Halina Mlynkova po raz pierwszy pokazała się oficjalnie z NOWYM FACETEM. Tryska radością

Po głośnym rozwodzie z Łukaszem Nowickim, Halinka Mlynkova długo nie mogła się pozbierać. Jej pierwszy po rozwodzie związek okazał się niewypałem. Czy tym razem znalazła prawdziwą miłość?
Halina Mlynkowa Halina Mlynkowa Kapif

Halina Mlynkova

Halina Mlynkova aż tryska radością. Co jest tego powodem? Oczywiście nowa miłość! Wygląda na to, że po nieudanym związku z Bartkiem Prokopowiczem, Halina wreszcie jest szczęśliwa i zakochana.

Halina MlynkowaKapif

Nowym facetem piosenkarka chwaliła się na czwartkowej imprezie RMF Poplista 3000. Jak widać, nie ma on nic przeciwko fotografom i nużącemu pozowaniu na ściance. Dla Halinki zrobi wszystko!

Halina Mlynkowa, Leszek Wronka

Halina Mlynkowa i Leszek Wronka Halina Mlynkowa i Leszek Wronka Kapif

Halina Mlynkova i Leszek Wronka

Halina Mlynkova i Leszek Wronka, czeski producent i kompozytor oraz menadżer Ewy Farnej, pojawili się razem na imprezie Radia RMF zorganizowanej w warszawskim klubie Bank. Jeżeli ktoś miał do tej pory wątpliwości, czy Halina jest przy jego boku szczęśliwa, wystarczy spojrzeć na te zdjęcia. One mówią same za siebie!

Halina Mlynkowa i Leszek WronkaKapif

Halina Mlynkowa i Leszek Wronka Halina Mlynkowa i Leszek Wronka Kapif

Halina Mlynkowa i Leszek Wronka

Mlynkova i Wronka nie mogli się od siebie oderwać nawet na moment. Między tą dwójką naprawę iskrzy. Całą imprezę flirtowali, żartowali, całowali się. Nie przeszkadzało im towarzystwo innych. W tym tłumie widzieli tylko siebie.

Halina Mlynkowa i Leszek WronkaKapif

Halina Mlynkowa i Leszek WronkaKapif