Bieńkowska i Guzik, Richardson i... Nie uwierzycie, że oni są ze sobą spokrewnieni!

Zobaczcie, jakie pokrewieństwo łączy niektóre znane osoby.
Elżbieta Bieńkowska. Elżbieta Bieńkowska. AG

Elżbieta Bieńkowska i Anna Guzik

Nowa minister i aktorka są kuzynkami. Obie panie muszą kursować między Warszawą, gdzie pracują, a Mysłowicami, gdzie mieszkają.

Podobne?

Anna GuzikKAPiF

 

Monika Richardson Monika Richardson WBF

Monika Richardson i Piotr Kraśko

Siostrą cioteczną Piotra Kraśki jest Monika Richardson. Jak zdradziła dziennikarka, w dzieciństwie często spędzali ze sobą wakacje.

Wy­my­śla­li­śmy naj­róż­niej­sze za­ba­wy, np. wal­czy­li­śmy z po­krzy­wa­mi. Piotr­ka na­zy­wa­no wtedy "Gu­zicz­kiem". Nasza bab­cia Ja­dzia, mama taty, po­tra­fi­ła jak mało kto wzbu­dzać w nas ducha ry­wa­li­za­cji. Pod ko­niec roku szkol­ne­go dzwo­ni­ła do mnie do Wro­cła­wia i py­ta­ła o oceny, za­zna­cza­jąc, że "Pio­truś miał same piąt­ki" - powiedziała w magazynie "Show".

Piotr KraśkoKapif

Melissa McCarthy w lutym 2013 roku Melissa McCarthy w lutym 2013 roku AP/Todd Williamson

Jenny McCarthy i Melissa McCarthy

Ak­tor­ka Me­lis­sa McCar­thy znana m.in. z serialu "Mike i Molly" czy "Gorący towar" i Jenny McCar­thy (były króliczek Playboya) są kuzynkami. Panie się uwielbiają i często bronią na łamach prasy.

Jenny McCarthy JOHN SHEARER/INVISION/AP/John Shearer

Kuba Sienkiewicz i Krystyna Sienkiewicz

Wiedzieliście, że wspaniała aktorka Krystyna Sienkiewicz jest ciocią muzyka, Kuby Sienkiewicza?

Kuba SienkiewiczKapif

Anna Seniuk Anna Seniuk Kapif

Anna Seniuk i Grzegorz Małecki

Anna Seniuk jest mamą aktora znanego m.in. z serialu "Pro­sto w serce" i "M jak miłość". Małecki chętnie pomaga mamie. To on nadzorował remont wiejskiej chaty aktorki.

Grzesiek raz lub dwa razy w tygodniu jechał 400 kilometrów w jedną stronę, by zorganizować prace i wracał do Warszawy. Dzisiaj chata jest gotowa. Ania jeszcze jej nie widziała, oglądała tylko zdjęcia. Ale wybiera się tam jeszcze przed rozpoczęciem roku akademickiego, przynajmniej na 10 dni - cytuje znajomą aktorki portal film.interia.pl.

Anna Seniuk i jej syn Grzegorz MałeckiKapif

Emma Roberts i Julia Roberts

Stawiająca pierwsze kroki w aktorstwie Emma Roberts (widzieliśmy ją np. w "American Horror Story"), ma bardzo znaną ciocię - Julię Roberts. Emma podkreśla w wywiadach, że role, które dostaje nie są "załatwione" dzięki koneksjom. Poza tym z ciocią nie rozmawia o pracy.

Nie rozmawiam z ciocią o biznesie. Parę tygodni temu byłam u niej, bawiłyśmy się z jej bliźniętami. Dla mnie to po prostu ciocia Julia - cytuje Emmę Dailymail.co.uk.

Julia Robertsagencja gazeta

Agata Młynarska Agata Młynarska WBF

Agata Młynarska i Michael Weston

Ciekawe jest też to, że Agata Młynarska spokrewniona jest z Michaelem Westonem. Aktor jest pra­wnu­kiem kompo­zy­to­ra Emila Mły­nar­skie­go i kuzynem dziennikarki.

Michael Weston East News

Robert Janowski Robert Janowski KAPiF

Robert Janowski i Monika Borzym

Wokalistka jazzowa Monika Borzym to synowa Roberta Janowskiego. Jest żoną jgo najstarszego syna, Makarego.

MONIKA BORZYMFoto - MAREK PIETROŃ

Nicolas Cage na premierze filmu Nicolas Cage na premierze filmu "Krudowie" Fot. CARLO ALLEGRI REUTERS

Nicolas Cage i Francis Ford Coppola

Nicolas Cage to bratanek Francisa Forda Coppoli. Podobno aktor zmienił nazwisko na "Cage", aby nie być kojarzonym ze sławnym reżyserem. Cage jest też kuzynem popularnego aktora Jasona Schwartzmana.

Director and producer Francis Ford Coppola arrives before the 83rd Academy Awards on Sunday, Feb. 27, 2011, in the Hollywood section of Los Angeles. (AP Photo/Matt Sayles)Fot. Matt Sayles AP

Daniel Olbrychski i Krystyna Demska-Olbrychska Daniel Olbrychski i Krystyna Demska-Olbrychska WBF

Krystyna Demska i Kirk Douglas

Żona i me­na­dżer­ka Da­nie­la Ol­brych­skie­go spo­krew­nio­na jest z Kir­kiem Do­ugla­sem.

O tym się za­wsze mó­wi­ło w mojej ro­dzi­nie. Ja do tego nie bar­dzo przy­wią­zy­wa­łam wagę jako mała dziew­czyn­ka. Oj­ciec za­wsze opo­wia­dał, że Kirk Do­uglas jest Dem­skim. Dzia­dek Kirka Do­ugla­sa i dzia­dek mo­je­go ojca byli praw­do­po­dob­nie, bo nie mam na to do­ku­men­tów, brać­mi. Po­cho­dzi­li z osady ży­dow­skiej nie­da­le­ko Mo­skwy. Cała ro­dzi­na wy­emi­gro­wa­ła do Sta­nów. Moi dziad­ko­wie mieli pły­nąć stat­kiem z Nie­miec, ale mój oj­ciec się uro­dził i tam po­zo­sta­li. A Kirk uro­dził się już w Sta­nach - po­wie­dzia­ła Kry­sty­na Dem­ska w pro­gra­mie "Dzień Dobry TVN".

Actor Kirk Douglas, left, and wife Anne Douglas arrive at the 2013 Vanity Fair Oscars Viewing and After Party, Sunday, Feb. 24 2013 at the Sunset Plaza Hotel in West Hollywood, Calif. (Photo by Evan Agostini/Invision/AP)EVAN AGOSTINI/INVISION/AP/Evan Agostini

Alfie Allen i Lily Allen

Oni nie mogą wyprzeć się pokrewieństwa! Są jak dwie krople wody. Aktor serialu "Gra o tron" Alfie Allen i wokalistka Lily Allen są rodzeństwem. Lily przyznaje w wywiadach, że z jej młodszego brata było kiedyś niezłe ziółko.

Mandatory Credit: Photo by Rob Latour / Rex Features (2210547be)  Alfie Allen  'Game of Thrones' Season 3 premiere, Los Angeles, America - 18 Mar 2013ROB LATOUR / REX FEATURES/EAST NEWS/Rob Latour / Rex Features

Orina Krajewska Orina Krajewska Kapif

Orina Krajewska i Małgorzata Braunek

Początkująca aktorka, 26-letnia Orina Krajewska to córka Małgorzaty Braunek. Orina pojawia się gościnnie w polskich serialach. Mogliśmy zobaczyć ją np. u boku mamy w serialu "Dom nad rozlewiskiem". Zagrała też w filmach "Dass" czy "Płonące wieżowce".

Orina Krajewska i Małgorzata BraunekKapif

William Mapother i Tom Cruise

Niektórzy twierdzą, że kuzyni William Mapother i Tom Cruise, są bardzo podobni. Zgadzacie się?

13 May 2010 - Westwood, California - William Mapother. "Lost" Live: The Final Celebration held at UCLA's Royce Hall.    CAP/ADM/BP ??Byron Purvis/AdMedia/Capital PicturesBYRON PURVIS/ADMEDIA/CAPITAL PICTURES/EAST NEWS/Byron Purvis/AdMedia/Capital Pictures

Anna Wendzikowska Anna Wendzikowska WBF

Anna Wendzikowska i Malwina Wędzikowska

Dziennikarka Anna Wendzikowska i stylistka Malwina Wędzikowska również są spokrewnione.

Ich dziadkowie byli rodzonymi braćmi. W akcie urodzenia Ani zrobiono błąd i zamiast Wędzikowski wpisano Wendzikowski. I tak już zostało - podaje "Życie na gorąco".

Dziewczyny bardzo lubią spędzać razem czas i nazywają się siostrami.

Pokaz Paprocki Brzozowski, Soho Factory, 22.11.2013, fot. WBF WBF

Grzegorz Markowski Grzegorz Markowski KAPiF

Grzegorz Markowski i Rafał Markowski

Duchowny Rafał Markowski  to rodzony brat muzyka Grzegorza Markowskiego. Co wokalista zespołu "Perfect" mówi o bracie?

Rafał to jest facet z krwi i kości. Urodziwy i przystojny. Kiedy jest na wczasach, kobiety patrzą na niego dość łakomie, a on musi dawać sobie z tym radę. Jest takim samym pasjonatem pracy jak ja. To jest praca, która zabiera ci masę sił, której oddajesz się do końca, w której jest się 24 godziny na dobę.  Pod tym względem te prace są do siebie bardzo podobne. Z tą różnicą, że w moim pokoju hotelowym może siedzieć obca kobieta i może stać butelka alkoholu na stole, a on musi siedzieć sam i raczej bez promili wyznał wokalista w wywiadzie dla magazynu "Viva!".

20.10.2010  WARSZAWA, UL. MIODOWA , REZYDENCJA BISKUPOW WARSZAWSKICH . RZECZNIK ABP , METROPOLITY WARSZAWSKIEGO KAZIMIERZA NYCZA KS RAFAL MARKOWSKI , BRAT GRZEGORZA MARKOWSKIEGO Z GRUPY PERFECT PODCZAS KONFERENCJI PRASOWEJ NA KTOREJ ARCYBISKUP POTWIERDZIL SWOJA NOMINAJE NA URZAD KARDYNALSKI . FOT. SLAWOMIR KAMINSKI / AGENCJA GAZETA SLOWA KLUCZOWE: KOSCIOL  RELIGIA KONFERENCJA PRASOWA KARDYNAL /FR/ ZDJĘCIE DO WKŁADKI: DLOWA Strony Lokalne WarszawaFot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta

Oona Chaplin Oona Chaplin RICHARD YOUNG / REX FEATURES/EAST NEWS/Richard Young / Rex Features

Charlie Chaplin i Oona Chaplin

Piękna Oona Chaplin z "Gry o tron" to wnuczka samego Charliego Chaplina.

Charlie ChaplinEast News

Joanna Szczepkowska Joanna Szczepkowska Fot. Jan Zamoyski / Agencja Wyborcza.pl

Joanna Szczepkowska i Hanna Konarowska

Joanna Szczepkowska i Hanna Konarowska to matka i córka. Podobno Szczepkowska cieszy się, że córka poszła w jej ślady i  została aktorką.

Hanna KonarowskaKapif

Joan Cusack i John Cusack Joan Cusack i John Cusack LFI/PHOTOSHOT/REPORTER/Joe Martinez

Joan Cusack i John Cusack

Takie same nazwiska to nie przypadek aktorzy: Joan Cusack i John Cusack są rodzeństwem.

Ronney Mara Ronney Mara RICHARD SHOTWELL/INVISION/AP/Richard Shotwell

Rooney Mara i Kate Mara

Siostry Mara są aktorkami. Kate możemy podziwiać w serialu "House of Cards" u boku Kevina Spaceya, a Rooney zagrała m.in. w hicie "Dziewczyna z tatuażem".

'Her' Premiere at the DGA Theatre, Los Angeles.  Pictured: Kate MaraJEN LOWERY / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Jen Lowery / Splash News

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.