Demi Moore z matką, w sukni ślubnej i z Brucem Willisem w jacuzzi. Niepublikowane zdjęcia sprzed lat, a wraz z nimi jej prawdziwa historia

Wiele z tych zdjęć zrobiono w czasach, kiedy nikt nie spodziewał się, że zostanie wielką hollywoodzką gwiazdą. Zobacz, jak Demi Moore wyglądała jako dziecko i zupełnie zwyczajna nastolatka.
Demi Moore Demi Moore East News

Demi Moore - dzieciństwo

Poznajecie na tym zdjęciu, prawdopodobnie legitymacyjnym, Demi Moore? My mamy z tym problem. Przyszła gwiazda ma tu zapewne nie więcej niż 12 lat.

Mało kto pamięta, że urodziła się jako Demetria Guynes 11 listopada 1962 roku w Meksyku i nie miała zbyt szczęśliwego dzieciństwa. Jeszcze przed jej przyjściem na świat biologiczny ojciec opuścił jej matkę. Nie skończyła jeszcze 14 lat, a jej rodzina zaliczyła już ponad 30 przeprowadzek, większość za sprawą ojczyma, Danny'ego Guynesa, alkoholika i hazardzisty, który wielokrotnie zmieniał pracę. Demi miała 17 lat, kiedy popełnił samobójstwo, trując się spalinami samochodowymi. Mimo wszystko Moore uznała go za znaczącą postać w swoim życiu.

On mnie wychował. To mógłby być mój biologiczny ojciec, z którym nie miałam żadnego związku - mówiła w wywiadzie z 1991 roku.

Demi MooreEast News

Demi Moore Demi Moore East News

Demi Moore - wczesne lata

Wczesne lata upłynęły Demi Moore na upartych próbach przebicia się do show-biznesu. Bieda i trudne dzieciństwo sprawiły, że wcześnie zaczęła żyć na własny rachunek.

Wyprowadziłam się z rodzinnego domu, kiedy miałam 16 lat, szkołę też opuściłam we wczesnej młodości - opowiadała po latach.

Już jako nastolatka zaczęła pracować jako modelka. Wynajmowała wtedy mieszkanie w Los Angeles na spółkę ze znaną już wtedy Nastassją Kinski. To ona namówiła współlokatorkę na rozpoczęcie kariery aktorskiej.

W sierpniu 1979 roku, tuż przed swoimi 18. urodzinami, Demi poznała muzyka Freddy'ego Moore'a, który później został jej mężem. Choć małżeństwo przetrwało zaledwie 6 lat, to właśnie jego nazwiskiem będzie się później posługiwać w życiu zawodowym. To była chora relacja, muzyk wciągnął żonę w świat narkotykowych szaleństw do tego stopnia, że żeby zagrać w filmie "Ognie świętego Elma", musiała podpisać zobowiązanie, że powstrzyma się od alkoholu i narkotyków.

Demi MooreEast News

Demi Moore i Bruce Willis Demi Moore i Bruce Willis East News

Demi Moore - Bruce Willis

To był jeden z najgłośniejszych związków w Hollywood. Demi Moore i Bruce Willis byli małżeństwem w latach 1987-2000, zatem w okresie, kiedy oboje święcili największe sukcesy zawodowe. Ślubu w Las Vegas udzielił im Little Richard, muzyk i jednocześnie kaznodzieja. W trakcie związku urodziły im się trzy córki: Rumer (1988), Scout LaRue (1991) i Tallulah Belle (1994).

Zawiodłem jako ojciec i mąż. Nie potrafiłem tego udźwignąć - powiedział po rozwodzie Bruce Willis.

Jakie były przyczyny końca małżeństwa? Na stronie "Divorce Debbie" czytamy dyplomatycznie postawioną tezę:

Prawdopodobnie ich związek został zabity przez to samo, co jest przyczyną końca wielu innych związków gwiazd: napięty harmonogram.

Choć od ich rozstania minęło już 15 lat (a może właśnie dlatego), oboje utrzymują dobre relacje. Niedawno ich córka Rumer wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami" i zwyciężyła. Z tej okazji cała piątka zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie, które potem znalazło się na Instagramie Tallulah Belle.

#familyportrait #rare

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika tallulah (@buuski)

Demi Moore Demi Moore East News

Demi Moore - Vanity Fair

To jest jedna z najsłynniejszych okładek w historii show-biznesu. Zdjęcia nagiej i ciężarnej Demi Moore zrobiła znakomita fotografka Annie Leibovitz. Aktorka była wtedy w ciąży drugą córką, Scout LaRue.

Okładka wywołała mały skandal, bo do tej pory żadna gwiazda nie dała się sfotografować w ciąży. Na dodatek, Demi pojawiła się na okładce "Vanity Fair" w odważnej pozie. Uznano, że jest niemoralna i w związku z tym spora część nakładu była sprzedawana w wersji z kopertą zasłaniającą to i owo. Sama Demi Moore nie bardzo rozumiała cały ten zgiełk.

Czułam się w swoim ciele bardzo glamour, piękna i wolna. Nie wiem, jak jeszcze bardziej mogłabym być prorodzinna - mówiła w 1992 roku.

Sama okładka? Piękna, ale dzisiaj, 24 lata później, w ogóle nie szokuje. Kto wie, czy nie bardziej kontrowersyjne było zatrudnienie trzech kamerzystów, żeby udokumentować przyjście na świat pierwszej córki Demi i Bruce'a - Rumer.

Demi MooreVanity Fair

Demi Moore Demi Moore East News

Demi Moore - Streaptease

Swego czasu Demi Moore była najlepiej zarabiającą aktorką w Hollywood. Gażą 12,5 miliona za udział w filmie "Striptease" dosłownie rozbiła bank. Zresztą, rola w tym filmie nie była jedyną kontrowersyjną rolą, jaką w tamtym czasie nie wahała się przyjąć.

Zagrała między innymi w "Niemoralnej propozycji" - filmie, w którym główna bohaterka otrzymuje od milionera propozycję fortuny za zdradzenie z nim męża. Z kolei w filmie "W sieci" zagrała cyniczną szefową, fałszywie oskarżającą podwładnego, byłego kochanka, o molestowanie seksualne. Po filmie "G.I. Jane" z 1997 roku zwolniła tempo i odtąd sporadycznie pojawia się na dużym ekranie.

Demi MooreStriptease

Demi Moore Demi Moore East News

Demi Moore - Ashton Kutcher

W 2005 roku Demi Moore po raz trzeci wzięła w Los Angeles pełen przepychu ślub, tym razem z młodszym o 16 lat Ashtonem Kutcherem. Na weselu bawiło się ponad 150 osób, w tym jej były mąż Bruce Willis i ich córki. w 2007 roku prawnie zmieniła nazwisko na Kutcher, ale ze względów zawodowych wciąż używała nazwiska pierwszego męża.

Pierwsze oznaki, że małżeństwo Ashtona i Demi przechodzi kryzys pojawiły się w 2010 roku, kiedy Ashton został oskarżony o niewierność. Demi nie chciała w to uwierzyć i sławna para publicznie manifestowała dobre relacje. Jednak kiedy w 2011 roku pojawiły się nowe zarzuty, że Ashton był znowu niewierny, tym razem w czasie kolejnej rocznicy ślubu, aktorka nie mogła już dłużej tego ignorować - czytamy na stronie "Divorce Debbie".

O rozstaniu gwiazda poinformowała świat za pośrednictwem Twittera.

Z wielkim smutkiem i ciężkim sercem zdecydowałam zakończyć moje sześcioletnie małżeństwo z Ashtonem. Jako kobieta , matka i żona uważam za świętość pewne wartości i przysięgi, dlatego w tym właśnie duchu zadecydowałam, żeby pójść dalej z moim życiem. Jest to czas próby dla mnie i mojej rodziny, więc bardzo proszę o takie samo zrozumienie i uszanowanie prywatności, jakie ja okazałabym każdemu, kto przechodziłby przez podobną sytuację.

W 2011 roku para ogłosiła separację, a 27 listopada 2013 roku rozwiodła się.

Demi Moore i Ashton KutcherAgencja Gazeta

Demi Moore Demi Moore East News

Demi Moore - romanse

Tę suknię ślubną Demi Moore założyła na ślub z Brucem Willisem. Gwiazda miała jednak nie tylko trzech mężów, ale niezliczoną liczbę adoratorów, z wieloma z nich przeżyła romans. Lista jest długa.

Wiemy zatem, że Moore spotykała się między innymi z Johnem Stamosem (1982), Emilio Estevezem (1984-87), synem Franka Zappy - Dweezilem (1987), Leonardo DiCaprio (1997), Bradem Pittem (1998), Colinem Farrellem (2003) i Alexem Rodriquezem (2013) - by wymienić tylko największe nazwiska.

Demi obecnie spotyka się z muzykiem Seanem Fridayem, który jest od niej młodszy o całe 24 lata. Para podobno jest razem od roku i sprawa jest rozwojowa. Różnica wieku może jednak stać się problemem, ponieważ Sean pragnie mieć dzieci. Mówi się, że kolejnym powodem rozstania z Kutcherem było to, że on bardzo chciał mieć dzieci, których Demi nie mogła mu dać z powodu wieku - czytamy na "Divorce Debbie" we wpisie sprzed dwóch lat.

Wpis jest nieaktualny, ale i na swój sposób proroczy. Demi Moore i Sean Friday faktycznie rozstali się w ubiegłe wakacje. Podobno jednym z powodów rozstania jest... Tallulah.

Obecność Tallulah w domu całkowicie zniszczyła prywatność między nimi - informował "Radar Online" powołując się na źródło związane z gwiazdą. - Zawsze, gdy Sean i Demi mieli wyjść na kolację albo na zajęcia z jogi, Demi zapraszała Tallulah. Zresztą, zapraszała też zbyt wielu przyjaciół, co dawało Demi i Seanowi bardzo mało prywatności - czytamy dalej.

Sean FridayEast News

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.