Roma Gąsiorowska nie ma już co ukrywać. Jej brzuszek jest CAŁKIEM DUŻY

Aktorka wkrótce urodzi.
Roma Gąsiorowska. Roma Gąsiorowska. KAPIF

Rosnący brzuszek

Roma Gąsiorowska ma już coraz większy brzuch. Aktorka pojawiła się 3 stycznia, w towarzystwie swojego męża Michała Żurawskiego, na premierze filmu "W Ciemności'' w warszawskich Złotych Tarasach. Ciąża jest owocem romansu, który rozpoczął się na planie serialu "Londyńczycy".

Roma Gąsiorowska. Roma Gąsiorowska. KAPIF

Zabawa w chowanego

Roma Gąsiorowska wcześniej próbowała ukrywać brzuch. Tak było na konferencji dotyczącej rozdania "Nagród im. Zbyszka Cybulskiego". Aktorka zasłaniała brzuch niewielką torebką. Prawie jej się udało. A mówiąc na poważnie, wyglądało to dość komicznie. Może Gąsiorowska powinna wziąć dużą torbę na zakupy zamiast małej kopertówki?:)

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski. Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski. KAPIF

Rozbite małżeństwo

Kiedy zaczął się romans Gąsiorowskiej i Żurawskiego, aktor był żonaty. Gąsiorowską to jednak nie interesowało. Zakochała się w Żurawskim i chciała go mieć. W magazynie "Rewia" znajoma aktorki powiedziała:

Ma ona w sobie jakąś taką siłę, że zawsze dostaje to, czego chce, a Michała chciała bardzo. Szkoda tylko, że nie pomyślała, że ucierpi na tym inna kobieta - mówiła podobno pismu jedna z aktorek.
Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski. Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski. FORUM/Radoslaw NAWROCKI

Nowa rodzina

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski wzięli ślub w dniu katastrofy smoleńskiej, 10 kwietnia 2010 r. Aktorka nie powiedziała oficjalnie kiedy rodzi, ale sądząc po wielkości brzucha jest już bliżej niż dalej ;) Podobno dziecko przyjdzie na świat wiosną.

Gąsiorowska oprócz "Londyńczyków" zagrała też w "Sali samobójców" czy "Wojnie polsko-ruskiej".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.