"Seks z obowiązku". Rusin przerywa milczenie o Lisie

Dziennikarka TVN udzieliła szczerego wywiadu Wysokim Obcasom.
Kinga Rusin. Kinga Rusin. KAPIF

O seksie z obowiązku

Wpadłam jak wiele kobiet w tak zwany kierat. Same siebie do niego zaprzęgamy. Dzieci, praca, dom, od czasu do czasu seks z obowiązku. Ważniejsze od spotkania z przyjaciółmi staje się przygotowanie trzydaniowego obiadu.
Kinga Rusin i Tomasz Lis. Kinga Rusin i Tomasz Lis. KAPIF

O rozstaniu

To było jak lawina. Nie stałam wtedy na barykadzie z flagą i hasłem: "Naprzód, przezwyciężę wszystko", tylko siedziałam skulona i mówiłam: "Nie dam rady".
Kinga Rusin Kinga Rusin kapif

O wyrzucaniu rzeczy byłego i paleniu przepisów

Mnie nie bawiło uświadomienie sobie, że obok moich rzeczy wiszą rzeczy człowieka, który nie mieszka tu dwa lata. (...) Do wyrzucenia krawatów z szafy trzeba dojrzeć. Wynajęłam firmę, spakowali w kartoniki i odwieźli kilka ulic dalej (...).Od ponad dwóch lat mogłam już spokojnie mieszkać w Warszawie. Mieszkanie czekało gotowe. A ja znajdowałam milion powodów, żeby się nie przeprowadzać. Proszę nie pytać o racjonalne argumenty, nie potrafię ich podać. (...) Ale ostatnio kiedy robiłam porządki w starym domu, znalazłam swój zeszyt z przepisami i uroczyście go spaliłam.
Kinga Rusin. Kinga Rusin. KAPIF.PL/KAPIF

O samowystarczalności

Wszystko, co osiągnęłam, zawdzięczam sobie. Od kilku lat mam wrażenie, że jestem ciągle jeszcze na początku drogi, że to, co najlepsze, czeka na mnie za kolejnym zakrętem, a ja nie mogę się doczekać, żeby tam dojść.
Kinga Rusin. Kinga Rusin. AG

O wierze w miłość

Głęboko wierzę, że czymś najpiękniejszym, co może się nam w życiu przytrafić, jest dobry związek z drugim człowiekiem. Jeżeli się spotka swoją drugą połówkę, to jest to początek i koniec wszystkiego. Ale to gigantyczny przywilej, mało komu dany.
Kinga Rusin. Kinga Rusin. www.EASTNEWS.pl

O swoich potrzebach w związku

Uważam, że powinniśmy dać wyraźnie do zrozumienia, że pochwała jest nam potrzebna. Wtedy wydawało mi się, że nie wypada się o nią dopominać.  Musiałam dokonać rewolucji w sobie.
 Kinga Rusin Kinga Rusin KAPIF

O 40. urodzinach

Pojawiła się myśl, i jest coraz silniejsza, że urządzę gigantyczne party. Będę się cieszyła moimi czterdziestymi urodzinami. Mam takie poczucie, że każdy kolejny rok przyniesie mi coś dobrego. Ja tylko chcę, żeby było mi w życiu dobrze. Mnie z ludźmi i ludziom ze mną.
Więcej o:
Komentarze (77)
"Seks z obowiązku". Rusin przerywa milczenie o Lisie
Zaloguj się
 • wiktoria2

  Oceniono 14 razy 14

  Cóż za prymitywna manipulacja. Z ogólnikowego stwierdzenia Rusin, które mogła wygłosić każda zapracowana kobieta, zrobiono "szałowy" tytuł, że niby Kinga robi z Lisa niedołęgę w tych sprawach. Jak to wystarczy wyciąć trzy wyrazy z całego zdania, żeby zmienić jego sens i kontekst, a z rusin zrobic niewybredna plotkarę na miarę pana Palikota. Bardzo nieładnie!

 • evoonya

  Oceniono 11 razy 11

  Nie przepadam za bufoniastym Lisem, ale trzeba mu oddać honor, że nigdy nie prał publicznie brudów z czasów małżeństwa z Rusin. Być może mógłby, może wyszłoby coś brzydkiego o nieskazitelnej "Kini". Rusin tym maglem budzi mój niesmak. Jest taka stara prawda: to, co mówimy, świadczy przede wszystkim o nas. Rusin publiczną pralnią prywatności wystawia więc świadectwo (nie najlepsze) przede wszystkim sobie, a potem BYĆ MOŻE Lisowi. Skoro stała się taka nowoczesna, zaradna, ma nowego faceta - niech idzie do przodu, a nie puszcza śmierdzące bąki, które owiewają przede wszystkim ją.

 • krystyna7

  Oceniono 20 razy 10

  Czepiacie się Kingi ... a nikomu z Was nie przyszło do głowy że tak naprawdę straciła 2 bliskie osoby...przyjaciółkę i męża . Nie wiem , kto z Was by się chciał znaleźć w takiej sytuacji ....

 • cosma

  Oceniono 10 razy 10

  LiS - musi być dobry w te klocki , jeżeli kartofelek ciągle o nim mówi !!!

 • bezkrytycznie

  Oceniono 10 razy 8

  Zmień płytę, Kinia. Bo od lat pieprzysz to samo.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 13 razy 7

  "Chodziłam jak w tunelu" - Kinia musiała sobie nieźle łeb o ściany tego tunelu poobijać, bo od tego czasu sadzi takie pierdoły, że dźungla niedługo z tego wyrośnie.

 • beer

  Oceniono 8 razy 6

  Popłakałam się nad ciężkim losem Kingi podczas małżeństwa z Lisem.Z jakim potworem musiała dzielić życie! Powinna codziennie dziękować Hannie Lis,że uwolniła ją od tego tyrana.
  Nie czytałam jej książki,ale Wellman chyba miała rację,że nazwała to bzdurą.

 • mikifly

  Oceniono 8 razy 6

  jak z obowiązku to zwykła dziwka bo mogła powiedzieć nie
  ale widać nie powiedziała

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX