Największe ciacha polskiego show-biznesu cz.1

Cudze chwalicie, a swego nie znacie. Zdarza nam się często rozczulać nad dobrze zbudowanymi aktorami zza granicy. Tymczasem i u nas w kraju możemy znaleźć gorące ciacha. Ich gołe klaty robią wrażenie! Kto ma najlepszą i zasługuje na miano największego ciacha? Głosujcie w sondzie!
Kacper Kuszewski Kacper Kuszewski Kapif

Kacper Kuszewski

Wcześniej większość widzów kojarzyła Kacpra Kuszewskiego z roli Marka Mostowiaka w serialu "M jak miłość". To się zmieniło, gdy aktor wziął udział w "Tańcu z gwiazdami". Tam poznaliśmy jego całkiem inne oblicze. Podoba wam się jego "kaloryfer"?

Kuszewski Kacper

Zdecydowanie taki Kacper nam się bardziej podoba! Chyba nie tylko nam, gdyż aktor razem ze swoją partnerką, Anną Głogowską, zdobył "Kryształową Kulę".

Kuszewski Kacper, Glogowska Anna

Radosław Majdan Radosław Majdan Kapif

Radosław Majdan

Były partner Dody nie dał nam o sobie zapomnieć nawet po rozstaniu z piosenkarką. Radek systematycznie pojawia się na ważniejszych imprezach. Jeżeli ma tylko okazję, z dumą prezentuję umięśnione ciało - tak, jak na sportowca przystało. Jeden z popularniejszych polskich piłkarzy ma się czym pochwalić.

Majdan Radoslaw Radek

Tu na Wakacyjnym Festiwalu Artystów Międzyzdroje 2011.

Majdan Radoslaw Radek

Cały czas jest w dobrej formie.

Miedzyzdroje, 08.07.2011 Festiwal Gwiazd Miedzyzdroje 2011 nz Radoslaw Majdan Fot. Maciej Jarzebinski / Forum

Mateusz Damięcki Mateusz Damięcki Kapif

Mateusz Damięcki

Ten wybór jest chyba dla wszystkich oczywisty. Mateusz Damięcki to niekwestionowany polski amant. Jego tors też jest niczego sobie. Nic dziwnego, że wziął udział w Mistrzostwach Pływania Aktorów. Chyba każda Polka miałaby ochotę się w niego wtulić!

Mateusz Damięcki

W filmie "Kochaj i tańcz" wyglądał rewelacyjnie.

Mateusz Damięcki

Do tańca też ma talent.

 Mateusz Dami?cki

Paweł Małaszyński Paweł Małaszyński screen z filmu

Paweł Małaszyński

Aktor niezbyt często pokazuje się bez koszulki. Jednak jak już mu się zdarzy, to widok jest obłędny. Na szczęście w filmie "Skrzydlate świnie" mogliśmy podziwiać jego klatę do oporu!

 Pawe? Ma?aszy?ski

Wojciech Medyński

Niejedna kobieta chciałaby zająć miejsce Ani Wyszkoni w klipie do piosenki "Oczy szeroko zamknięte", w którym Wojciech pokazał swoją seksowną klatę. Dobrze zbudowana, umięśniona, po prostu wow!

Wojciech Medyński

Więcej o: