Koroniewska świetnie radzi sobie po rozstaniu, a Dowbor siwieje

Joanna Koroniewska i jej nowe wyzwania zawodowe
Joanna Koroniewska. Joanna Koroniewska. Fot. Michał Mutor / Agencja Gazeta

Joanna Koroniewska twarzą reality-show

Nadchodzący sezon będzie należał do Joanny Koroniewskiej. Jak informuje portal wirtuelnemedia.pl, aktorka pojawi się w nowym reality-show produkowanym przez telewizję TLC. Koroniewska, na oczach widzów będzie starała się rozwiązywać konflikty rodzinne.  Wraz ze sztabem stylistów i fryzjerów, będzie pomagała przejść metamorfozę wizualną skłóconych matek i ich córek. To nie jedyny sukces, którym może pochwalić się aktorka.

joanna koroniewska, reality show

Joanna Koroniewska na okładce Shape. Joanna Koroniewska na okładce Shape. fot. screen Shape

Joanna Koroniewska w sesjach zdjęciowych

Koroniewska była okładkową twarzą lutowego wydania magazynu dla kobiet "Shape". Aktorka imponuje swoją świetną formą. Dwa lata temu została matką, a teraz chwali się swoim zgrabnym, wypracowanym ciałem. I dobrze, bo ma czym!

joanna koroniewska, shape, okładka

joanna koroniewska, party, sesja

Joanna Koroniewska. Joanna Koroniewska. Krzysztof Kuczyk

Joanna Koroniewska prowadzącą "Kocham Cię, Polsko!"

Producenci programu " Kocham Cię, Polsko!" dostrzegli w Koroniewskiej idealną kandydatkę na kapitana drużyny. Chcąc odmienić wizerunek sprawdzonego formatu, postanowili zrezygnować z dotychczasowej twarzy programu, Marzeny Rogalskiej. Warto dodać, że Koroniewska pojawiła się już kiedyś w show, jako gość w drużynie Rogalskiej. Posada w popularnym show zapewne przyniesie jej jeszcze większą popularność.

marzena rogalska, joanna koroniewska, kocham cię polsko, prowadząca

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska. Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska. fot. KAPIF

Rozstanie z Maciejem Dowborem

Wygląda na to, że wszelkie sukcesy zawodowe wiążą się z rozstaniem z długoletnim partnerem, Maciejem Dowborem. Już od dłuższego czasu pojawiały się plotki, że para się rozstała. Kryzys w życiu prywatnym zapewne zmotywował aktorkę do rozwoju swojej kariery. Przez długi czas była postrzegana jako aktorka jednego serialu. Cieszymy się z sukcesów Joanny i trzymamy kciuki, by pogodziła nową pracę z rolą mamy.

Maciej Dowbor. Maciej Dowbor. fot. KAPIF

Dowbor siwieje

Koroniewska ma pasmo sukcesów, a Dowbor widocznie powody do zmartwień. Wystarczy spojrzeć na jego siwiejące włosy... Aktor nie komentuje przyczyn rozstania, ale wielokrotnie mówiono, że to on jest winien rozpadu związku. Podobno Koroniewska dowiedziała się o jego zdradzie...

Sykut Paulina, Dowbor Maciej

Więcej o:
Komentarze (32)
Koroniewska świetnie radzi sobie po rozstaniu, a Dowbor siwieje
Zaloguj się
 • wasza_mama

  Oceniono 19 razy 17

  "Wraz ze sztabem stylistów i fryzjerów, będzie pomagała przejść metamorfozę wizualną skłóconych matek i ich córek." NOO NIC TAK NIE GODZI RODZINY JAK NOWA FRYZURA I MAKIJAZ. JUZ WIDZE TE SZCZERE LZY.

 • enow4

  Oceniono 18 razy 16

  Koroniewska w pierwszym odcinku Kocham Cie Polsko nie zachwycała. Może się rozkręci.Chciałoby się krzyczeć Marzeno wróć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • wasza_mama

  Oceniono 13 razy 11

  TAK, NA OKLADCE SHAPE TO I GRYCANKA MOZE SIE POCHWALIC SUPER FIGURA.

 • odchudzacz

  Oceniono 10 razy 8

  Kto to jest Koroniewska i kto to jest Dowbor? Wiele lat temu w tv wystepowala jakas ruda pani o tym nazwisku, to rodzina? I dlaczego o nich pisza?

 • browaryr

  Oceniono 10 razy 8

  pocieszyciel sie znajdzie-moment.

 • cosma

  Oceniono 8 razy 8

  Razem czy osobno - mam TO w du......................ie !!!!!!!!!!!!!!

 • blacke

  Oceniono 14 razy 8

  Pani ta nie jest mi znana (gra w jakimś MjM czy innej Plebanii?), ale jeżeli to ona była u Lisa razem z Cichopek to inteligencja nie jest jej mocną stroną... :)

 • jablonexkociak

  Oceniono 12 razy 6

  "Koroniewska świetnie radzi sobie po rozstaniu":W domu płacze,zajadając się litrami lodów zapijając je litrami hiszpańskiego wina...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX