Tak wyglądały polskie gwiazdy, gdy były dziećmi! [CZĘŚĆ 2]

Dziś oglądamy ich w telewizji, w kinie, słuchamy ich muzyki - jednak kilka lat temu dla każdego z nich największą atrakcją była dobranocka czy gra w klasy. Zobaczcie, jak wyglądały Wasze ulubione gwiazdy, kiedy były dziećmi!

Mateusz Damięcki

Mateusz Damięcki

Mateusz Damięcki swoją karierę filmową rozpoczął już w wieku 13 lat. Urodzony w 1981 aktor zagrał wtedy w aż dwóch produkcjach: "Łowca. Ostatnie starcie", a także serialu "Czterdziestolatek dwadzieścia lat później", gdzie zagrał wnuka głównego bohatera. To, że Mateusz zwiąże swoje życie z aktorstwem, było prawie pewne - w końcu cała jego rodzina związana jest z przemysłem filmowym.

Damiecki Mateusz

Piotr Kraśko

Piotr Kraśko, dziecko 5 10 15

Dziś Piotr Kraśko kojarzy się przede wszystkim z poważnym dziennikarzem i prezenterem. Nie wszyscy jednak wiedzą, że swoją przygodę z telewizją zaczął już w jako dziecko! Młody Piotr występował w programie dla młodzieży 5-10-15. Przyznajcie, że wyglądał uroczo!

Swinoujscie, 19.07.2012, uroczyste rozpoczecie i powitanie gosci IV Festiwalu Karuzela Cooltury, Hotel Hampion by Hilton,  NZ. Piotr Krasko   Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Justyna Steczkowska

Justyna Steczkowska

Figura Justyny Steczkowskie może z pewnością uchodził za jedną z najlepszych w polskim show-biznesie. Na swojej stronie zamieściła zdjęcia z dzieciństwa, jest na nich prawie nie do poznania!

Steczkowska Justyna

Agnieszka Krukówka

Agnieszka Krukówka

Agnieszka Krukówna urodziła się w Chorzowie 1971 roku. Na swój pierwszy casting trafiła już w wieku 12 lat, w dodatku okazał się być szczęśliwym dla Agnieszki - praktycznie od razu dostała rolę w filmie "Panny" Wojciecha Sawy. Ogromną popularność przyniosły jej jednak role w serialach: "Klementynka i Klemens - gęsi z Doliny Młynów" i "Janka", gdzie wcieliła się w rolę tytułowej bohaterki.

Krukowna Agnieszka

Piotr Rubik

Piotr Rubik

Piotr Rubik odniósł w Polsce wielki sukces. Jego kompozycje słyszało się swego czasu w każdej radiostacji, a do kanonu weszło już powiedzenie "klaskać u Rubika". Czy za młodu Piotruś przypuszczał, że jego nazwisko będzie znała cała Polska? Na tym zdjęciu - z bardzo wczesnego dzieciństwa - widać jedynie zaczątki interesującej fryzury...

Rubik Piotr

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk karierę rozpoczęła od występów w tetrze Buffo. U Józefowicza zaczęła występować w wieku 16 lat.  Od tego czasu cały czas jest obecna w mediach. Kiedy patrzymy na jej zdjęcia z młodości bez trudu odnajdujemy na nich dzisiejszą Agnieszkę. Aktorka niewiele się zmieniła, no może jedynie karnacja nieco przyciemniała...

 Agnieszka W?odarczyk

Wojtek Szczęsny

Wojtek Szczęsny podczas treningu na Agrykoli

Gdyby nie Euro 2012, Wojtek Szczęsny pewnie nie mógłby się cieszyć takim zainteresowaniem, jak obecnie. Przystojny piłkarz stał się prawdziwym celebrytą i zaczął odcinać kupony od sławy. Na ten sukces pracował od najmłodszych lat. Od dziecka kochał sport, jednak dopiero kiedy mama zaprowadziła go na trening na warszawskiej Agrykoli, odkrył wielki talent bramkarski.

Szcz?sny Wojciech

Adam Fidusiewicz

Adam Fidusiewicz

Adam Fidusiewicz urodził się 1985 roku w Warszawie. Swoją przygodę ze sztuką aktorską zaczął w 1995 roku, kiedy to wystąpił spektaklu telewizyjnym "Różany Zamek". Następnie zagrał w musicalach: "Piotruś Pan" oraz "Metro". Jednak rozpoznawalność przyniosła mu dopiero rola Stasia Tarkowskiego z filmu "W pustyni i w puszczy". Obecnie aktor pojawia się regularnie w serialu "Na Wspólnej".

NZ. Adam Fidusiewicz   Gala finalowa programu Johnie Walker Master of Bar Administration Prestige Club; final zawodow Every Serve Perfect; Hotel Hilton; Warszawa; 24.09.2007  Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska kojarzona jest głównie z rolą Majki z serialu komediowego "Rodzina zastępcza". Nim jednak związała się na stałe z telewizją, Monika była członkiem zespołu Fasolki. Obecnie Mrozowska nie zajmuje się już śpiewaniem, stała się za to ambasadorką zdrowego stylu życia i ekologicznej kuchni. Wraz z mężem prowadzą swój blog o gotowaniu oraz wydali książkę kucharską.

Mrozowska Monika

Agnieszka Kaczorowska

n.z. Agnieszka Kaczorowska - 10-lecie serialu "Klan". Warszawa 14 listopad 2007 r. Marcin Dlawichowski/Forum

Agnieszka Kaczorowska miała zaledwie 7 lat, kiedy wcieliła się po raz pierwszy w rolę w Bożenki, w telenoweli "Klan". Od tamtej pory pojawia się na małym ekranie regularnie. Na oczach tysięcy widzów wyrosła na naprawdę zjawiskową dziewczynę. Obecnie Kaczorowska ma 20 lat i może się pochwalić nie tylko karierą filmową. Dwa lata temu zdobyła Mistrzostwo Europy i Mistrzostwo świata w kategorii tańców latynoamerykańskich.

Kaczorowska Agnieszka

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.