Agent Tomek pokazał swoją dziewczynę. To piękna bizneswoman o czarującym uśmiechu: Jesteśmy ze sobą od dłuższego czasu

Kiedy wyszło na jaw, że luksusowe porsche, które rozbił agent Tomek, należy do jego dziewczyny, związku nie dało się dłużej ukrywać w tajemnicy. Ukochana posła Tomka Kaczmarka to naprawdę piękna kobieta!
Tomek Kaczmarek, Tomasz Kaczmarek, agent Tomek. Tomek Kaczmarek, Tomasz Kaczmarek, agent Tomek. AG

Tajemnicza narzeczona

Poseł Tomasz Kaczmarek, znany również jako agent Tomek, stał się ostatnio bohaterem jednej z najbardziej gorących love story, rozbijając luksusowe auto, które należało do jego narzeczonej (zob.: Agent Tomek miał wypadek!). Kaczmarek, jak wynika z jego oświadczenia majątkowego, jest właścicielem audi A4. Czyje zatem jest czarne, warte kilkaset tysięcy porsche  cayenne? Wątpliwości rozwiał dziennikarz Cezary Gmyz, publikując na Twitterze precyzyjną informację:

Cezary Gmyz, Tomasz KaczmarekTwitter.com

BAS to Biuro Analiz Sejmowych. Tygodnik "Newsweek" informuje z kolei, że dwa dni przed stłuczką, agent Tomek zwrócił się tam z kilkoma konkretnymi pytaniami, z których jedno rzuca mocny snop światła na związki posła z tajemniczą narzeczoną.

Po pierwsze, czy poseł powinien wykazać w rejestrze korzyści używanie samochodu wyleasingowanego przez prywatną firmę? Po drugie, czy należy w tej sprawie spisać umowę? I po trzecie, co, jeśli poseł ożeni się z kobietą będącą prezesem tej spółki?

Kim jest właścicielka porsche, z którą Tomasz Kaczmarek nie wyklucza ślubu? Początkowo trop prowadzi w stronę...

...blondynki o imieniu Magda, która gustuje w dobrych perfumach i seksownej bieliźnie - sugestywnie charakteryzuje domniemaną narzeczoną Kaczmarka "Newsweek".

Ustalenia redaktorów tygodnia potwierdza jeden z posłów PiS, dobry znajomy Kaczmarka.

Rzeczywiście blondynka, przedstawiał mi ją. Jeśli dobrze pamiętam, to była policjantka, która prowadzi własną firmę. Imienia nie pamiętam. Możliwe, że Magda.

Okazuje się, że to jednak nie wielbicielka gustownych perfum i seksownej bielizny jest aktualną wybranką agenta Tomka...

Katarzyna Sztylc, agent Tomek, Tomasz Kaczmarek, Tomek Kaczmarek. Katarzyna Sztylc, agent Tomek, Tomasz Kaczmarek, Tomek Kaczmarek. East News

Katarzyna Sztylc

To jednak nie dziennikarze "rozpracowali" narzeczoną agenta Tomka. Ujawnił ją on sam, przeprowadzając klasyczną ustawkę. Taką przynajmniej informację uzyskał od znajomej posła dziennikarz śledczy "Newsweeka".

Właśnie zrobił ustawkę z tabloidem. Zdjęcia jego narzeczonej z wyjaśnieniami dotyczącymi tego samochodu za pół godziny mają się ukazać w internecie - czytamy w tygodniku.

"Tabloidem" okazał się być tygodnik publicystyczny "Do Rzeczy". Opublikował tekst pod romantycznym tytułem "Love & Pis", ozdobiony szeregiem zdjęć agenta Tomka z piękną narzeczoną. Z tekstu dowiadujemy się, że ukochana posła to 34-letnia olsztynianka, zasiadająca w zarządzie firmy Plaza sp. z o.o., a auto, które użytkuje, jest warte 289 tys. zł.

Sztylc i Kaczmarek poznali się dzięki partii. Sztylc jest prawniczką. Była ekspertką komisji śledczej tzw. naciskowej. - Koledzy się śmieją, że nasz związek to love & PiS - mówi Kaczmarek. Para utrzymywała związek w tajemnicy. - Jednak od czasu mojej stłuczki dziennikarze polują, by wykryć, kim jest moja dziewczyna. Nie ma sensu utrzymywać tego w tajemnicy. Nie chcę, by biegali za mną paparazzi i uprzykrzali życie mi oraz Kasi - czytamy na stronie portalu Dorzeczy.pl.

