Oni już NIE SĄ hot!

Kiedyś na okładkach wszystkich gazet, a teraz...
Tamara Arciuch. Tamara Arciuch. KAPiF

Tamara Arciuch

Aktorka Tamara Arciuch (36 l.) swoje pięć ma już chyba za sobą. Choć rola demonicznej Moniki Rozdrażewskiej w telenoweli "Adam i Ewa" z 2001 roku nie była jej debiutem, to ona zapewniła jej popularność. Kolejnym etapem w jej karierze był serial "Niania". Arciuch zagościła na okładkach magazynów, posypały się nowe role i... nagle ucichło.

W międzyczasie rozwiodła się z mężem Bernardem Szycem i związała się z aktorem Bartkiem Kasprzykowskim.

Musieliśmy chronić swoją prywatność. Zostaliśmy zaszczuci chorobliwą uwagą brukowców, które stworzyły historię naszego związku, zanim on się zaczął, i pisały ją po swojemu - wypaczając prawdę. Paparazzi tak nam zatruli życie, że nie mieliśmy siły cieszyć się nim. Czuliśmy się jak ścigana zwierzyna. Czas, który powinien być najpiękniejszy, był dla nas koszmarem - powiedziała Arciuch w "Gali".

Najwyraźniej aktorka nie tęskni za szczytowym okresem swej popularności. Jej brak przekłada się jednak również na brak nowych ofert pracy - nie tylko dla niej, ale także dla jej męża. Media obiegła plotka, jakoby Arciuch podpytywała znajomych reżyserów i scenarzystów, czy nie mieliby dla Kasprzykowskiego jakiejś rólki...

tamara arciuch, bartosz kasprzykowski, złote kaczki 2010

Tamara arciuch,bartosz kasprzykowski

Katarzyna Cichopek. Katarzyna Cichopek. KAPIF

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek (29 l.) zaczynała jako skromna, mało medialna pyza w serialu "M jak miłość". Udział w "Tańcu z gwiazdami" przyniósł jednak totalny przełom w jej karierze! Nagle całą Polskę ogarnęła "Cichopkomania", wszyscy z wypiekami na twarzy śledzili też uczucie rodzące się między nią, a partnerującym jej w show Marcinem Hakielem.

Cichopek zaliczyła okładki chyba wszystkich  magazynów. Otrzymywała mnóstwo zleceń, głównie jako prezenterka telewizyjna (bo przecież nie aktorka...). W końcowej fazie popularności wyskakiwała już z lodówki, reklamując loterie pieniężne i pisząc poradnik dla matek, w którym radziła, jak pozostać sexy-mamą. Nadal dostaje zlecenia telewizyjne. Tylko czy ktoś ma jeszcze ochotę ją oglądać?

Celebrytka wycisnęła swą sławę jak cytrynę, do ostatniej kropli. To dobrze, bo teraz na pewno nie jest już hot.

Marcin Hakiel, Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Tede. Tede. Agencja Wyborcza.pl

Tede

Popularność Tede, a właściwie Jacka Granieckiego, minęła wraz z zakończeniem mody na hip-hop. W pewnym momencie raper był jedak prawdziwą gwiazdą telewizji - miał swój program na Vivie, prowadził tez program "Operacja tuning" w TVN Turbo, był jurorem w show "Fabryka gwiazd" w telewizji Polsat.

Graniecki zasłynął w show-biznesie głośnymi związkami z aktorkami Magdaleną Schejbal i Weroniką Rosati.

Życie pokazało, że bywa złudne. Gdybym zaliczył wpadkę, Robiąc wtedy Rosatkę, to przemyśl, jaką moje dziecko miałoby matkę - rymował później Tede w jednym ze swoich utworów.

Tede należał do obsady serialu komediowego "Wszyscy kochają Romana", po emisji pilotowego odcinka zdjęto go jednak z anteny. Nieobecność Granieckiego w mediach nie przekłada się na zakończenie jego działalności artystycznej. Przeciwnie - radzi sobie całkiem dobrze. Po prostu razem z całą kulturą hip-hop zszedł do podziemi.

Tede, u1 bator

Joanna Brodzik ambasadorką Olay. Joanna Brodzik ambasadorką Olay. Fot. Materiały prasowe

Joanna Brodzik

Joanna Brodzik była swego czasu najbardziej rozchwytywaną gwiazdą w Polsce! Pełniła rolę ambasadorki magazynu "Glamour", gdy w 2003 roku wchodził on na polski rynek. Jako najgorętsza celebrytka udzielała też licznych wywiadów, brała udział w sesjach. A do tego wzruszała miliony widzów, grając romantyczną prawniczkę w serialu "Magda M.".

A teraz? No cóż. Po urodzeniu bliźniaków usunęła się w cień i z partnerem Pawłem Wilczakiem skupiła się na życiu rodzinnym. Serialowa adaptacja "Miłości nad rozlewiskiem' Małgorzaty Kalicińskiej nie odniosła wielkiego sukcesu. Do tego w wyścigu po rolę Anki w "Przepisie na życie" Brodzik przegrała z nieopatrzoną jeszcze Magdaleną Kumorek. Został jej udział w reklamie kosmetyków.

Joanna Brodzik (fot. EAST NEWS _ MW)

Filip Bobek Filip Bobek Fot. Mieczysław Michalak / Agencja Wyborcza.pl

Filip Bobek

Filip Bobek (31 l.). Zasłynął jako serialowa gwiazda TVN. Jego pięć minut było wyjątkowo krótkie - większą popularność zyskał rolą w "BrzydUli", kolejnym ważnym punktem jego kariery była rola Artura w serialu "Prosto w serce". Serial miał średnią oglądalność, a kreowany na amanta Bobek jakoś przestał budzić zainteresowanie. Szybko poszło!

Nie lubię określenia aktor serialowy. W Stanach nie miałbym nic przeciwko temu. Widziałas amerykańskie seriale? Chętnie zagrałbym w takiej produkcji - powiedział w wywiadzie dla "Gali" Bobek.

Może faktycznie powinien spróbować swoich sił w Stanach. Nie wiadomo czy znów obsadzą go w jakimś serialu w Polsce.

 Filip Bobek

Nie lubię określenia aktor serialowy. W Stanach nie miałbym nic przeciwko temu. Widziałaś amerykańskie seriale? Chętnie zagrałbym w takiej produkcji - powiedział w rozmowie z "Galą" Bobek.
Michał Koterski/Ag Michał Koterski/Ag Michał Koterski/ Agencja Wyborcza.pl

Misiek Koterski

Show-biznesowa bytność Miśka Koterskiego bazowała na jego znanym nazwisku (jest synem reżysera Marka Koterskiego) i kontrowersyjnych zachowaniach. Dziwne przebrania, odważne deklaracje i skandaliczne nieraz zachowanie podtrzymywały jego popularność.

Skandalistów i dzieci znanych rodziców mamy w Polsce pod dostatkiem. Misiek Koterski nie jest już hot.

Michał Koterski

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.