Własne studio muzyczne i przepiękny ogród. Zobacz, jak wygląda dom Moniki Kuszyńskiej

W 2006 roku przeżyła poważny wypadek samochodowy, po którym jest sparaliżowana od pasa w dół. Jest byłą wokalistką Varius Manx. W 2011 roku wzięła ślub ze swoim wieloletnim partnerem, Jakubem Raczyńskim. Mieszkają w uroczym domu w otoczeniu drzew. Do jego wnętrza zaprosili ekipę programu "Zacisze gwiazd".
Monika Kuszyńska, Jakub Raczyński. Monika Kuszyńska, Jakub Raczyński. Screen TVP1

Salon

Przestronny salon jest miejscem w którym Monika Kuszyńska i Jakub Raczyński przyjmują gości. Od razu widać, że gospodarze mają coś wspólnego z muzyką. W latach 2001-2005 mąż Kuszyńskiej również był muzykiem zespołu Varius Manx. To do niego należy spoczywający przy ścianie saksofon.

Monika Kuszyńska, Jakub RaczyńskiScreen TVP1

Marta Kuszyńska, Monika Kuszyńska. Marta Kuszyńska, Monika Kuszyńska. Screen TVP1

Mnóstwo muzycznych akcentów

Ściany wypełnione płytami i muzyczne emblematy - tak wygląda miejsce, w którym można się napić porannej kawy lub porozmawiać. Właśnie w tej ciepłej, pastelowej przestrzeni mogliśmy wysłuchać Marty, siostry Moniki Kuszyńskiej.

Była cudowną siostrą. Bardzo się mną opiekowała i czułam zawsze się bezpiecznie z nią. Zawsze była po mojej stronie i zawsze walczyła jak lwica. Jesteśmy połączone niewidzialną pępowiną - opowiadała Marta o Monice.

Monika Kuszynska, Marta KuszyńskaScreen TVP1

Monika Kuszyńska, Jakub Raczyński, Krzysztof Raczyński. Monika Kuszyńska, Jakub Raczyński, Krzysztof Raczyński. Screen TVP1

Studio

W domu artystów nie może zabraknąć miejsca, gdzie wszyscy mogą sobie wspólnie grać i śpiewać. Zwłaszcza, że Krzysztof, ojciec Jakuba Raczyńskiego, również jest z zamiłowania muzykiem.

Ma pasję tak jak my, to jest muzyka. Ale z wykształcenia jest kimś zupełnie innym, jest inżynierem włókiennikiem i ekonomistą - przedstawił ojca Jakub.

Monika Kuszyńska, Jakub Raczyński, Krzysztof RaczyńskiScreen TVP1

Monika Kuszyńska Monika Kuszyńska Screen TVP1

Piękny ogród

Obok domu znajduje się piękny, otoczony zielenią ogród, idealny do wypoczynku o każdej porze roku.

Monika KuszyńskaScreen TVP1

Monika Kuszyńska, Jakub Raczyński. Monika Kuszyńska, Jakub Raczyński. Screen TVP1

Mnóstwo dobrych ludzi

Monikę Kuszyńską otaczają najbliżsi: mąż Jakub, siostra Marta oraz pan Krzysztof, ojciec Jakuba.

Potrafię być szczęśliwa. Przyciągam bardzo dobrych ludzi do siebie, to naprawdę piękne, że tak wielu wspaniałych ludzi spotykam. Dobrych, ciepłych, pozytywnych. Może właśnie dzięki temu obrastam w dobrą energię.

Monika Kuszyńska, Jakub RaczyńskiScreen TVP1