Anne Hathaway dopiero co była blondynką, a teraz jest...

Anne Hathaway zaskoczyła wszystkich nie tylko odważną kreacją na gali Met Ball 2013, ale przede wszystkim swoją nową fryzurą! Aktorka zrezygnowała ze swoich naturalnych brązowych włosów na rzecz blondu. Metamorfoza była zaskakująca, a gwiazda wyglądała rewelacyjnie. Hathaway jednak nie na długo pozostała blondynką, gdyż znów zmieniła kolor włosów. Zobaczcie, jak wygląda teraz!
Anne Hathaway Anne Hathaway CHARLES SYKES/INVISION/AP/Charles Sykes

Anne Hathaway

Anne Hathaway na gali Met Ball 2013 zszokowała wszystkich. Zazwyczaj skromna aktorka pojawiła się w zawadiacko uczesanych blond włosach. Z szarej myszki przeistoczyła się w drapieżną, punkową kobietę. Nie nacieszyła się jednak zbyt długo jasnym kolorem włosów, gdyż 3 tygodnie później aktorka znów go zmieniła...

Actress Anne Hathaway arrives at the Metropolitan Museum of Art Costume Institute Benefit celebrating the opening of "PUNK: Chaos to Couture" in New York, May 6, 2013. REUTERS/Lucas Jackson (UNITED STATES - Tags: ENTERTAINMENT FASHION)REUTERS/LUCAS JACKSON

Anne Hathaway Anne Hathaway EastNews

Anne Hathaway

Anne Hathaway powróciła do dobrze znanego brązu. Zmiana koloru była podyktowana wymogami nowej roli. Aktorka bierze teraz udział w zdjęciach do musicalu "Song One", którego producentem jest jej mąż, Adam Shulman. W obrazie bohaterka Hathaway zakochuje się w ulubionym muzyku swojego filmowego brata.

Anne HathawayEastNews

Anne Hathaway Anne Hathaway EastNews

Anne Hathaway

Nowa, choć dobrze znana, fryzura Anne Hathaway jest dziełem znanej stylistki fryzur gwiazd, Marie Robinson. Aktorka nie wygląda już tak spektakularnie jak w blondzie. Sama chyba nie jest jest zbytnio zachwycona koniecznością powrotu do brązu, ponieważ mówiła, że w rozjaśnionych włosach czuła się świetnie.

Od zawsze chciałam przefarbować się na blond! Uwielbiam teraz moje włosy - powiedziała aktorka podczas gali Met Ball.

Jak oceniacie powrót aktorki do brązowego koloru włosów?

Anne HathawayEastNews

Anne HathawayEastNews/REUTERS