Agent Tomek długo i skutecznie ukrywał swoją narzeczoną. Gdyby nie pechowa stłuczka, być może ich związek wciąż miałby dyskretny charakter. Potwierdza to artykuł we "Wprost".

Jesteśmy ze sobą od dłuższego czasu - zapewniają oboje w rozmowie z dziennikarzami tygodnika.

Z kolei agent Tomek, jeszcze kiedy nie było wiadomo, kim jest jego wybranka, potwierdził krążące tu i ówdzie plotki, że poprosił ją o rękę.

To prawda, zaręczyłem się - czytamy jego dawną wypowiedź na łamach "Wprost". - Więcej nic nie powiem. To jest moja słodka tajemnica.

Tajemnicą jest również, czy miał na myśli właśnie Katarzynę Sztylc.

Oprócz prowadzenia firmy, Sztylc zajmuje się również szeroko zakrojoną działalnością charytatywną. Pomagała samotnym matkom, organizowała dzieciom z ubogich rodzin wakacje oraz umożliwiła funkcjonowanie Środowiskowych Domów Samopomocy, pomagała również niepełnosprawnym.

Dzięki niej wiele niepełnosprawnych osób odzyskało wiarę w siebie, otworzyło się na marzenia, zyskało przyjaciół i wykształciło w sobie nowe umiejętności - czytamy na jej oficjalnej stronie.
Katarzyna Sztylc, agent Tomek, Tomek Kaczmarek, Tomasz Kaczmarek. Katarzyna Sztylc, agent Tomek, Tomek Kaczmarek, Tomasz Kaczmarek. East News

Kasia i Tomek

Nadzieje na to, że po obszernej publikacji w "Do Rzeczy" para będzie miała spokój, okazały się być na wyrost. Piękna bizneswoman i bogaty poseł rozpalają wyobraźnię, a paparazzi podążają za nimi krok w krok.

Środowy wieczór. Parking przed wilanowskim apartamentowcem, w którym mieszka Kaczmarek. Poseł wyciąga wyprasowane koszule z nowoczesnego mustanga i przekłada bagaże do ciemnego audi. Jest też blondynka. Bez wątpienia Katarzyna Sztylc - czytamy we "Wprost", a niniejsze zdjęcie jest tego dokładną ilustracją.

Z kolei z cytowanego już artykułu w "Newsweeku" wynika, że Katarzyna Sztylc zdążyła już w przeszłości założyć rodzinę.

Jeśli dobrze pamiętam, była mężatką z dziećmi. Zatrudniłem ją, właściwie jej nie znając. Był to gest lojalności wobec terenu, z którego zdobyłem mandat. Mam wrażenie, że pani Katarzyna imała się różnych projektów charytatywnych, prosiła, żebym rekomendował ją w różnych miejscach i instytucjach, ale odmawiałem jej - tłumaczy eurodeputowany Jacek Kurski na łamach "Newsweeka".

Zgrabnie romantyczną historię podsumowuje posłanka PiS, Iwona Arent, która przyjaźni się ze Sztylc i która zatrudniła ją kiedyś jako swoją asystentkę.

Kasia i Tomek? Mogę powiedzieć tylko tyle, że życzę im szczęścia i miłości.

Najśmieszniejsze, że cała ta sprawa jest tak tajemnicza, że nikt nic nie wie do końca i na pewno. Tak przynajmniej twierdzi w rozmowie z "Newsweekiem" znajomy agenta Tomka z klubu parlamentarnego PiS.

Jak znam Tomka, to wszystko może być mistyfikacją. Nie wykluczam, że porsche tak naprawdę należy do Magdy, która z jakiegoś powodu nie chce się pokazywać publicznie, a Kasia jest tylko przykrywką. A może Tomek ma dwie narzeczone naraz? Albo jedną po drugiej? To nie jest ustatkowany mężczyzna.

Cóż, skoro wszystko jest możliwe to także i to, że agent Tomek wreszcie się ustatkował za sprawą pięknej olsztynianki. Jak myślicie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.