Sława dodaje urody? "Nie każdy rodzi się piękny i bogaty". Niektórych "brzydkich kaczątek" nawet nie poznacie

Rafał Maślak pokazał na Facebooku zdjęcie z młodości, na którym daleko mu od aparycji mistera Polski. Dodał przy tym, że by dobrze wyglądać, wcale nie potrzeba dużych pieniędzy. Metamorfozy dziś znanych i kochanych przez kobiety na całym świecie wskazują na coś innego - sława zdecydowanie sprzyja urodzie.
Calvin Harris Calvin Harris Instagram.com/calvinharris/

Calvin Harris

Brytyjskiego producenta na wspominki naszło w środę na Instagramie. Harris wrzucił zdjęcie z 2002 roku sam uznając, że wyglądał "ku***sko fantastycznie". Dziś ma 31 lat, imponujące ABSy, kontrakt reklamowy z Armanim i Taylor Swift u boku.

Calvin Harris w 2002 rokuInstagram.com/calvinharris

Rafał Maślak Rafał Maślak Facebook.com/RafalMaslakonline

Rafał Maślak

Muzyk zainspirował Rafała Maślaka. Mister Polski zestawił zdjęcia Harrisa "przed i po" ze swoją metamorfozą. Zamieścił przy tym motywacyjny wpis, w którym wyliczył jak udało mu się osiągnąć aktualny wygląd.

Raz na milion rodzi się ktoś i piękny i bogaty. Na wszystko trzeba w życiu pracować i na sylwetkę i na karierę i na sukces. Najważniejsze to mieć dystans do tego co było i nie wstydzić się przeszłości. To dzięki silnej motywacji, każdy i każda z Was, może osiągnąć swoje cele. I nie potrzeba do tego wielkich pieniędzy - napisał.

Wpis z Facebooka Rafała MaślakaFacebook.com/RafalMaslakonline

Matthew Lewis Matthew Lewis Bulls/PR Photos

Matthew Lewis

Matthew Lewis zasłynął rolą Neville'a Longbottoma w filmach o Harrym Potterze. Mało kto mógł się chyba spodziewać, że w wieku 25 lat będzie jednym z najprzystojniejszych aktorów Hollywood.

Radzimir Dębski Radzimir Dębski AKPA/WBF

Radzimiir Dębski

Radzimir Dębski, znany bardziej jako Jimek, robi wrażenie nie tylko swoimi aranżacjami przebojów hip-hopowych. 28-letni muzyk w 2004 wyglądał nieco inaczej ;)

Zac Efron Zac Efron Glenn Harris/PHOTORAZZI NA PR Photos

Zac Efron

Zac Efron, gwiazda "High School Musical", ma dziś 27 lat. On również przeszedł imponująca przeminę od brzydkiego kaczątka do łabędzia.

Piotr Rubik Piotr Rubik AKPA/Kapif/WBF

Piotr Rubik

Gdy wkraczał na salony, w niczym nie przypominał siebie z początku kariery. Dieta, prostownica i blond farba do włosów zrobiły swoje. Parę lat temu kompozytor zdecydował się jednak wrócić do naturalnego koloru i loków.

Chris Pratt Chris Pratt Bulls

Chris Pratt

Przemianą, jaką aktor przeszedł dla roli w filmie "Jurassic World" zachwyca się teraz cały świat. Zdjęcia z młodości wskazują jednak na to, że jego świetny obecnie wygląd to nie tylko zasługa diety i treningu.

Tom Cruise Tom Cruise East News/Bulls/STEVE REIGATE/BULLS

Tom Cruise

Młodzieńcze wcielenie aktora również trudno zaliczyć raczej do atrakcyjnych. Aktor pomógł swojej urodzie, między innymi, nosząc przez lata aparat na zęby.

Kuba Wojewódzki Kuba Wojewódzki East News/WBF

Kuba Wojewódzki

Poznajecie? Na zdjęciu z lewej naprawdę jest Kuba Wojewódzki. Tak dziennikarz pokazał się publiczności festiwalu w Jarocinie w 1993 roku.

Więcej o: