Gorące laski z importu: Lana Del Rey

Dziewczyna z hipnotyzującym głosem.
Lana Del Rey. Lana Del Rey. Magazyn Next

Modna Lana Del Rey

Przedstawiamy Wam kolejną gwiazdę z naszego cyklu "Gorące laski z importu". Tym razem padło na Lanę Del Rey, która dzięki swoim piosenkom ostatnio króluje na tablicach na Facebooku. Trochę niemodnie ostatnio jest nie wkleić Lany Del Rey na swoją:)

25-letnia piosenkarka urodziła się w Nowym Jorku, ale wychowała się w Lake Placid. Lana Del Rey tak naprawdę nazywa się Elizabeth Grant. Co ją wyróżnia i dlaczego robi karierę?

(Screen z youtube.com)

Lana Del Rey. Lana Del Rey. MAVRIXONLINE.COM/wan/Forum

Hipnotyzujący głos

Lana Del Rey to nie tylko piękna dziewczyna o ustach równie seksownych jak usta Angeliny Jolie (chociaż niektórzy zarzucają jej, że jej wyjątkowa uroda to zasługa skalpela chirurgicznego). Artystka hipnotyzuje swoim niskim mezzosopranem. Nagrywa od niedawna, ale jej piosenki są już hitami.

Lana Del Rey. Lana Del Rey. MAXPPP/TIBOUL/Forum

Video Games

Jej ulubioną piosenką jest "Video Games". W wywiadzie dla "The Observer" artystka powiedziała:

Umieściłam "Video Games" w sieci, bo to był mój ulubiony utwór. Mówiąc szczerze to nie miał być singiel, ale ludziom bardzo się spodobał. Jest mi smutno kiedy śpiewam tę piosenkę. Czasami nawet płaczę.

Lana Del Rey w pierwszym teledysku Lana Del Rey w pierwszym teledysku "Video Games" Screen z youtube.com

Miała łatwiej?

Lana Del Rey jest córką milionera Roba Granta. Bogaty tatuś oczywiście pomaga w promocji muzyki córki ;) Artystka ma sztab menedżerów, którzy m.in. stworzyli jej pseudonim. A robili to przez... 5 lat. Trwało to tyle ponieważ chcieli, aby jak najlepiej pasował do muzyki artystki.

Lana Del Rey. Lana Del Rey. Screen z youtube.com

Nergal zakochał się w Lanie Del Rey

O tym, że artystka jest wyjątkowa świadczy też fakt, że zdobyła serce księcia ciemności - Nergala. Na swoim profilu na Facebooku napisał, że ciągle kocha Lanę Del Rey. Skoro przy Facebooku jesteśmy - Del Rey zdobyła już 359891 fanów.

(Screen z Facebooka Nergala)

(Screen z Facebooka Lany Del Rey)

Lana Del Rey. Lana Del Rey. Screen z youtube.com

Stare bajki i filmy

Lana Del Rey sama opisuje siebie jako "gangsta Nancy Sinatra" czyli gangsterska Nancy Sinatra. Inspiruje się: Elvisem Presley'em, Britney Spears, Nirvaną i Bobem Dylanem.

Co oprócz głosu wyróżnia Lanę Del Rey? W jej teledyskach często pojawiają się fragmenty starych filmów i bajek.

(Magazyn "Spex")