Jessica Mercedes pochwaliła się, że już niedługo wprowadzi się do swojego mieszkania. Pokazała kuchnię, w której dominuje marmur

Jessica Mercedes od 2 lat remontuje mieszkanie. Na szczęście prace zbliżają się ku końcowi i niedługo blogerka będzie mogła się do niego wprowadzić. Na InstaStories pokazała kuchnię. Wiele innych gwiazd również zdecydowało się zdradzić, jak urządzili swoje. Zobaczcie zdjęcia.
Jessica Mercedes Jessica Mercedes Instagram.com/ jemerced

Jessica Mercedes

Jessica Mercedes w 2017 roku kupiła w centrum Warszawy dwupoziomowy apartament o powierzchni 140 metrów. Lokal był w stanie surowym, a blogerka od tego czasu zmaga się z remontem. Na szczęście już niedługo będzie mogła się wprowadzić. Na InstaStories pokazała, jak urządziła kuchnię. Dominuje biel, a jednym z użytych materiałów jest marmur, z którego wykonana jest wyspa. Jak przyznała blogerka, połączyła prawdziwy surowiec (na dole) ze sztucznym, który znalazł się na górze. Jest zadowolona, gdyż w ogóle nie widać różnicy - o co bardzo się martwiła.

Jessica Mercedes
Screen z Instagram.com/ jemerced

Jessica Mercedes
Screen z Instagram.com/ jemerced

Kuchnia Julii Wieniawy Kuchnia Julii Wieniawy Instagram.com/ juliawieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa jest posiadaczką pięknego mieszkania w centrum Warszawy. Aktorka bez wątpienia jest fanką różu i to właśnie dodatki oraz meble w tym kolorze dominują. Nie inaczej jest w kuchni. Od razu w oczy rzuca się lodówka, która oczywiście jest w jej ulubionym odcieniu.

Julia Wieniawa
Instagram.com/ juliawieniawa

20-latka pokazała zdjęcie z pomieszczenia, gdyż chciała pochwalić się nowym stołem. Jego cena nie należy do najniższych. Kosztuje kilka tysięcy złotych.

Julia Wieniawa
Instagram.com/ juliawieniawa

Kuchnia Anny Lewandowskiej Kuchnia Anny Lewandowskiej Fot. annalewandowskahpba/Instagram

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska uwielbia sama przygotowywać posiłki. W kuchni nie brakuje więc wszystkich niezbędnych przedmiotów. Pomieszczenie jest jasne dzięki ogromnemu oknu. Uwagę przyciąga także drewniany blat w ciepłej tonacji. To on sprawia, że miejsce wygląda na przytulne.

Agnieszka Włodarczyk w kuchni Agnieszka Włodarczyk w kuchni Instagram / Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Przepiękną jasną kuchnią cieszy się też Agnieszka Włodarczyk. Aktorka zdecydowała się na minimalizm i nie szalała z kolorami. Białe są nawet dodatki, takie jak roleta. Trzeba przyznać, że taka aranżacja robi wrażenie. 

dom Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora dom Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora Instagram/maciejdowbor_totalneporuszenie

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska

Kuchnia Macieja Dowbora i Joanny Koroniewskiej jest również bardzo jasna i nowoczesna. Duże wrażenie robi ściana z białej cegły i drewniany blat. Wszystko to pięknie współgra z ciemnymi dodatkami. 

dom Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora
Instagram/joannakoroniewska

dom Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora
Instagram/joannakoroniewska

Małgorzata Rozenek z synem Małgorzata Rozenek z synem Screen / Instagram / Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Kuchnia Małgorzaty Rozenek niewątpliwie wyróżnia się na tle kuchni innych gwiazd. Nie jest urządzona w modnym teraz skandynawskim stylu, gdzie dominują jasne kolory łączone z drewnianymi dodatkami. W kuchni 'Perfekcyjnej' dominują szarości, przez co pomieszczenie wydaje się nieco ciemne. Samo wyposażenie jest natomiast bardzo nowoczesne. 

Kuchnia Małgorzaty Rozenek
Fot. m_rozenek/Instagram

Kuchnia Małgorzaty Rozenek
Fot. m_rozenek/Instagram

Kuchnia Moniki Mrozowskiej Kuchnia Moniki Mrozowskiej Instagram.com/ monikakingamrozowska

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska jakiś czas temu zamieszkała w nowym mieszkaniu. Aktorka słynie z wyczucia smaku i smykałki do urządzania pomieszczeń. Jej kuchnia jest bardzo przytulna. Dominuje biel, jednak nie brakuje kolorowych urządzeń, które są niezbędne każdej pani domu.

Kuchnia Natalii Siwiec Kuchnia Natalii Siwiec Instagram.com/ nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec

Kuchnia Natalii Siwiec jest urządzona dość luksusowo. Celebrytka zdecydowała się na marmurowe blaty.

Kuchnia Zosi Ślotały Kuchnia Zosi Ślotały Instagram.com/ miss_zi

Zosia Ślotała

Kuchnia Zosi Ślotały jest połączona z salonem, jednak nie jest zbyt dużych rozmiarów. Mimo to nie zabrakło w niej stylowych i oryginalnych dodatków.

Mieszkanie Kasi Tusk Mieszkanie Kasi Tusk Instagram.com/ makelifeeasier_pl

Kasia Tusk

Mieszkanie Kasi Tusk jest jednym z najpiękniejszych, jakie możemy oglądać wśród polskich celebrytów. Kuchnia jest bardzo jasna, dzięki dużym oknom. Tak jak u większości wymienionych tu osób, dominuje biel.

Kasia Tusk
Instagram.com/ makelifeeasier_pl

Kasia Tusk
Instagram.com/ makelifeeasier_pl

Kuchnia Hanny Lis Kuchnia Hanny Lis Instagram.com/ hanna_lis

Hanna Lis

Hanna Lis po rozstaniu z Tomaszem Lisem wyprowadziła się z ich domu i zamieszkała w Warszawie. Jej mieszkanie jest stylowe, jednak i ona uległa modzie na białe szafki.

Mieszkanie Klaudii Halejcio Mieszkanie Klaudii Halejcio Instagram.com/ klaudiahalejcio
Mieszkanie Kai Paschalskiej Mieszkanie Kai Paschalskiej Instagram.com/ kajapaschalska

Kaja Paschalska

Kaja Paschalska również zdecydowała się na aneks kuchenny.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.