Konferencja "The Voice of Poland": Nie mogliśmy się skupić, gapiliśmy się na nogi Edyty i Marysi

Konferencja trzeciej już edycji programu "The Voice of Poland", odbyła się w Hard Rock Cafe, w Warszawie. Zobacz jak wyglądali jurorzy i prowadzący muzycznego show.
Edyta Górniak Edyta Górniak Kapif

Edyta Górniak

Edyta Górniak pokazała się w bardzo grzecznej kreacji, ale odsłoniła nogi. Piosenkarka chyba dobrze czuła się jako nowa trenerka w programie. Komentowała uczestników i atmosferę podczas przesłuchań w ciemno. Była podobno na tyle gorąca, że Edyta w pewnym momencie chciała zrzucić z siebie sukienkę...

 

.KAPiF

 

Maria Sadowska Maria Sadowska Kapif

Maria Sadowska

Maria Sadowska na konferencji wyglądała zjawiskowo. Jak sama mówiła, z resztą jury, dogadała się bardzo szybko. Baron dodał, że zajęło im to trochę ponad minutę. Widać to było po oficjalnej części konferencji, kiedy Górniak przytuliła czule Marysię i szepnęła jej coś do ucha.

 

.KAPiF

.KAPiF

Maria Sadowska i Edyta Górniak Maria Sadowska i Edyta Górniak Kapif

Maria Sadowska i Edyta Górniak

Męska część zespołu drużyny trenerskiej była pod wrażeniem nowych koleżanek:

Na początku nie mogliśmy się w ogóle skupić. Dlaczego? Cały czas patrzyliśmy się na nogi Edyty i Marysi! - powiedzieli nam poza kamerą.

.KAPiF

.KAPiF

Tomson i Baron z zespołu Afromental Tomson i Baron z zespołu Afromental Kapif

Tomson i Baron z zespołu Afromental

Panowie z zespołu wydawali się być bardzo wyluzowani podczas konferencji. Uśmiech nie schodził im z twarzy i cały czas żartowali.

Marek Piekarczyk Marek Piekarczyk Kapif

Marek Piekarczyk

Marek Piekarczyk jak zawsze stonowany. Na konferencji pojawił się też z uroczą, młodą blondynką... Niestety nie pozowali razem do zdjęć.

Marika Marika Kapif

Marika

Marika na konferencji cały czas dowcipkowała  z Tomaszek Kammelem.

Tomasz Kammel Tomasz Kammel Kapif

Tomasz Kammel

Prezenter był jak zwykle przygotowany i profesjonalny.

Maciek Musiał Maciek Musiał Kapif

Maciek Musiał

Maciek pojawił się na konferencji tylko na 15 minut. Zapytał Natalii Nykiel i Michała Sobierajskiego o ich plany zawodowe i zniknął. My wiemy, że musiał pędzić na zlot swoich fanów w centrum Warszawy.

Więcej o: