"Potrzebuję seksu z kimś innym, zgódź się". Szczere wyznania gwiazd, które wybaczyły zdradę

O zdradzie nie jest łatwo mówić. Jeszcze trudniej jest ją wybaczyć. Te gwiazdy to zrobiły. Co więcej odbudowały związek i publicznie wyznały, że dzięki kryzysowi, stał się on mocniejszy. Zobaczcie, które gwiazdy wybaczyły zdradę i nie bały się szczerze o niej opowiedzieć.
Krzysztof Krzysztof "Diablo" Włodarczyk i Małgorzata Babilońska, Ramówka wiosenna Polsat 2014 Kapif

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk i Małgorzata Babilońska

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk i Małgorzata Babilońska w 2011 roku przechodzili głęboki kryzys małżeński. Żona w pewnym momencie go opuściła. W wywiadzie dla "Gali" przyznał, że ją zdradzał:

Wiele przygód, brzydko mówiąc, zdrad czy wpadek. Byłbym skończonym kretynem, gdybym teraz ukrywał jakiś romans - powiedział w "Gali".

Żona wybaczyła mu zdrady, wrócili dla siebie dla dobra dziecka.

Sama pochodzę z rozbitej rodziny i wiem, jak to jest. Dlatego uznałam, że jeśli wciąż jest między nami miłość, musimy o nią walczyć, dla naszego syna. Nie chcemy potem żałować, że nie zrobiliśmy wszystkiego, co było do zrobienia, aby pozostać rodziną - powiedziała w "Twoim Imperium".
Dominika Figurska i Michał Chorosiński, Bankiet z okazji zakoczenia zdj Czasu Honoru Dominika Figurska i Michał Chorosiński, Bankiet z okazji zakoczenia zdj Czasu Honoru Kapif

Dominika Figurska i Michał Chorosiński

Dominika Figurska od wielu lat otwarcie mówi o swojej głębokiej wierze w Boga. Opinia publiczna była więc bardzo zdzwiona, gdy na jaw wyszła informacja, że aktorka zdradziła męża, Michała Chorosińskiego. Nikt nie spodziewał się bowiem tego po tak religijnej osobie.  Po pokonaniu kryzysu, małżeństwo nie chowało głowy w piasek. Otwarcie mówiło o problemach i wzięło udział w akcji "wierność jest sexy". Figurska przyznała wtedy, że spłynęła na nią fala krytyki.

Tak. Dostało [mi się]. Bo jak "jawnogrzesznica" ma czelność mówić o wierności? Otóż ma czelność, a nawet pełne prawo. Bo zasmakowała jednego i drugiego: życia w czystości, wierności oraz zdrady. I już z doświadczenia wie, co dobre. Więc z pełną świadomością mówię: "wierność jest sexy". Uwierzcie i uczcie się na "moich błędach". Natomiast jeśli kogoś aureolka zbyt mocno uciska, tak że aż kamyczkiem musi rzucić w grzesznika, niech się zastanowi trochę... Ja już wiem, że Pan Bóg lubi uczyć pokory - powiedziała w Gosc.pl.

W czerwcu para doczekała się piątego dziecka.

Dominika Figurska, Michał Chorosiński.Kapif

 Will Smith i Jada Pinkett Smith Will Smith i Jada Pinkett Smith REUTERS/DANNY MOLOSHOK

Will Smith i Jada Pinkett Smith

Są prawdziwymi ulubieńcami Ameryki. Will Smith i Jada Pinkett Smith tworzą barwną parę i to, o dziwo, między innymi otwartość w głoszeniu niezbyt popularnych poglądów zapewnia im sympatię. Aktor przyznał m.in., że zdrada nie jest zakazana w ich małżeństwie.

Nie unikniesz tego, co jest naturalne. Będziesz podobał się innym. W naszej przysiędze małżeńskiej nie było słów: "Będę unikać wszystkich innych". Powiedzieliśmy sobie: "Nigdy nie dowiesz się po fakcie".  Jeśli do tego dojdzie, możesz powiedzieć  "Słuchaj, potrzebuję uprawiać z kimś seks. Nie zrobię tego, jeśli się na to nie zgodzisz, ale proszę, zgódź się - powiedział w głośnym wywiadzie w 2008 roku w "Daily Mail".

Żona Smitha odniosła się potem do słów męża.

Wszyscy pytają mnie, jak sobie radzę z byciem żoną tak wielkiej gwiazdy, jaką jest Will. Zawsze mówiłam Willowi: Możesz robić, co chcesz tak długo, dopóki patrzysz w lustro i uważasz, że postępujesz przyzwoicie. Jestem jego partnerką, ale on jest wolnym człowiekiem. To on musi zadecydować, kim chce być, ja nie zrobię tego za niego. I vice versa - powiedziała w Huffingtonpost.com.

Will Smith, Jaden Smith, Willow Smith, Jada Pinkett Smith, Trey Smith EVAN AGOSTINI/INVISION/AP/Evan Agostini

Żona Smitha zdradziła też przepis na udane małżeństwo.

Wiem, że nie jest łatwo być przez lata małżonkiem jednego partnera... Jednak - tak czy inaczej - Will jest moim najbliższym przyjacielem i przeszliśmy razem wiele trudnych momentów, dlatego nie rozstaniemy się z byle powodu - dodała w tym samym wywiadzie.

Kristen Stewart i Robert Pattinson

Kristen Stewart tworzyła z Robertem Pattinsonem parę idealną. Poznali się na planie "Zmierzchu", a filmowa miłość przeniosła się w rzeczywistość. Kiedy w 2012 roku świat obiegły zdjęcia, na których aktorka jest w czułych objęciach z reżyserem filmu "Królewna Śnieżka i Łowca"  Rupertem Sandersem, wszyscy byli w szoku. Sama aktorka przyznała się do zdrady.

Jest mi niezmiernie przykro z powodu bólu i kłopotów, jakie wyrządziłam bliskim mi osobom i wszystkim, których w jakiś sposób to dotyczy. Ta chwilowa nieostrożność zagroziła najważniejszej rzeczy w moim życiu i osobie, którą kocham i szanuję najbardziej na świecie - Robowi. Kocham go, kocham go, tak strasznie przepraszam... - napisała w oświadczeniu.

Po wielu perypetiach para wróciła do siebie.  Na premierę "Przed świtem cz.2" w listopadzie 2012 roku przybyli już razem. Para świętowała też razem 23. urodziny aktorki. Dziś nie są już ze sobą, choć do tej pory twierdzą, że to nie zdrada była powodem rozstania.

Kristen Stewart i Robert PattinsonAP

Tori Spelling i Dean McDermott Tori Spelling i Dean McDermott MAP / Splash News

Tori Spelling i Dean McDermott

Tori Spelling i jej mąż Dean McDermott opowiedzieli o zdradzie w swoim reality show, "Tru Tori". Mąż przyrównał zdradę do uzależnienia.

To był mój najgorszy koszmar, zdradziłem żonę. Nie kontrolowałem się. Seks był ucieczką, tak samo jak alkohol i narkotyki - powiedział McDermott, czytamy na Hollywoodlife.com.

A aktorka zrzuciła winę na siebie.

Byłam wściekła. Nigdy nie mogłam dać mu wystarczająco dużo seksu. Nigdy nie będzie dość zadowolony ze mnie. Nie zasługuję na Ciebie - wyjaśniła Spelling.

Para pokonała kryzys.

Rihanna, Chris Brown Rihanna, Chris Brown screen z YouTube

Chris Brown i Karrueche Tran

Te zdjęcie z Grammy 2013 Rihanny i Chrisa Browna wywołały ogromne poruszenie. Szybko stało się jasne, że raper, który w 2009 roku pobił piosenkarkę, wrócił do gwiazdy. Tym samym Brown rzucił dla niej swoją dotychczasową dziewczynę, Karrueche Tran. Tran zapytana przez dziennikarza, co czuje, gdy patrzy na wspólne zdjęcia byłego chłopaka i Riri, zachowała klasę.

Dużo się dzieje, ale mogło być o wiele gorzej. I tak właśnie podchodzę do życia. Biorę je takim, jakim jest. Idę do przodu, wyciągam wnioski, to właśnie robię. Nie zamierzam siedzieć i pogrążać się w negatywnym nastawieniu, choć mogłabym tak postąpić - zwłaszcza, gdy zostaję tak publicznie upokorzona. Ale tak jak mówiłam, zawsze może być gorzej - więc nie narzekam - powiedziała, czytamy w Eska.pl.

Co więcej zadeklarowała, że mogłaby się spotkać z nową parą.

Jestem bardzo dojrzałą osobą, więc jeśli nadszedłby taki moment, że powinniśmy usiąść i porozmawiać, zrobiłabym to. Jestem dojrzałą osobą. Mogłabym to zrobić, ale wiele by mnie to kosztowało. Tak, wiele by mnie to kosztowało- wyjaśniła.

Jej plan częściowo się spełnił. Brown i Rihanna szybko się rozstali, a Brown i Karrueche Tran znów zaczęli się spotykać. Tak wyglądali w lipcu tego roku.

Chris Brown i Karrueche TranSPW / Splash News / SPW / Splash News/EAST NEWS

Olivier Giroud i Jennifer Giroud Olivier Giroud i Jennifer Giroud Gotcha Images / Splash News / %Gotcha Images / Splash News/EAST NEWS

Olivier Giroud i Jennifer Giroud

Olivier Giroud, żonaty piłkarz Arsenalu, został w lutym przyłapany na gorącym uczynku. Dziennikarze "Irish Sun" byli świadkami jak jego kochanka, Celia Sharif, wychodziła z jego pokoju. Żeby tego było mało, gazeta opublikowała też zdjęcie piłkarza z telefonu jego kochanki - na fotce pozował w samej bieliźnie. Piłkarz w końcu przyznał się do zdrady i zapewnił, że walczy o wybaczenie.

Teraz muszę walczyć o moją rodzinę i mój klub i prosić o wybaczenie. Nic innego w tej chwili się nie liczy - napisał, czytamy w Eurosport.onet.pl.

Para najwyraźniej się pogodziła. W lipcu piłkarza i jego żonę paparazzi przyłapali na czułych uściskach na plaży.

Sarah Jessica Parker Sarah Jessica Parker EastNews

Sarah Jessica Parker i Matthew Broderick

Tą historią w 2007 roku żył cały świat. Sarah Jessica Parker kręciła wtedy zdjęcia w Meksyku do filmu "Seks w wielkim mieście". Magazyn "Star" napisał wtedy o zdradzie jej męża, Matthew Brodericka. Z tekstu wynikało, że aktor miał rzekomo romans z 25-letnią kobietą, specjalistką z poradni psychologicznej. Znajomość miała trwać kilka miesięcy. Kiedy informacja wyszła na jaw, rzecznik aktora powiedział tylko:

Bez komentarza.

Brak zaprzeczenia jak na hollywoodzkie standardy, był bardzo znamienny.

Sarah Jessica Parker Star

Rok po wybuchu skandalu aktorka zachwalała swoje małżeństwo.

Kocham mojego męża i mamy wspaniałego syna. To jest trudne do opisania, jak i dlaczego miłość działa. Gdybyśmy to wiedzieli, moglibyśmy bardziej pomóc tym, którzy nie mogą jej znaleźć,  ale to jest po prostu wspaniała relacja i jestem bardzo szczęśliwa. Czuję się bardzo uprzywilejowana - mówiła w Mirror.co.uk.

Sarah Jessica Parker zachowała zimną krew. Niedługo po wybuchu skandalu, para doczekała się dwóch bliźniaczek, które urodziła im surogatka. Córki, Marion i Tabithe, które przyszły na świat w 2009 roku, najwyraźniej scaliły ich związek.

Hanna Śleszyńska z mężem Hanna Śleszyńska z mężem EAST NEWS/PIOTR WYGODA

Hanna Śleszyńska i Jacek Brzosko

Hanna Śleszyńska i Jacek Brzosko planowali razem ślub. Nagle w 2010 roku aktorka zerwała zaręczyny i przerwała przygotowania do ceremonii. Partner podobno ją zdradził. Para jednak się pogodziła. Po wszystkim aktorka zmieniła nastawienie do związku.

Nie będzie drugich zaręczyn. Jesteśmy na takim etapie związku, że cieszy nas każdy dzień spędzony razem. Nie zastanawiamy się, co będzie jutro albo za rok  - mówiła w "Twoim Imperium".

Śleszyńska wyznała, że oboje chcą odbudować związek.

Postanowiliśmy dać sobie szansę. Wciąż z Jackiem spotykamy się i próbujemy zawalczyć o siebie. Wygląda na to, że w naszym związku wszystko wraca do normy - mówiła w "Twoim Imperium".

Para pokonała kryzys. Tak wyglądali w maju tego roku.

Hanna Śleszyńska i Jacek Brzosko, -Jak na wulkanie - premiera w Teatrze KomediaKapif

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.