Co słychać u uczestniczek I edycji Top Model?

Ich życie rok po programie.
Paulina Papierska, Marta Szulawiak, Ania Piszczałka. Paulina Papierska, Marta Szulawiak, Ania Piszczałka. Kapif/ Forum

Uczestniczki I edycji Top Model

Za nami finał II edycji "Top Model", jej uczestniczki wkraczają w świat modelingu i walczą o nowe zlecenia. Co słychać u modelek z poprzedniego sezonu show?

Paulina Papierska. Paulina Papierska. kapif

Paulina Papierska

Paulina Papierska wygrała I edycję "Top Model. Zostań modelką". Mówiono wówczas, że widzowie głosowali na nią z litości - opowiadała chętnie o biedzie i ojcu alkoholiku. Po zakończeniu programu słuch o Papierskiej zaginął. Miała pracować nad sobą, uczyć się angielskiego. Nie zrobiła jednak kariery w modelingu.

W ostatnim czasie pojawia się w mediach coraz częściej. Wystąpiła w programie "Dzień dobry TVN", na Facebooku odpowiadała ostro krytykującej ją Karolinie Korwin-Piotrowskiej. Gościnnie pojawiła się w finałowym odcinku II edycji "Top Model". Papierska pracuje obecnie nad swoim portfolio. Trzymamy kciuki, może jej kariera nabierze wreszcie rozpędu!

Paulina Papierska

Anna Piszczałka. Anna Piszczałka. TARYLL

Ania Piszczałka

Ania Piszczałka była wielką przegraną I edycji. Gdy dowiedziała się, że odpada, płakała. Paradoksalnie to ona osiągnęła po programie najwięcej. Brała udział w licznych pokazach mody, między innymi u Macieja Zienia czy Dawida Wolińskiego. Prezentowała na wybiegu stroje takich mare jak Simple i De La Garza. Obecnie jest twarzą firmy Luxury Hair Extensions.

Piszczałka chętnie pojawia się na salonach, nawiązała też w show-biznesie niezbędne kontakty. Gościła na przykład na premierze kalendarza YES.

Ania Piszczałka, anna piszczałka

Kasia Smolińska. Kasia Smolińska. KAPIF

Kasia Smolińska

Kasia Smolińska odpadła z programu tuż przed finałem. Mimo to osiągnęła wiele - między innymi wzięła udział w kampanii reklamowej biżuterii Diva, pojawiła się też na pokazach Macieja Zienia oraz duetu Paprocki&Brzozowski. Kariera modelki nie przeszkodziła jej w podjęciu studiów na Uniwersytecie Warszawskim.

Smolińska wolałaby jednak zostać dziennikarką. Pierwsze kroki w tym kierunku stawiała pomagając w realizacji programu TVN Style "Kino, kanapa, książki". Sprawdziła się i dostała stałą posadę!

Kasia Smolińska

Aleksandra Kuligowska. Aleksandra Kuligowska. Kapif

Aleksandra Kuligowska

Ola Kuligowska była faworytką jurorów, zajęła drugie miejsce w programie. Tuż po finale to o niej było najgłośniej! Wzięła udział w sesji zdjęciowej dla hiszpańskiego magazynu "Telva", gdzie pozowała między innymi w kreacjach od Armaniego. Wystąpiła też w licznych pokazach mody - ostatnio u Ewy Minge. Poza tym lubi imprezy i całkiem dobrze czuje się w roli celebrytki.

Aleksandra Kuligowska

Marta Szulawiak. Marta Szulawiak. TVN

Marta Szulawiak

Marta Szulawiak aktywnie poszukiwała swojego miejsca w show-biznesie, by ostatecznie poświęcić się... rodzinie! Nie odniosła większych sukcesów w modelingu, postanowiła więc zostać politykiem! Miała kandydować w wyborach parlamentarnych z list SLD. Ostatecznie jednak wyszła za mąż za biznesmena Mariusza Turskiego i skupiła się na życiu rodzinnym.

Marta Szulawiak, Mariusz Turski

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.