Gwiazdy, które dorastały na naszych oczach

Ich kariery śledziliśmy od najmłodszych lat.
Natalia Kukulska. Natalia Kukulska. Kapif, Agencja Wyborcza.pl

Natalia Kukulska

Córka Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego rozpoczęła profesjonalną karierę w wieku 10 lat, kiedy na rynku ukazała się pierwsza płyta wokalistki "Natalia", z której pochodzi słynny "Puszek Okruszek".

Dzisiaj 35-letnia Natalia ma na swoim koncie 11 płyt.

Marysia Sadowska. Marysia Sadowska. Kapif, Reporter

Maria Sadowska

Zadebiutowała jako kilkunastoletnia dziewczyna, solowymi występami w zespole "Tęcza", który był głównym bohaterem programu muzycznego "Tęczowy Music Box".

Marysia, która podobnie jak Natalia skończyła 35 lat, ma na swoim koncie kilka płyt, a także przygody z filmem.

Ola Szwed. Ola Szwed. Polsat, Butik

Ola Szwed

Pojawiła się w popularnym serialu "Rodzina zastępcza" jako dziewięciolatka w 1999 roku. Dziś 21-letnia Ola ma za sobą m.in.: sesję w Playboyu oraz udział w "Tańcu z Gwiazdami".

Joanna Jabłczyńska. Joanna Jabłczyńska. mat. archiwalne / kapif

Joanna Jabłczyńska

Najsłynniejsza polska "Fasolka" swoją karierę rozpoczęła w 1993 roku w telewizyjnym zespole wokalnym, gdzie bardzo szybko stała się solistką. Później mogliśmy ją podziwiać w takich programach jak "Tik-Tak" czy "Teleranek".

26-letnia celebrytka ma na swoim koncie udział w szeregu programów rozrywkowych, role w filmach i serialach, płytę a nawet poradniki dla młodzieży.

Anna Mucha. Anna Mucha. mat. promocyjne, Kapif

Anna Mucha

Anna Mucha miała niespełna 9 lat, kiedy po raz pierwszy pojawiła się na planie zdjęciowym. Zadebiutowała z rozmachem w filmie Andrzeja Wajdy "Korczak", wcielając się w postać dziewczynki o imieniu Sabinka.

Udział w produkcji Lista Schindlera był punktem zwrotnym w jej karierze. Po niej przyszły role w "Chłopaki nie płaczą" oraz "Młode Wilki 1 ½" a także wielu serialach. 31-letnia celebrytka jest świeżo upieczoną mamą.

Mateusz Damięcki. Mateusz Damięcki. Akpa, Forum

Mateusz Damięcki

Aktor rozpoczął karierę jako Jim w polsko-niemieckim serialu telewizyjnym "WOW", udzielał również głosu Krzysiowi w "Kubusiu Puchatku".

30-letni Mateusz, który rozwiódł się w maju tego roku z Moniką Patrycją Krogulską należy obecnie do grona najgorętszych polskich aktorów młodego pokolenia.

Kaja Paschalska. Kaja Paschalska. materiały ze strony TVP/ Kapif

Kaja Paschalska

"Chinka Czikulinka" zadebiutowała w wieku 11 lat rolą w serialu "Klan", wcielając się w postać najmłodszej wówczas latorośli lekarza Pawła Lubicza, Oli.

Poza serialem, 25-letnia Kaja próbowała swoich sił również jako wokalistka.

Monika Mrozińska. Monika Mrozińska. Kapif

Monika Mrozowska

Podobnie jak Joanna Jabłczyńska swoją karierę rozpoczynała w zespole wokalnym "Fasolki". Tak naprawdę zaistniała w pamięci widzów dzięki serialowi "Rodzina zastępcza", gdzie wcieliła się w rolę Majki.

31-letnia aktorka dwukrotnie pojawiła się w magazynie "Playboy".

Aleksandra Kwaśniewska. Aleksandra Kwaśniewska. East News, mat. promocyjne

Aleksandra Kwaśniewska

Córka byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego nie mogła od początku nie pojawiać się w mediach.

30-letnia celebrytka prowadzi obecnie program "Matki i córki czyli rodzinny galimatias" ze swoją mamą - Jolantą Kwaśniewską.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.