Polska Angelina Jolie - głośny UPADEK skandalistki

Desperacko chciała zaistnieć w show-biznesie. Robiła wszystko. Opowiadała o ciężkim dzieciństwie, rozbierała się, paradowała z małpką. Aż wreszcie trafiła do aresztu za narkotyki. Czy to koniec już koniec jej "kariery"? Zaczynamy!
Agnieszka Orzechowska. Agnieszka Orzechowska. Plotek Exclusive

Kim jest Agnieszka O.

Agnieszka O. - tak na razie będziemy przedstawiać tę celebrytkę. A to dlatego, że w piątek zatrzymała ją policja. Była poszukiwana listem gończym za udzielanie narkotyków. Tak, podobno je po prostu rozdawała.

Agnieszka O. ma 28 lat i pochodzi z Namysłowa koło Opola. Na jej oficjalnej stronie internetowej czytamy, że jest modelką, piosenkarką i aktorką. W dzisiejszych czasach to zupełnie normalne połączenie. My jednak znamy Agnieszkę głownie z tego, że ochrzczono ją "polską Angeliną Jolie". Nie zapominajmy oczywiście o tym, że uwielbia się rozbierać i robić dużo szumu wokół własnej osoby. Przypomnijcie sobie jej perypetie w świecie show-biznesu.

Agnieszka Orzechowska. Agnieszka Orzechowska. fot. Krzysztof Kozanowski

Trudne dzieciństwo

Agnieszka spędziła dzieciństwo w domu dziecka. Pochodzi z patologicznej rodziny, jej ojciec był tyranem. Nadużywał alkoholu i bił rodzinę. W programie Kuby Wojewódzkiego wyznała, że do dziś ma ślady po tym, jak ojciec wbijał jej nóż w ciało.

Miałam krzywą przegrodę nosową. Dostałam w zęby od ojca. Mam jeszcze na ciele dużo śladów po nożu. Nóż wbijał mi w plecy, w brzuch. W nogi - powiedziała.
Agnieszka Orzechowska. Agnieszka Orzechowska. CKM

Sesja w CKM

To jest to, co polska Angelina lubi najbardziej - pokazywać swoje ciało.

Agnieszka Orzechowska, CKM, polska Angelina Jolie

Agnieszka Orzechowska, CKM

Agnieszka Orzechowska. Agnieszka Orzechowska. Plotek Exclusive

Sesja w opustoszałym domu

Pajęczyny, stare krzesła, obdarte ściany... Sceneria rodem z horroru połączona z ponętnymi pozami Agnieszki stanowi ciekawy widok.

Agnieszka Orzechowska

Agnieszka Orzechowska. Agnieszka Orzechowska. Capital Pictures/FORUM

Małpka

To nie mógł być kot lub pies - przecież to takie pospolite. Agnieszka sprawiła więc sobie małpkę. Pupil ma na imię, nie zgadniecie - Angie! Modelka zabierała ją ze sobą po prostu wszędzie, traktowała jak maskotkę. I karmiła lodami. To jest miłość! Niestety, Angie była ze swoja panią w chwili aresztowania.

Nikt z rodziny i znajomych nie chciał podjąć się opieki nad małpką. W końcu znaleziono dla niej miejsce w hotelu dla zwierząt w Łodzi - powiedziała nam rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Koluszkach, Anna Cieślik.

I wszystko dobrze się skończyło - przynajmniej dla Angie.

Agnieszka Orzechowska, polska Angelina Jolie

Agnieszka Orzechowska, Radosław Majdan. Agnieszka Orzechowska, Radosław Majdan. AG

"Romans" z Majdanem

Był czas, kiedy Agnieszka chciała wszystkim za wszelką cenę wmówić, że miała romans z byłym mężem Dody, Radosławem Majdanem.  W końcu menadżer Majdana Marcin Szczutkowski nie wytrzymał:

Przykre jest, choć w sumie zrozumiałe, bo przecież chodzi o kasę, że podrzędne brukowce podsycają te wyssane z palca informacje, promując i w ten sposób realizując cel osób pokroju taniej podróbki Angeliny Jolie  (przepraszam Angelinę, za podawanie jej personaliów w kontekście osoby Agnieszki O.). Nie muszę chyba kolejny raz dementować tych brukowych rewelacji, jakoby Radosław Majdan miał kiedykolwiek bliższy kontakt z tą Panią, o której mowa. Sam Radek nie komentował tych newsów, gdy uznał je za śmieszne i nie warte zaprzątania sobie głowy. Wypowiedział się na ten temat jedynie raz - zapytany wprost przez Kubę Wojewódzkiego w jego programie - odpowiedź była krótka i jednoznaczna.
Agnieszka Orzechowska. Agnieszka Orzechowska. KAPIF

Trzeba bywać

Zagrała epizodzik w filmie "Wojna żeńsko-męska". Na premierze po prostu szalała. Każda okazja jest dobra, żeby pokazać majtki.

W eksponowaniu bielizny pomogła jej Sonia Bohosiewicz. Swoją drogą - słabe.

Agnieszka Orzechowska, Sonia Bohosiewicz

Ale sama też dobrze sobie radziła:

agnieszka orzechowska

Agnieszka Orzechowska. Agnieszka Orzechowska. FORUM / Radoslaw NAWROCKI

Muzyka

Żeby nie było, że tylko się rozbiera: posłuchajcie twórczości polskiej Angeliny.

Jak Wam się podoba?

Agnieszka Orzechowska. Agnieszka Orzechowska. fot. Krzysztof Kozanowski

Areszt

Polska Angelina Jolie wylądowała w areszcie na 4 miesiące. I tyle właśnie zostało z tej "kariery". Ciekawe, jakie atrakcje przygotuje dla nas po wyjściu z odsiadki. Na pewno będzie ciekawie. Czekamy z niecierpliwością.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.