Roma Gąsiorowska nie ma już co ukrywać. Jej brzuszek jest CAŁKIEM DUŻY

Aktorka wkrótce urodzi.
Roma Gąsiorowska. Roma Gąsiorowska. KAPIF

Rosnący brzuszek

Roma Gąsiorowska ma już coraz większy brzuch. Aktorka pojawiła się 3 stycznia, w towarzystwie swojego męża Michała Żurawskiego, na premierze filmu "W Ciemności'' w warszawskich Złotych Tarasach. Ciąża jest owocem romansu, który rozpoczął się na planie serialu "Londyńczycy".

Roma Gąsiorowska. Roma Gąsiorowska. KAPIF

Zabawa w chowanego

Roma Gąsiorowska wcześniej próbowała ukrywać brzuch. Tak było na konferencji dotyczącej rozdania "Nagród im. Zbyszka Cybulskiego". Aktorka zasłaniała brzuch niewielką torebką. Prawie jej się udało. A mówiąc na poważnie, wyglądało to dość komicznie. Może Gąsiorowska powinna wziąć dużą torbę na zakupy zamiast małej kopertówki?:)

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski. Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski. KAPIF

Rozbite małżeństwo

Kiedy zaczął się romans Gąsiorowskiej i Żurawskiego, aktor był żonaty. Gąsiorowską to jednak nie interesowało. Zakochała się w Żurawskim i chciała go mieć. W magazynie "Rewia" znajoma aktorki powiedziała:

Ma ona w sobie jakąś taką siłę, że zawsze dostaje to, czego chce, a Michała chciała bardzo. Szkoda tylko, że nie pomyślała, że ucierpi na tym inna kobieta - mówiła podobno pismu jedna z aktorek.
Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski. Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski. FORUM/Radoslaw NAWROCKI

Nowa rodzina

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski wzięli ślub w dniu katastrofy smoleńskiej, 10 kwietnia 2010 r. Aktorka nie powiedziała oficjalnie kiedy rodzi, ale sądząc po wielkości brzucha jest już bliżej niż dalej ;) Podobno dziecko przyjdzie na świat wiosną.

Gąsiorowska oprócz "Londyńczyków" zagrała też w "Sali samobójców" czy "Wojnie polsko-ruskiej".

Więcej o:
Komentarze (12)
Roma Gąsiorowska nie ma już co ukrywać. Jej brzuszek jest CAŁKIEM DUŻY
Zaloguj się
 • kopciuszekkk

  Oceniono 2 razy 2

  Oboje wyglądają potwornie. Była żona mam nadzieję, przejrzała na oczy i już nie rozpacza- on Gąsiorowską tez kiedyś porobi. na razie wygrała ale jeszcze będzie połakać. Tak już chyba jest że złe wraca a krzywda potrójnie.

 • noltee

  Oceniono 3 razy 1

  jeszcze tylko jakieś majtki oraz wypadający sutek i robota na dziś będzie wykonana

 • ossa

  Oceniono 2 razy 0

  "Szkoda tylko, że nie pomyślała, że ucierpi na tym inna kobieta - mówiła podobno pismu jedna z aktorek." A dlaczego miałaby myśleć o innej kobiecie? Wierność to zadanie partnera, a nie osób postronnych. Dorosły mężczyzna, czy dorosła kobieta nie są bezrozumnymi i bezwolnymi istotami, które można wziąć za rączkę i "zabrać sobie". Mogą uprzejmie podziękować za wdzięki obcej pani/obcego pana i trwając w małżeństwie wybrać żonę/męża. Odpowiedzialność za rozbity związek ponosi osoba, która decyduje się na zdradę, a nie ktoś, z kim zdradza.

 • weronkasoffia

  Oceniono 4 razy 0

  MOJA ULUBIONA PARA

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 6 razy 0

  Hahahaha, sansa, doczekałaś się.

 • lia

  Oceniono 1 raz -1

  "Kiedy zaczął się romans Gąsiorowskiej i Żurawskiego, aktor był żonaty. Gąsiorowską to jednak nie interesowało." Po pierwsze, jak już to Gąsiorowskiej, a nie Gąsiorowską, bo to Dopełniacz a nie Biernik czy Nadrzędnik. A po drugie, pragnę zauważyć, że główną osobą nie będącą zainteresowaną tym faktem był sam Żurawski. A koleżanka, która takie pierdy rozgłasza po gazetach, to chyba teraz złość zżera, że sama była nim zainteresowana, jednak niczego nie zrobiła bo ją jego zamążpójście hamowało.

 • becian

  Oceniono 1 raz -1

  no 4 miech http://dl4.pl/DoDaZnowuZNergalem

 • dziecko.neo

  Oceniono 1 raz -1

  "W magazynie "Rewia" znajoma aktorki powiedziała:
  ...nie pomyślała, że ucierpi na tym inna kobieta - mówiła podobno pismu jedna z aktorek."

  No to powiedziała to w pisemku "Rewia", czy PODOBNO powiedziała?????
  Błeeee, tylko brzuszek? A gdzie majtki tej Gąszewskiej, czy jak jej tam? A sutek???

 • valerie3222

  Oceniono 3 razy -1

  Nazwanie Gąsiorowskiej aktorką serialową to jakieś nieporozumienie. Ja ją kojarzę z kinem abitnym (nie licząc listów do M) i raczej duzym ekranem. Na pewno ma więcej rozumku niż tzw. aktorki serialowe.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX