One mają rozmiar XXL i szczupłych partnerów

On szczupły, ona puszysta.
Katarzyna Niezgoda Katarzyna Niezgoda KAPiF

Katarzyna Niezgoda

Nadwaga nie przeszkodziła Katarzynie Niezgodzie ani w karierze zawodowej, ani w usidleniu Tomasza Kammela. Mimo chudego świata show-biznesu, w którym oboje się obracają, nie robią sobie nic z uszczypliwych komentarzy na temat nadwagi Niezgody. Tomasz Kammel wydaje się być szczęśliwy i zadowolony z pulchnej partnerki, a ona jak można zaobserwować na przestrzeni lat, ani myśli zmienić się w wieszak na ubrania, mimo że ostatnio zeszczuplała.

tomasz kammel, katarzyna niezgoda

tomasz kammel, katarzyna niezgodaMagda Gessler. Magda Gessler. KAPiF

Magda Gessler

Magda Gessler z partnerem, Waldemarem Kozerawskim, wydają się być niebywale szczęśliwą i dobraną parą. Zamiłowanie rewolucjonistki kuchennej do jedzenia nie stanowi problemu zarówno dla niej jak i jej ukochanego Waldka. Wiadomo... przez żołądek do serca...

magda gessler, waldemar kozerawski

 Waldemar Kozerawski, Magda Gessler, Lidia Popiel

Dorota Zawadzka. Dorota Zawadzka. KAPiF

Dorota Zawadzka

Super Niania też nie przejmuje się swoją figurą, a jej partner Robert Myśliński, nie wnosi sprzeciwu. Jak widać prawdziwa miłość wybaczy nawet zbędne kilogramy. Co prawda Dorota Zawadzka występując w "Tańcu z Gwiazdami" zrzuciła parę kilo, ale dopadł ją efekt jo-jo. Najwyraźniej stwierdziła, że tak już musi pozostać...

dorota zawadzka

super niania

Krystyna Dęmska. Krystyna Dęmska. KAPiF

Krystyna Demska

Żona Daniela Olbrychskiego również nie zważa na swój okrągły kształt. Znakomity aktor zdaje się tym zupełnie nie przejmować i dumnie wkracza na salony z pulchną partnerką. To musi świadczyć tylko o tym, że miłość nie ma rozmiaru.

krystyna dęmska, daniel olbrychski

Katarzyna Figura Katarzyna Figura KAPiF

Katarzyna Figura

Mąż Kasi Figury - też nie narzeka na jej krągłe kształty. Figura choć ma zobowiązujące nazwisko, wielokrotnie zmagała się z nadmiarem kilogramów. Mimo ciągłych skoków wagi, nigdy nie miała problemów z atrakcyjnością, a przez wielu uważana była za polską boginię seksu.

Kai Schoenhals, kasia figura

Joanna Liszowska. Joanna Liszowska. KAPiF

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska wielokrotnie była krytykowana za nadmiar kilogramów. Jedni uważali ją za zbyt dużą inni za bardzo seksowną. Jak widać jej mąż - Ola Serneke wybrał opcję numer dwa, bo całkiem niedawno Liszowska została szczęśliwą mężatką i mamą małej Emmy.

 Joanna Liszowska

Dorota Wellman. Dorota Wellman. KAPiF

Dorota Wellman

Dorota Wellman to jedna z najbardziej lubianych polskich dziennikarek. Trudno powiedzieć, czy to za sprawą nadmiernych kilogramów, czy raczej cech osobowości, ale trzeba przyznać, że Wellman urzeka dystansem do swojej figury. Jej mąż - Krzysztof Wellman - kocha swoją okrągłą Dorotkę i ani myśli wysyłać ją na dietę!

 

dorota wellman

dorota wellman

Więcej o:
Komentarze (46)
One mają rozmiar XXL i szczupłych partnerów
Zaloguj się
 • ossa

  Oceniono 11 razy 7

  Nie podobają mi się wychudzone kobiety (np. Rubik z końską twarzą i kościstymi ramionami). Ale między apetyczną kobiecą sylwetką, a obłym wielorybim cielskiem jest różnica.

 • nikaraguaa

  Oceniono 7 razy 7

  mąż figury szczególnie szczupły

 • vienia

  Oceniono 7 razy 7

  a co to ma do rzeczy,
  że one mają xl i szczupłych partnerów?
  przecież za coś innego je kochamy.
  Ich wygląd, to część ich osobowości.

 • spondeo

  Oceniono 6 razy 6

  cyt.: "Jak widać prawdziwa miłość wybaczy nawet zbędne kilogramy."
  WYBACZY ????? autor artykulu co mial na mysli ?
  Co tu wybaczac, jednym odpowiada innym nie, wybaczyc to mozna faux pas.

 • k8libby

  Oceniono 7 razy 5

  a Figura wcale nie ma xxl, ma tylko duże piersi i przez to wydaje sie pulchniejsza...

 • k8libby

  Oceniono 7 razy 5

  Niezgoda to chyba ma raczej XXXXXL...

 • krystyna7

  Oceniono 5 razy 5

  Po przeczytaniu - obejrzeniu tego artykułu doszłam do wniosku , że co niektóre pismaki chętnie by wysłali pulchne kobitki w kosmos ... .Olbrychski nadal kocha pomimo że ma nadwagę , Liszowska też jest kochana ... dziwne . To samo można powiedzieć o pozostałych paniach , do których się doczepili .

 • sansa

  Oceniono 9 razy 5

  Następny nius z dupy poproszę o wysokich kobietach z niskimi partnerami, albo odwrotnie. Bo zestaw stary-młoda, młoda-stary był już przez was eksploatowany dziesiątki razy.

 • mniemanologia

  Oceniono 6 razy 4

  Żenujące.
  Po pierwsze - miłość ma się nijak do rozmiaru czy preferencji. Jeśli ktoś jest ze sobą długo, to nie dlatego, że lubi pulchne czy chude, tylko dlatego, że ma w drugiej osobie partnera.
  Po drugie - samo robienie tego typu artykułów jest żałosne. Zróbcie jeszcze zestawienia "On ma dużą stopę, a ona małą" albo "Blondyni w związkach z kobietami, które mają pieprzyk na twarzy".
  Po trzecie - piszecie "One mają rozmiar XXL i szczupłych partnerów", a jakoś niektórzy partnerzy do szczupłych nie należą...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX