Ten rok należał do nich! Najgorętsze nazwiska 2011 roku

Jakie nazwiska były najgorętsze w minionym roku? Czego udało im się dokonać i jakie odnieśli sukcesy? Kto wzbudził największe zainteresowanie i kontrowersje? To idealny czas na podsumowanie najciekawszych i najbardziej medialnych gwiazd polskiego showbiznesu 2011 roku.
Adam Darski Adam Darski FORUM

Adam "Nergal" Darski

Ten rok zdecydowanie należał do Nergala. Adam Darski był najgorętszą postacią polskiego showbiznesu ostatnich dwunastu miesięcy. Naczelny szatan RP wbrew kontrowersjom a właściwie dzięki nim podbił serce polskich mediów i wielu polskich kobiet.  Oprócz  miejsca  w jury "The Voice Of Poland" w którym to show zwyciężył jego podopieczny Damian Ukeje,  Darski gościł także u Tomasza Lisa w jego publicystycznym programie. Był również nominowany do nagrody Fryderyka w kategorii Wideoklip Roku  do utworu "Alas, Lord Is Upon Me" oraz otrzymał nagrodę za propagowanie idei dawstwa szpiku kostnego w plebiscycie "Życzenie Agaty"

PHOTO: JAN KUCHARZYK/EAST NEWS  WARSZAWA  05/11/2011  THE VOICE OF POLAND - PROGRAM NA ZYWO . N/Z: ADAM NERGAL DARSKI ZJADA PLUSZOWEGO MISIA , KTOREGO DOSTAL OD JEDNEGO Z UCZESTNIKOW

Magda Gessler Magda Gessler FORUM

Magda Gessler

Magda Gessler zrewolucjonizowała w 2011 roku polską gastronomię. Charyzmatyczna restauratorka o kontrowersyjnych metodach działania ostro dała się we znaki pseudo kucharzom. Nie jeden polski właściciel restauracji miewa senne koszmary, że do jego przybytku wkroczy Magda i zacznie rzucać talerzami. Gessler konsekwentnie propaguje zdrową, domową kuchnię nie obawiając się opinii przeciwników zarówno jej kontrowersyjnych metod jak i kudłatej fryzury.

magda gessler

Magda Mielcarz Magda Mielcarz KAPiF

Magda Mielcarz

Magda Mielcarz to światło w tunelu polskiej konferansjerki. Wreszcie pojawił się ktoś, kto nie jest Krzysztofem Ibiszem, Kasią Cichopek albo Grażyną Torbicką. Jej świetna prezencja połączona z konferansjerską naturalnością sprawiła, że bez większej żenady można obejrzeć telewizyjne talent show. Dodatkowo okazało się, że Mielcarz ma również aspiracje wokalne, ale nie chcemy tego komentować bo mogłoby to popsuć  wyżej zamieszczony komplement.

Anna Mucha Anna Mucha FORUM

Anna Mucha

Anna Mucha przyćmiła wszystkich i wszystko za sprawą najbardziej medialnej ciąży w polskim showbiznesie. Po szczęśliwym rozwiązaniu napięcie nie maleje bo Mucha podsyca je nadal odnośnie imienia córeczki. Ostatecznie stanęło na Stefanii co również zburzyło zawiedzionych.  Trzeba przyznać, że świeżo upieczona  mama nie traci czasu. Przed świętami Bożego Narodzenia, czyli kilka tygodni po porodzie, rozpoczęła promocję swojego debiutu reżyserskiego "Wędrowcy. Wigilia". Jak sama mówi macierzyństwo daje jej niezliczone pokłady energii. Zaczynamy się bać.

anna mucha

anna mucha

Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska HDw3D

Małgorzata Kożuchowska/Hanka Mostowiak.

Mimo że Małgorzata Kożuchowska gości na naszych ekranach od lat to nigdy wcześniej nie było wokół niej aż takiego szumu. Wszystko za sprawą "kartonowej śmierci" granej przez nią Hanki Mostowiak. Szał na wjeżdżanie w kartony, kartonowe party i wszystko co łączy się z tym dramatycznym wydarzeniem trwa, a Małgorzacie życzymy wytrwałości i gratulujemy dystansu do siebie.

małgorzata kożuchowska

Janusz Palikot Janusz Palikot Agencja Gazeta

Janusz Palikot

Janusz Palikot wkroczył przebojem na sejmowe salony wraz z Ruchem Poparcia samego siebie. Jak się okazuje sposób na karierę polityczną jest prosty-obiecać legalizację i sprawić by było bardziej kolorowo. Dzięki nowym twarzom jego ugrupowania na pewno będzie barwniej i narzekać na brak nudy na pewno nie będziemy.

janusz palikot

Natasza Urbańska Natasza Urbańska KAPiF

Natasza Urbańska

Dzięki Nataszy dowiedzieliśmy się w tym roku jak nie powinna wyglądać konferansjerka. Warto docenić jej starania i motywowanie jej przez męża ale efekty do oszałamiających nie należały. Fani Kasi Skrzyneckiej już  wyczekują jej powrotu. Nataszy zdecydowanie lepiej wychodzi taniec z wilkami, bo jak widać większość egerii pochłaniały jej przygotowania do musicalu "Polita".

natasza urbańska

Katarzyna Tusk Katarzyna Tusk Agencja Gazeta

Katarzyna Tusk

Nikt jej nie zarzuci po 2011 roku, że jest wyłącznie córką premiera. Katarzyna jest teraz najsłynniejszą szafiarką RP i pretenduje do roli ikony stylu. Jej blog "Make Life Easier" bije rekordy popularności a młoda Tuskówna stała się autorytetem dla gimnazjalno-licealnych pasjonatek mody.

kasia tusk