimo że już wtedy miał kilka kilo więcej.

Russel Crowe w 2011 i w grudniu 2012 roku Russel Crowe w 2011 i w grudniu 2012 roku East News/ Bulls

Russell Crowe w czerwcu 2011 i w grudniu 2012 roku

To nie pierwsza tak spektakularna metamorfoza aktora. Kiedy w czerwcu 2011 roku świat obiegły te zdjęcia, media były poruszone. Aktor w 2008 roku przytył 40 kg do roli w filmie "W sieci kłamstw" z 2008 roku, donosił Hellomagazine.com. Co zrobił, by nabrać ciała?

Wszystko, co muszę zrobić, to jeść cheeseburgera na śniadanie - mówił, czytamy Mensjournal.com.

Jednak po roli nie wrócił do szczupłej sylwetki, a jego waga wciąż rosła. W 2011 roku zdecydował się na radykalne środki i efekt robił wrażenie!

Russel Crowe w 2011 i w grudniu 2012 roku Russel Crowe w 2011 i w grudniu 2012 roku East News/ Bulls

Russell Crowe w czerwcu 2011 i w grudniu 2012 roku

Russell Crowe pokazał, że potrafi błyskawicznie schudnąć - już 1,5 roku później po sporym brzuchu nie było śladu. Crowe rozpoczął wtedy trwający 105 dni trening. Poinformował o nim na Twitterze. Zaczął od jazdy na rowerze.

Pierwsza przejażdżka od dłuższego czasu. Ból nóg, ból d*py, ale jutro i następnego dnia będzie jeszcze gorzej. 28 km, nieduża rzecz, ale dobra na początek - pisał.

Rozpoczął także dietę złożoną z 2400-2600 kalorii łącznie z napojami. Aktor wyznał szczerze jednemu z użytkowników na Twitterze, że dopadł go efekt jojo.

Jeśli przestaję ćwiczyć, moje ciało próbuje powrócić do swojej najcięższej wagi - napisał.
Russell Crowe jako 'Gladiator' i obecnie Russell Crowe jako 'Gladiator' i obecnie Mat. promocyjne/EN

Russell Crowe jako 'Gladiator' i obecnie

I dla przypomnienia, tak Crowe wyglądał w swoim największym hicie "Gladiator" z 2000 roku. Do tej roli, która przyniosła mu Oscara, schudł prawie 20 kg i wyrzeźbił klatę. Metamorfoza robiła tym większe wrażenie, że rolę w filmie przyjął tuż po zagraniu w "Informatorze" ", do którego z kolei musiał przytyć 23 kg. Aktor wybrał dietę, która wspomagała spalanie kalorii.

Spożywał od 6 do 8 posiłków z chudego białka, złożonych i zdrowych tłuszczów, które przyspieszyły metabolizm. Wybrał bogate w błonnik owoce i warzywa, aby kontrolować swój apetyt i starał się spożywać 1 gram białka na kilogram masy ciała, aby zmaksymalizować masę mięśniową - czytamy na Mensfitness.com.