Penelope Cruz na plaży w stroju kąpielowym. "Oszałamiająca. Ma nieskazitelną figurę i długie nogi"

"Oszołamiająca. Ma nieskazitelną figurę i długie nogi" - tak najnowsze zdjęcia Penelope Cruz w bikini skomentował zagraniczny portal. Nic dodać, nic ująć - musicie zobaczyć, jak wyglądała.
Penelope Cruz Penelope Cruz Forum

Javier Bardem i Penelope Cruz

W kwietniu Penelope Cruz i Javier Bardem wypoczywali na plaży na wschodnim wybrzeżu Australii. Para zabrała ze sobą dwójkę dzieci: 4-letniego Leonarda i 2-letnią Lunę, a ich wspólne chwile uwiecznili paparazzi. 41-letnia aktorka miała na sobie czarny jednoczęściowy kostium, który podkreślał jej apetyczną figurę. Mama dwójki dzieci wygląda świetnie, zresztą nie tylko my jesteśmy tego zdania.

Oszałamiająca. Ma nieskazitelną figurę i długie nogi - komplementował ją "Daily Mail".
Penelope Cruz Penelope Cruz Forum

Penelope Cruz i córka Luna

Uwagę przyciągał też imponujący dekolt Cruz.

W pewnym momencie niewiele brakowało, a zaliczyłaby wpadkę - jej piersi wypadłyby z głębokiego dekoltu - skomentował "Daily Mail".

Przypomnijmy, że drugie dziecko pary, córka Luna, przyszło na świat 22 lipca 2013 roku. Mama dwójki dzieci szybko odzyskała figurę po ciąży.

Staram się bardziej dbać o swoje zdrowie. Zawsze uważałam, że starzenie się to nie tylko to, jak wyglądasz, ale też to, co dzieje się w środku. Dobre zdrowie to największy skarb, jaki mamy. Dlatego staram się zdrowo odżywiać, nie palę i prawie nie piję. Ale jedno piwo raz na jakiś czas wciąż jest dla ciebie dobre - mówiła w "In Style".
Penelope Cruz Penelope Cruz Forum

Penelope Cruz, Javier Bardem i syn Leonardo

Aktorka nigdy nie była fanką spędzania czasu na siłowni. Zanim wróciła do sportu po drugiej ciąży, zrobiła sobie klika miesięcy wolnego. Dopiero gdy poczuła, że jej ciało w pełni odzyskało sprawność, znów zaczęła ćwiczyć.

Lubię jogę, bo jest wielozadaniowym sportem - działa fizycznie i psychicznie w tym samym czasie - dodała w "In Style".
Penelope Cruz Penelope Cruz Forum

Javier Bardem i Penelope Cruz

Odkąd Cruz została mama, świat uległ przewartościowaniu.

Potrzebujesz tego, by mieć czas dla siebie, a jako matko potrzebujesz tego nawet jeszcze bardziej. Rodzina jest najważniejszą dla mnie rzeczą. A jeśli masz dzieci, chcesz je wychować według własnego planu - mówiła w wywiadzie z "Mirror".
Penelope Cruz Penelope Cruz Forum

Penelope Cruz i Javier Bardem

Zakochani na plaży oddawali się czułościom. Te zdjęcia są chyba wystarczającym dowodem, że pomiędzy parą wciąż jest silne przyciąganie.

Ich miesiąc miodowy ciągle trwa - skomentował to portal "Daily Mail".

Cruz i Bardem wzięli ślub na początku lipca 2010 roku w prywatnej ceremonii na wyspach Bahama, poznali się jednak znacznie wcześniej, bo na planie hiszpańskiego filmu "Szynka, szynka" z 1992 roku. Cruz miała wtedy zaledwie 18 lat. Jednak dopiero 16 lat później - w trakcie wspólnej pracy w "Vicky Cristina Barcelona" - wybuchł między nimi romans. Reżyser filmu, Woody Allen, zdradził, że w trakcie zdjęć para często z pasją rozmawiała ze sobą po hiszpańsku, a on nie miał pojęcia, o czym. Bardem nie jest jedyną miłością Cruz z planu filmowego - wśród jej podbojów są Nicolas Cage, Matt Damon i Tom Cruise. Aktorka twierdzi jednak, że nigdy nie wdawała się w romanse w pracy.

Nigdy nie zakochałam się w kimś w trakcie pracy, to zawsze działo się potem...To zawsze jest zagadką, nie możesz zaplanować takich rzeczy - mówiła Cruz w "Mirror".
Penelope Cruz w 2013 i 2015 roku Penelope Cruz w 2013 i 2015 roku East News/ Forum

Penelope Cruz w ciąży w 2013 i w 2015 roku

To nie pierwszy raz, gdy możemy oglądać Cruz w bikini. Aktorka spędzała czas na plaży na Barbados będąc w zaawansowanej ciąży ze swoją córką w marcu 2013 roku (zdjęcie po lewej). Zobaczcie, jak się zmieniła.

Penelope Cruz w 2013 i 2015 roku Penelope Cruz w 2013 i 2015 roku Bulls/ Forum

Penelope Cruz 3 tygodnie po urodzeniu w 2013 i w 2015 roku

Ale to nie wszystko. Penelope Cruz zaledwie 3 tygodnie po porodzie córki, wskoczyła w bikini i zaprezentowała światu swoją figurę (zdjęcie po lewej). To, jak dobrze wyglądała w tak niedługim czasie od ciąży, naprawdę robiło wrażenie. A dziś po ciążowych krągłościach nie ma śladu.

Javier Bardem, Penelope Cruz Javier Bardem, Penelope Cruz East News/ Bulls

Javier Bardem i Penelope Cruz

A tak (zdjęcie po prawej) Penelope Cruz wyglądała w lutym na ceremonii Goya Film Awards, na której olśniła w czarnej sukni. Na co dzień zarówno ona, jak i Bardiem stawiają na wygodę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.