Jak nie drzwiami, to oknem. Zanim wygrali, próbowali swoich sił w różnych talent shows

Jak nie "Szansa na sukces", to "Droga do gwiazd", "X-Factor" lub "Mam talent". Niektórzy starali się kilka razy odnieść szansę w tym samym programie. Upór zaprowadził ich na szczyt!
Mateusz Ziółko Mateusz Ziółko KAPiF

Mateusz Ziółko

Mateusz Ziółko przygodę z programami telewizyjnymi rozpoczął w 2008 roku, kiedy zakwalifikował się do finału "Mam talent". Zachęcony niemałym sukcesem zgłosił się na casting do programu "The Voice of Poland", który wygrał deklasując innych uczestników.

Mam nadzieję, że nikt nie będzie zawiedziony, jak usłyszy moją płytę za chwil kilka. Dziś wiedzieliśmy, że nie mamy nic do stracenia, wyszliśmy na scenę i zrobiliśmy świetne show - powiedział po ogłoszeniu wyników wokalista.
2011 finał Mam talent
Jaka to melodia? w piosenkach grupy Perfect
2013 The voice of poland

Mateusz ZiółkoKAPiF

Ziółko wziął także udział w inyym muzycznym show "Must be the music" w 2012 roku.

Mateusz Ziółko, 2012Kapif

ShataQs. ShataQs. Kapif

ShataQs

Zanim  ShataQs wygrała "Must be music. Tylko muzyka", została laureatką "Szansy na sukces".

ShataQsKapif

W międzyczasie próbowała jeszcze sił w "The Voice of Poland", ale odpadła już na etapie bitwy.

To zupełnie inny program od "The Voice of Poland", w którym też brałam udział. "Must Be The Music" daje szansę zaprezentowania własnej twórczości i mi właśnie o to chodziło. Sama przecież tworzę. W "Must Be The Music" startują prawdziwe perełki, program promuje fajnych, odjechanych artystów - powiedziała w jednym z wywiadów.
Magdalena Kuś
The voice of Poland
Szansa na sukces wygrała 2001
Must be te music wygrał

ShataQsScreen z Facebooka

Dawid Podsiadło Dawid Podsiadło KAPiF

Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło pierwszy raz w show wystąpił razem z zespołem Curly Heads. Juror "Mam talent", Kuba Wojewódzki, powiedział, że Podsiadło może przejść do kolejnego etapu, ale bez zespołu. Wokalista nie zdecydował się na to, żeby zostawić kolegów z grupy. Jednak później sam zgłosił się do programu "X-Factor". I to dwa razy! W pierwszej edycji odpadł bardzo szybko, ale w drugiej zdeklasował uczestników i ją wygrał. Jego solowy album "Comfort and Happiness" pokryła się podwójną platyną.

Comfort and Happines

Curly HeadsScreen z Facebooka

Rafał Brzozowski Rafał Brzozowski KAPiF

Rafał Brzozowski

Rafał Brzozowski w 2002 roku zdobył wyróżnienie w programie "Szansa na sukces". Prawie 10 lat później, bo w 2011 roku wziął udział w "The Voice of Poland", w którym śpiewał w grupie Andrzeja Piasecznego. Chociaż odpadł tuż przed finałem, nagrał album "Tak blisko", który przyniósł mu ogromną popularność. Brzozowski został laureatem wielu plebiscytów, między innymi Superjedynki i Eska Music Awards.

Rafał BrzozowskiKAPiF

Gienek Loska Gienek Loska KAPiF

Gienek Loska

Gienek Loska zaistnieć próbował w 2004 roku w programie "Szansa na sukces", gdzie zaśpiewał utwór "Ja ogień, ty woda" zespołu Wilki. Kilka lat później wziął udział w trzeciej edycji show "Mam talent", jednak odpadł od razu po castingach. W 2011 roku wygrał pierwszą edycję "X-Factor", dzięki czemu nagrał dwie autorskie płyty: "Hazardzistę" i "Dom".

Szansa na sukces ? wystąpił w 2004 roku i zaśpiewał utwór ?Ja ogień, Ty woda? zespołu Wilki[2],
Mam talent! (3 edycja) ? odpadł po castingach[3],
X Factor (1 edycja) ? I miejsce (2011).

Gienek LoskaKAPiF

Nella Marczewski Nella Marczewski KAPiF

Nella Marczewski

Nella Marczewski przygodę z telewizją zaczęła jeszcze będąc dzieckiem. W wieku 8 lat była gwiazdą "Teleranka" i "Plastelinka". Kiedy dorosła zgłosiła się na casting do "X-Fator", jednak dostała się zaledwie do finałowej 40-stki. W trzeciej edycji "The Voice of Poland", gdzie trafiła do grupy Marka Piekarczyka, poszło jej znacznie lepiej.

To dwa zupełnie inne programy. Zdecydowanie wolę klimat "The Voice". Bardziej merytoryczny, rzeczowy. I wyższy poziom, z racji tego, że większość uczestników ma spore sceniczne doświadczenie. A trenerzy naprawdę się w pracę z nami angażują, spędzają z nami mnóstwo godzin i są zawsze bardzo szczerzy - powiedziała w wywiadzie dla Muzyka.onet.pl.
- teleranek i plastelinek
The voice of poland - Marek Piekarczyk
X-Factor - finałowa czterdziestka

Damian Ukeje Damian Ukeje KAPiF

Damian Ukeje

Damian Ukeje zadebiutował w programie telewizyjnym w 2009 roku w "Szansie na sukces". Występ szczególnie przypadł do gustu członkom zespołu "Fat Belly Family", którzy zaproponowali mu, żeby został ich wokalistą. Trzy lata później Ukeje wrócił na ekrany w "The Voice of Poland", gdzie śpiewał w grupie Nergala. W finałowym odcinku wykonał utwór "Nie mamy nic" i tym samym wygrał pierwszą edycję programu.

W 2009 roku wziął udział w Szansie na sukces. Ten program zobaczyli muzycy szczecińskiego zespołu Fat Belly Family i został ich wokalistą[4].
Jesienią 2011 roku brał udział w The Voice of Poland, gdzie był w drużynie Nergala[8]. Dotarł do finału, gdzie zaprezentował autorski utwór ?Nie mamy nic?[9][10]. Tego samego wieczoru został zwycięzcą I edycji tego programu[11zaw Szansie na sukces. Ten program zobaczyli muzycy szczecińskiego zespołu Fat Belly Family i został ich wokalistą[4].Jesienią 2011 roku brał udział w The Voice of Poland, gdzie był w drużynie Nergala[8]. Dotarł do finału, gdzie zaprezentował autorski utwór ?Nie mamy nic?[9][10]. Tego samego wieczoru został zwycięzcą I edycji tego programu[11

Damian UkejeKAPiF

Edyta Strzycka Edyta Strzycka KAPiF

Edyta Strzycka

Edyta Strzycka wystąpiła w "Idolu", "Drodze do gwiazd" i "The Voice od Poland". W tym ostatnim show razem z drużyną Kayah dotarła do ćwierćfinału. W 2012 na rynku muzycznym ukazała się jej płyta "Edyta Strzycka". Wokalistka pracuje nad kolejnym albumem, którego zapowiedzią jest najnowszy singiel "Pod prąd".

Edyta StrzyckaKAPiF

Justyna Panfilewicz Justyna Panfilewicz

Justyna Panfilewicz

Justyna Panfilewicz w 2011 roku wystąpiła w drużynie Michała Wiśniewskiego w "Bitwa na głosy". Po zakończeniu programu dołączyła do "Ich Troje". Dwa lata później śpiewała w grupie Patrycji Markowskiej w show "The Voice of Poland", ale niestety odpadł w ćwierćfinale. Obecnie pracuje nad swoim pierwszym solowym albumem.

2011: I Edycja muzycznego show Bitwa na głosy ? TVP2, Warszawa
2012: Jubileuszowy 10. Sopot TOPtrendy Festiwal 2012 - TV Polsat
2013: The Voice of Poland - edycja 2, TVP2 - drużyna Patrycji Markowskiej

Justyna PanfilewiczKAPiF

Piotr Lato Piotr Lato

Piotr Lato

Piotr Lato wypromować swoją osobę i muzykę próbował w reality-show "Big Brother". Później kolej przyszła na "Idola". Wielu osobom się wydawało, że wokalista porzucił marzenia o wielkiej karierze, a on zaskoczył wszystkich i pojawił się w "The Voice of Poland". Niestety, żaden z jurorów nie wybrał go podczas przesłuchań - sędziowie jednoznacznie stwierdzili, że Lato fałszuje. Jednak on się nie poddaje i nadal zajmuje się muzyką.

Piotr LatoScreen z Facebooka

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.