Sekrety znanych Polaków. O tym woleliby zapomnieć

Polscy celebryci mają swoje tajemnice i nie zawsze chcą, aby ujrzały one światło dzienne. O jakich historiach, wpadkach, czy nieporozumieniach woleliby zapomnieć? Przeczytaj, czego polskie gwiazdy wolą nie wspominać!
Sławomir Nowak Sławomir Nowak Screen z YouTube

Boski model

Minister Transportu i Budownictwa, Sławomir Nowak, zarabiał kiedyś jako model. Nie ma się czego wstydzić, skoro oglądając jego zdjęcia z tamtego okresu, możemy pomylić go z Bradem Pittem. Widocznie, aby zbudować swoja polityczną karierę, pan minister musiał się nieźle napracować, ale jak widać praca przy sesjach nie musiała być taka zła, skoro przystojnego Sławomira Nowaka otaczały piękne modelki. Podobno zdjęcia z z nim pojawiły się na pocztówkach!

sławomir nowak

Jak widać figura modela została do dziś!

Anita Werner Anita Werner screen z serialu

Aktorka jednego serialu

Nie każdy wie, że popularna prezenterka TVN, Anita Werner, występowała w serialu. Sama dziennikarka niechętnie wspomina tamte czasy. Otóż Anita Werner grała w "Zostać miss". Produkcja była emitowana w telewizji Polsat przez dwa sezony. Dziennikarka zagrała Anitę Borowską "Żyrafę". Serial opowiadał o losach uczestniczek konkursy piękności. Warto dodać, że obfitował w wiele romantycznych scen!

anita werner, seriale

Małgorzata Socha. Małgorzata Socha. Screen z youtube.com

Ona też grała kandydatkę do korony

W serialu opowiadającym o perypetiach kandydatek do tytułu miss pierwsze aktorskie kroki stawiała też Małgorzata Socha! Dziś aktorka uchodzi za jedną z najbardziej stylowych Polek i dostaje coraz bardziej wymagające role (jak np. w "Edukacji Rity" w Teatrze 6. piętro). Patrząc na fajtłapowatą Maję Bączek z "Zostać miss", trudno uwierzyć, że aktorka przez lata tak się zmieniła! Zdecydowanie na plus, rzecz jasna.

Filip Łobodziński (Julek z filmu Filip Łobodziński (Julek z filmu "Stawiam na Tolka Banana") po raz ostatni zagrał w filmie mając 20 lat. Potem zajmował się przede wszystkim działalnością dziennikarską (m.in. w "Wiadomościach" i "Przekroju") i tłumaczeniami (jako absolwent iberystyki tłumaczy literaturę hiszpańskojęzyczną). W czasie studiów był filarem (razem z Jarosławem Gugałą) Zespołu Reprezentacyjnego. AP

Mała gwiazda

Filip Łobodziński znany jest nam głównie jako dziennikarz. Jednak starsi widzowie pamiętają go jeszcze jako bohatera filmu "Podróż za jeden uśmiech", czy "Stawiam na Tolka Banana". W pierwszej z wymienionych produkcji wcielił się w postać Janusza Fąferskiego czyli "Dudusia" i z tym pseudonimem często jest jeszcze dziś kojarzony.

Filip Łobodziński

My popularnego "Dudusia" mogliśmy oglądać na przykład w "Kawie czy herbacie", czy w "Wiadomościach".

Karolina Malinowska. Karolina Malinowska. KAPIF

Dzieło chirurga

Polskiej modelce Karolinie Malinowskiej tak bardzo przeszkadzały odstające uszy, że po zakończeniu kariery na wybiegu zdecydowała się zrobić operację, aby raz na zawsze pozbyć się kompleksów.

 Olivier Janiak, Karolina Malinowska

Szkoda, bo co niektórzy twierdzili, że uszy właśnie dodawały jej uroku i dzięki nim zrobiła karierę. Ciekawe co na to jej mąż, Oliwier Janiak. Bardziej podobała mu się żona przed, czy po operacji?

Michał Figurski, który stroni od mediów i bycia nazywanym Michał Figurski, który stroni od mediów i bycia nazywanym "gwiazdą" wozi się jak prawdziwy celebryta. Dziennikarz na co dzień jeździ porsche Panamera. Najtańsza wersja tego luksusowego auta kosztuje 330 tysięcy złotych. Plotek Exclusive

Brzydka twarz?

Każda gwiazda chce zostać twarzą znanej marki samochodowej. wiąże się to z wieloma przywilejami. Co jednak w sytuacji, gdy samochody, które reklamuje celebryta zostają okrzyknięte "najbrzydszymi samochodami świata"? Coś na ten temat wie Michał Figurski. Zapewne chce wyrzucić ze swojej pamięci fakt, że był ambasadorem samochodów terenowych marki SsangYong, którym przypadł ten "zaszczytny" tytuł!

 Michał Figurski i Odeta Moro-Figurska

Donald Tusk Donald Tusk /EAST NEWS/Kosycarz / KFP/REPORTER

Lubił zapalić

Kto by pomyślał, że Donald Tusk był kiedyś typem niegrzecznego chłopca? Za młodu popalał marihuanę i nie stronił od alkoholu. Tych faktów dowiedzieli się dziennikarze i przy okazji powstała książka pt. "Donald Tusk. Droga do władzy".

18.09.2008 BIERONIOWICE ( WOJ. OPOLSKIE ) , PREMIER DONALD TUSK SPOTKAL SIE Z MIESZKANCAMI MIEJSCOWOSCI POSZKODOWANYMI PRZEZ TRABE POWIETRZNA W SIERPNIU BR. NZ. PREMIER DONALD TUSK FOT. MICHAL GROCHOLSKI / AGENCJA GAZETA

Jak widać, Pan Premier nie zawsze świecił przykładem!

Jarosław Kaczyński. Jarosław Kaczyński. Screen z youtube.com

Ukradł księżyc, a dziś jest znanym politykiem

Główny przeciwnik polityczny premiera też może się pochwalić barwną młodością. Jarosław Kaczyński zagrał razem z bratem w filmie "O dwóch takich, co ukradło Księżyc". Bliźniacy przez wiele lat musieli zmagać się z przydomkami Jacek i Placek.

jarosław kaczyński, o dwóch takich co ukradło księżyc, jacek i placek

Urszula Urszula Mat. promocyjne

Zapomniała zapłacić za towar

Urszula w czasach PRL-u jako jedna z nielicznych szczęściar mogła podróżować po świecie. Bardzo spodobał jej się Berlin Zachodni. W czasie zakupów w jednym z domów towarowych była tak podekscytowana, że zapomniała zapłacić za wyniesiony ze sklepu T-shirt! Na szczęście nie było wtedy jeszcze bramek, które wyciem alarmu sygnalizują kradzieże. Artystce podobno do dzisiaj wstyd za to niezamierzone przywłaszczenie!

Weronika Marczuk. Weronika Marczuk. KAPiF

Tańczyła w klubie ze striptizem!

Weronika Marczuk długo budowała swoją pozycję. Choć sprawa z agentem Tomkiem wprowadziła w jej życie niepotrzebny zamęt, byłej jurorce "You can dance" udało się wyjść z całej afery z twarzą. Marczuk ma jednak jeszcze jeden problem. Dziś jest poważną prawniczką, jednak swoją karierę w Polsce zaczynała od... tańczenia w jednym z trójmiejskich nocnych klubów.

Więcej o:
Komentarze (40)
Sekrety znanych Polaków. O tym woleliby zapomnieć
Zaloguj się
 • il_pino

  Oceniono 39 razy 35

  role Dudusia i Poldka były genialne. Nie ma się czego wstydzić .....

 • rysiek

  Oceniono 36 razy 30

  akurat łobodziński nie ma się czego wstydzić, bo grał dudusia GENIALNIE

 • aldonathebest

  Oceniono 32 razy 28

  Wstydzić to się mogą Stallone, Arnold Schwarzenegger i Barbara Streisand, bo oni zaczynali od filmów porno, a dzisiaj są mega uznanymi gwiazdami. Poza tym strasznie durny artykuł, a jeszcze durniejszy tytuł. Sensacja z doopy. Jak zwykle.

 • kicior99

  Oceniono 27 razy 23

  Żadna praca nie hańbi. A młodzi Kaczyńscy zagrali świetnie, Duduś i Poldek to jedna z najbardziej wybuchowych mieszanek w kinie a co do życiorysu Tuska - to co on robił jest dziś na co drugiej imprezie studenckiej. Poza tym masa ludzi, powiedzmy sław lokalnych robiła w młodości różne rzeczy, np. pewien profesor uniwersytetu prowadził tramwaj, inny latał z harcerzami po krzakach, były minister audycje w radio (o ile mnie pamięć nie myli, jeden z premierów był nawet DJ-em)... A mnie ci ludzie imponują bo zawsze bylli aktywni.

 • opetany

  Oceniono 24 razy 22

  A gdzie rubryka z napisem 'Redaktorzy plotka, od dziecka robili błędy ortograficzne. Do dziś nic się nie zmieniło'.

 • szaron_stoln

  Oceniono 24 razy 22

  Nie widzę tutaj nikogo, kto musiałby się wstydzić, przynajmniej nie z tych powodów, które się tutaj przytacza. Nawet taniec erotyczny jest niczym (przynajmniej w moich kategoriach wartości etycznych) w porównaniu z powszechnymi obecnie zjawiskami sponsoringu i galerianizmu, a filmy, w których zagrał F. Łobodziński były reżyserowane przez takie nazwiska jak Nasfeter, Jędryka, Bareja i oglądają je (zupełnie bez wstydu) kolejne pokolenia Polaków. Gdyby wszyscy mieli na sumieniu takie grzechy, świat byłby piękny.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 26 razy 20

  Co za fuszerka. Jakie sekrety, skoro to fakty dość powszechnie znane? A gdzie wasz naczelny z czasów, gdy występował w "Barze"? Dumny z tego jest?

 • goove

  Oceniono 20 razy 16

  Cóż takiego straszliwego zrobili Łobodziński z Kaczyńskim? Gdyby dziecko redaktorów plotka dostało rolę w serialu dumie rodziców nie byłoby końca. A innym to wytykają...

 • il_pino

  Oceniono 23 razy 13

  nie wiem dlaczego ale Pani Marczuk nie lubię ............

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX