Komentarze (40)
Zaloguj się
 • il_pino

  Oceniono 39 razy 35

  role Dudusia i Poldka były genialne. Nie ma się czego wstydzić .....

 • rysiek

  Oceniono 36 razy 30

  akurat łobodziński nie ma się czego wstydzić, bo grał dudusia GENIALNIE

 • aldonathebest

  Oceniono 32 razy 28

  Wstydzić to się mogą Stallone, Arnold Schwarzenegger i Barbara Streisand, bo oni zaczynali od filmów porno, a dzisiaj są mega uznanymi gwiazdami. Poza tym strasznie durny artykuł, a jeszcze durniejszy tytuł. Sensacja z doopy. Jak zwykle.

 • kicior99

  Oceniono 27 razy 23

  Żadna praca nie hańbi. A młodzi Kaczyńscy zagrali świetnie, Duduś i Poldek to jedna z najbardziej wybuchowych mieszanek w kinie a co do życiorysu Tuska - to co on robił jest dziś na co drugiej imprezie studenckiej. Poza tym masa ludzi, powiedzmy sław lokalnych robiła w młodości różne rzeczy, np. pewien profesor uniwersytetu prowadził tramwaj, inny latał z harcerzami po krzakach, były minister audycje w radio (o ile mnie pamięć nie myli, jeden z premierów był nawet DJ-em)... A mnie ci ludzie imponują bo zawsze bylli aktywni.

 • opetany

  Oceniono 24 razy 22

  A gdzie rubryka z napisem 'Redaktorzy plotka, od dziecka robili błędy ortograficzne. Do dziś nic się nie zmieniło'.

 • szaron_stoln

  Oceniono 24 razy 22

  Nie widzę tutaj nikogo, kto musiałby się wstydzić, przynajmniej nie z tych powodów, które się tutaj przytacza. Nawet taniec erotyczny jest niczym (przynajmniej w moich kategoriach wartości etycznych) w porównaniu z powszechnymi obecnie zjawiskami sponsoringu i galerianizmu, a filmy, w których zagrał F. Łobodziński były reżyserowane przez takie nazwiska jak Nasfeter, Jędryka, Bareja i oglądają je (zupełnie bez wstydu) kolejne pokolenia Polaków. Gdyby wszyscy mieli na sumieniu takie grzechy, świat byłby piękny.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 26 razy 20

  Co za fuszerka. Jakie sekrety, skoro to fakty dość powszechnie znane? A gdzie wasz naczelny z czasów, gdy występował w "Barze"? Dumny z tego jest?

 • goove

  Oceniono 20 razy 16

  Cóż takiego straszliwego zrobili Łobodziński z Kaczyńskim? Gdyby dziecko redaktorów plotka dostało rolę w serialu dumie rodziców nie byłoby końca. A innym to wytykają...

 • il_pino

  Oceniono 23 razy 13

  nie wiem dlaczego ale Pani Marczuk nie lubię ............

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX