Kiedyś ich hity nucił cały świat. Jak dziś wyglądają dziewczyny z t.A.T.u.?

Yulia Volkova i Elena Katina, czyli popularny kiedyś duet t.A.T.u. to  pochodzący z Rosji zespół powstały pod koniec lat 90. Dziewczyny zakończyły wspólną karierę w 2011 roku. Niedawno znów pokazały się publicznie. Zobaczcie, jak się zmieniły.

t.a.t.u t.a.t.u fot. mat. prasowe

Początki t.A.T.u.

Zespół powstał w 1999 roku z inicjatywy psychologa Iwana Szapowałowa. Chciał on stworzyć duet, który skandalem wkroczyć miał na światową scenę muzyczną. W tej sprawie ogłosił casting, na który zgłosiły się późniejsze wokalistki t.A.A.u., czyli Elena Katina i Yulia Volkova.

t.a.t.ut.a.t.u/mat.prasowe

Kontrowersji wokół zespołu nie brakowało. Dziewczyny skupiały na sobie uwagę poprzez teledyski, w których pokazywana była miłość lesbijska Eleny i Yulii. Teledysku do ich hitu "Ya soshla s uma" wokalistki namiętnie się całują. Jednak za największy hit t.A.T.u uznana została piosenka "Nas nie dogoniat".

Yulia Volkova. Yulia Volkova. FORUM/Krzysztof Jarosz

Yulia Volkova

Yulia urodziła się 20 lutego 1985 roku w Moskwie. Naprawdę nazywa się Julija Olegowna Wołkowa. Poza śpiewaniem zajmuje się także aktorstwem. Po rozpadzie t.A.T.u. w 2011 roku zajęła się karierą solową. Jej singiel "All Because of You / Сдвину мир" zajął 8. miejsce w rocznym notowaniu rosyjskiego MTV.

Yulia VolkovaScreen z Youtube.com

Solowa kariera nie przyniosła jednak wielkiej sławy Volkovej. W połowie 2011 roku wykupiła większość praw do władania marką t.A.T.u. Pod koniec 2012 roku przeszła operację strun głosowych. Mimo to w grudniu wystąpiła z Eleną Katiną w finale programu "The voice of Romania".

Volkova jest matką dwójki dzieci: 9-letniej Wiktorii i 6-letniego Samira.

Elena Katina. Elena Katina. FORUM/Krzysztof Jarosz

Elena Katina

Jelena Siergiejewna Katina urodziła się 4 października 1984 roku w Moskwie. Jest córką sławnego w Rosji autora popowych piosenek Siergieja Wasiljewicza Katina oraz Iniessy Wsiewołodowny Katiny. W dzieciństwie wraz z Yulią Volkovą występowała w zespole dziecięcym Neposedi, czyli Więrcipięty.

Elena KatinaScreen z Youtube.com

Katina również próbowała swoich sił w pojedynkę. Jej karierą zajmował się Boris Renski, który kiedyś współpracował z t.A.T.u. i to on obwiniał Volkovą o rozpad zespołu. Piosenkarka w trakcie pracy z Renskim nagrała jednego singla i wzięła gościnny udział w projektach innych artystów. Jesteście ciekawi, jak dziewczyny wyglądają dziś?

Elena Katina i Yulia Volkova. Elena Katina i Yulia Volkova. EastNews

Yulia Volkova i Elena Katina

Wizerunek zespołu t.A.T.u. od samego początku opierał się na skandalu, jakim miał być lesbijski związek wokalistek. Jak się później okazało, dziewczyny nie były parą, a okazywanie sobie wzajemnie uczuć było tylko grą aktorską. Ostatnio dziewczyny dały wspólny koncert w kijowskim klubie "Stereo Plaza". Czy oznacza to ich wielki powrót jako zespołu?

Yulia Volkova. Yulia Volkova. EastNews

Yulia Volkova dziś

Tak Yulia Volkova wygląda dziś.

Więcej o:
Komentarze (22)
Kiedyś ich hity nucił cały świat. Jak dziś wyglądają dziewczyny z t.A.T.u.?
Zaloguj się
 • russel

  Oceniono 461 razy 345

  Ruda miała duże cycki. Tyle zapamiętałem o nich.

  Właściwie, czemu rude mają tak często wielkie cyce? Czy to nie dziwne? Będę musiał sprawie przyjrzeć się bliżej.

 • czesiuwisniak

  Oceniono 112 razy 106

  Co to za mania zangielszczania transkrypcji wschodniosłowiańskich imion i nazwisk? Że niby będzie bardziej światowo? Taki xyu jak stąd do Kamczatki. Dziewczyny się nazywają po prostu Julia Wołkowa i Elena Katina. Nie wiem czy tylko mnie wkurza ta maniera obecna w prasie, telewizji i internecie.

 • zochosia87

  Oceniono 86 razy 70

  może i kiczowata muza... ale jak słyszę nas ne dogonyat to i tak sie usmiecham... chyba przez sentyment do tamtych czasów ;)

 • sselrats

  Oceniono 49 razy 25

  "W tej sprawie ogłosił casting... "

  To juz po polsku pisac nie umiecie???

 • browaryr

  Oceniono 81 razy 23

  to te co wcisnęły wszystkim kit ze sa bi?"nas nie dogoniat"haha.

 • kretynofil

  Oceniono 40 razy 18

  Sluchanie piosenek tych dziweczyn stanowilo sens mojego zycia.

 • szary212

  Oceniono 51 razy 17

  ja saszła s uma, mnie nużna ana ....
  ta ruda fajna, ta druga okropnie wypacykowana, zwłaszcza te brwi namalowane, błe

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX