Cielecka i Wendzikowska zaręczyły się, a Figurski... Oto nowe pary w show-biznesie

W przeciągu ostatnich kilkunastu miesięcy obserwujemy ogromną liczbę rozstań w show-biznesie i praktycznie tyleż samo wybuchów nowego uczucia. Zobaczcie, kto i z kim teraz się spotyka.
Magdalena Cielecka Magdalena Cielecka WBF

Magdalena Cielecka

Magdalena Cielecka przez długi czas związana był z Andrzejem Chyrą. Od czerwca tabloidy pisały, że ma już nowego partnera. Aktorka coraz częściej zaczęła pojawiać się w towarzystwie długowłosego mężczyzny. Nowym partnerem Cieleckiej jest Dawid Wajntraub.

Najwyraźniej postanowili przestać się ukrywać, gdy spotkaliśmy ich razem na randce w centrum Warszawy. Nie mogli się od siebie oderwać. Obejmowali się, całowali. Widać było, że połączyło ich szczere uczucie. Nie inaczej było, gdy razem wyjechali na krótki urlop do Gdyni - relacjonuje SE.pl.

Wajntraub wychował się w Szwecji, a gdy skończył 18 lat, przeniósł się do Izraela. Obecnie mieszka w Polsce i pracuje jako przewodnik i ekspert od historii i kultury Żydów.

Magdalena Cielecka i Dawid WajntraubPlotek Exclusive

 Dawid WajntraubPlotek Exclusive

Jak donosi "Twoje Imperium", związek Cieleckiej z Wajntraubem wkroczył w kolejną fazę. Para podobno na romantycznym wypadzie do Rzymu zaręczyła się i planują już ślub. Gdzie? Jeśli wierzyć gazecie, to w Watykanie.

Magdalena Cielecka Zobacz też:

Kapif

Monika Mrozowska, Maciej Szaciłło Monika Mrozowska, Maciej Szaciłło Kapif

Maciej Szaciłło

Zgodne małżeństwo, które chętnie pokazywało się razem w telewizji, rozpadło się. Niedługo potem były mąż Mrozowskiej otwarcie mówił, jak układały się stosunki z byłą żoną.

Nie mam pojęcia, jak je zaplanować [Boże Narodzenie - przyp. red.], by nie ucierpiały nasze córki, Karolina i Jagoda, bo ja i moi bliscy nie wyobrażamy sobie, byśmy mogli razem z Moniką zasiąść do wigilijnej wieczerzy - powiedział Szaciłło w "Twoim Imperium".

Obecnie związany jest z dziennikarką Karoliną Kopocz. Poznali się, gdy ona miała przeprowadzić wywiad o rozpadzie jego związku z Mrozowską. Nie zaiskrzyło od razu. Zbliżył ich wspólny cel: odchudzenie Kopocz. Dzięki niemu zrzuciła aż 20 kilo.

Karolina Kopocz, Maciej SzaciłłoEast News

Teraz para wspólnie wydala książkę, a na początku maja wzięła ślub.

Karolina Kopocz, Maciej SzaciłłoEast News

Monika Mrozowska z dziećmi Monika Mrozowska z dziećmi Kapif

Monika Mrozowska

Nowe życie zaczęła też Monika Mrozowska. Aktorka związana jest z operatorem filmowym i telewizyjnym Sebastianem Jaworskim. Oczekują dziecka.

Zaczynam właśnie trzeci trymestr - powiedziała w rozmowie z  "Party". - Śmieję się, że maluszek pewnie przykleił się do kręgosłupa, dlatego jeszcze nie widać brzucha.

Dziecko już się jednak chyba "odkleiło", bo na najświeższych zdjęciach Mrozowskiej ciążowy brzuch jest bardzo dobrze widoczny.

Monika Mrozowska z dziećmiKapif

Mrozowska opowiedziała też o prywatnych planach.

Nie planujemy ani zaręczyn, ani ślubu. Jest nam dobrze tak, jak jest. Mam już za sobą ślub i wesele. Kolejne nie są mi potrzebne do szczęścia. Nic więcej nie powiem - czytamy jej słowa w "Party".

Para, choć razem nie bywa na imprezach, nie ukrywa się. Widziano ich na gorącej randce. Nie brakowało publicznych pieszczot i pocałunków.

Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak Facebook.com/ania.wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska zakończyła niedawno 4-letni związek i rozpoczęła kolejny. Panuje ślub z muzykiem Patrykiem Ignaczakiem.

Dziennikarka właśnie powiedziała "tak" swojemu nowemu ukochanemu, byłemu wokaliście zespołu Audiofeels, Patrykowi Ignaczakowi. Są ze sobą dopiero od miesiąca, ale kompletnie zwariowali na swoim punkcie - mówi Plotek.pl znajomy Wendzikowskiej.

patryk ignaczak, anna wendzikowskaInstagram.com/aniawendzikowska

Alicja Bachleda-Curuś Alicja Bachleda-Curuś Kapif

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś ma opinię bardzo skrytej gwiazdy, która niemal w ogóle nie mówi o swoim życiu prywatnym. Nic więc dziwnego, że co rusz pojawiają się nowe plotki na temat jej sercowych losów. Tym razem "Party" sugeruje, że gwiazda jest w bliskiej relacji z synem milionera, producentem filmowym Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Biznesmen miał przyjechać do aktorki na kilka dni do Los Angeles, para miała także spędzić razem weekend majowy w domu Staraka w Giżycku.

Byli tam przyjaciele Piotra. Para nie kryła uczuć, ale wszyscy dostali zakaz mówienia o ich związku - powiedziała informatorka w "Party".

Według magazynu rodzice Staraka gorąco kibicują tej znajomości i chcieliby, aby się rozwinęła.

Są zachwyceni! Znają Alicję od lat i uważają, że bardziej pasuje do ich syna niż jego poprzednia dziewczyna, Natalia Klimas - dodaje ich znajomy.

Piotr Woźniak-StarakKapif

Jeszcze niedawno Alicję łączono z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Jednak ani aktorka, ani lider Zakopower nigdy nie potwierdzili krążących plotek.

Michał Figurski. Michał Figurski. Kapif

Michał Figurski

Media już od jakiegoś czasu spekulują o kryzysie w małżeństwie Michała Figurskiego.

Nie jest tajemnicą, że on i jego żona, Odeta Moro-Figurska (35), przygotowują się do rozwodu. Na razie pozew do sądu nie wpłynął, ale znajomi twierdzą, że to kwestia czasu - napisał tygodnik "Na żywo".

Jagna BłażejewskaFacebook.com

Coraz częściej pojawiają się też doniesienia o nowym związku Figurskiego z dziennikarką stacji 4FUN TV, Jagną Błażejewską.

Zachowanie obojga dowodzi, że są małżeństwo funkcjonuje już tylko na papierze. On bowiem od miesięcy swoj czas nachętniej spędza w towarzystwie Jagny Błażejewskiej (27) - opisuje "Twoje Imperium" w artykule pod zdjęciami Figurskiego obejmującego dziennikarkę.
Odeta Moro Figurska Odeta Moro Figurska Kapif

Odeta Moro-Figurska

Nowy związek miała zacząć też Odeta Moro-Figurska, czyli żona Michała Figurskiego.

Najpierw była podejrzewana o romans z Dariuszem Goczałem, reżyserem i producentem sagi "Nad rozlewiskiem", a teraz bryluje na salonach z doradcą gospodarczym Adrianem Furgalskim - pisze "Twoje Impreium".

pLEJADA top ten, lOFT 44, 22.05.2014, fot. WBF/Eryk Schmidt na zdj. Adrian Furgalski, Odeta MoroWBF

pLEJADA top ten, lOFT 44, 22.05.2014, fot. WBF/Eryk Schmidt na zdj. Adrian Furgalski, Odeta MoroWBF

 

Wcześniej Adrian Furgalski był widywany z Beatą Tadlą.

Mia Wasikowska Mia Wasikowska AP/Andrew Medichini

Jesse Eisenberg i Mia Wasikowska

Australijską aktorkę pochodzenia polskiego i filmowego Marka Zuckerberga od kilku miesięcy łączy gorący romans. Pasują do siebie?

10/12/2013 - Jesse Eisenberg - 57th Annual BFI London Film Festival - "The Double" Premiere - Arrivals - Odeon West End, Leicester Square - London, UK - Keywords: LMK73-45529-131013 Orientation: Portrait Face Count: 1 - False - Photo Credit: Landmark / PR Photos - Contact (1-866-551-7827) - Portrait Face Count: 1LANDMARK / PR PHOTOS/Landmark / PR Photos

Orlando Bloom

Po rozstaniu z modelką Mirandą Kerr aktor szybko znalazł sobie kolejną miłość. Bloom spotyka się obecnie z 23-letnią brytyjska modelką Laurą Paine.

Laura PaineFMD

Jason Segel Jason Segel ANDREW EVANS / PR PHOTOS/Andrew Evans / PR Photos

Jason Segel

Jason Segel jeszcze niedawno był w szczęśliwym związku z Michelle Williams.

Jason Segel, Matilda Ledger, Michelle WilliamsForum

Teraz gwiazda "Jak poznałem waszą matkę" ma nową miłość, to aktorka Bojana Novakovic.

01/26/2010 - Bojana Novakovic - "Edge of Darkness" Los Angeles Premiere - Arrivals - Grauman's Chinese Theater - Hollywood, CA, USA - Keywords:  - False -  - Photo Credit: David Gabber / PR Photos - Contact (1-866-551-7827)DAVID GABBER / PR PHOTOS/David Gabber / PR Photos

Michelle Williams Michelle Williams AP

Michelle Williams

Michelle Williams także szybko pocieszyła się po rozstaniu z Jasonem Segelem. Teraz aktorka spotyka się z artystą Dustinem Yellinem.

10/07/2009 - Dustin Yellin - 18th Annual New York Academy of Art's "Take Home a Nude" Art Auction Benefit - Sotheby's - New York City, NY, USA - Keywords: Glasses, eyeglasses, facial hair, beard, nceklace, brown jacket, brown plaid shirt - 0 -  - Photo Credit: Wild1 / PR Photos - Contact (1-866-551-7827)WILD1 / PR PHOTOS/Wild1 / PR Photos