Ich życie zaczęło się po rozwodzie

Dla niektórych kobiet rozwód jest jak koniec świata. My przedstawiamy wam dziś te, które postanowiły nie poddać się i wzięły sprawy w swoje ręce. Oto lista silnych kobiet, dla których rozwód okazał się początkiem czegoś nowego.
Kinga Rusin. Kinga Rusin. KAPIF

Kinga Rusin

Była żoną znanego dziennikarza i publicysty Tomasza Lisa, z którym ma dwie córki: Polę i Igę. Ich małżeństwo przetrwało trzynaście lat, do czasu kiedy Lis stwierdził, że kocha jej najlepszą przyjaciółkę Hannę Smoktunowicz. To właśnie dla niej zostawił Rusin. Mimo że Rusin bardzo to przeżywała, postanowiła walczyć o swoje szczęście. Jej kariera zawodowa rozkwitła na dobre.

Stała się gwiazdą popularnych programów stacji TVN. Po wielu latach powróciła na wizję, w duecie z Marcinem Mellerem prowadziła poranny program ''Dzień Dobry TVN''. Wzięła udział w czwartej edycji programu ''Taniec z Gwiazdami'', którą zwyciężyła razem ze swoim partnerem Stefanem Terrazzino, prowadziła program ''You Can Dance'', następnie została jego jurorką. Otworzyła firmę kosmetyczną ''Pat & Rub'' i zaprojektowała własną linię naturalnych kosmetyków. Napisała książkę ''Co z tym życiem'' - która w krótkim czasie stała się bestsellerem. Jej życie nabrało rozpędu, aż przyszedł czas na nową miłość, którą okazał się Marek Kujawa.

Nadszedł jej czas, wygląda coraz piękniej, jej stylizacje zachwycają, ma pewną pozycję zawodową i znowu się zakochała!

Ewa Minge. Ewa Minge. KAPIF

Ewa Minge

Projektantka wyszła za mąż mając zaledwie 23 lata. Podjęła decyzję o rozwodzie, kiedy stwierdziła, że nie spełnia się w małżeństwie z człowiekiem, który nie potrafi okazywać uczuć. Jako 21-latka założyła własną firmę i nieszczęśliwe małżeństwo sprawiało, że uciekała w wir pracy. Postanowiła to skończyć.

Wtedy firma rozkwitła, jej ubrania zaczęły pojawiać się na całym świecie, a ona sama nabrała siły. Mąż ściągał ją na ziemię, nie rozwijała się przy nim. Chwilę po rozwodzie osiągnęła niesamowity sukces, a jej marka weszła na włoski rynek. Rozwinęła skrzydła.

Dorota Gardias. Dorota Gardias. KAPIF

Dorota Gardias

Poślubiła swoją pierwszą miłość - Konrada Skórę. Małżeństwo trwało siedem lat. Ona zaczynała jako pogodynka TVN, on był pilotem wojskowym.

Szybko stała się bardzo popularna, wzięła udział w dziewiątej edycji programu ''Taniec z Gwiazdami'' i wytańczyła Kryształową Kulę z Andrejem Mosejcukiem. Mąż był wtedy przy niej i jako pierwszy gratulował. Jednak jej popularność rosła, a on był daleko. Na stałe mieszkał w Łodzi, Gardias w Warszawie. Postanowił przenieść się do Warszawy, ale i to nie pomogło. Małżeństwo rozpadło się.

Wtedy Gardias rozkwitła, stała się bardzo popularna, zaczęła częściej bywać na salonach i poznała nową miłość!

Weronika Marczuk. Weronika Marczuk. KAPIF

Weronika Marczuk

Jej małżeństwo z Cezarym Pazurą zakończyło się po 13 latach. Weronika przyjęła rolę przybranej matki jego córki z poprzedniego związku. Oboje realizowali się zawodowo, jednak dopiero po rozwodzie jej kariera nabrała rozpędu.

Postawiła na siebie. Była jurorką w programie "You Can Dance", prowadziła Miasto Kobiet w TVN Style, związała się z Maciejem Gołyźniakiem. Stała się bizneswoman która dobrze wie czego chce. Ma kancelarię radców prawnych, jest współwłaścicielką firmy producenckiej i prezesem Towarzystwa Przyjaciół Ukrainy.

Rozwód był dla niej trudny, jednak nie był końcem problemów. Marczuk została oskarżona o korupcję oraz przyjęcie od działającego pod przykrywką agenta CBA 100 tysięcy złotych. Prokuratura uznała ją za niewinną.

Teraz stara się naprawić to, co straciła. Bierze udział w 13 edycji ''Tańca z gwiazdami'' i powoli wraca do świata show-biznesu.

Jolanta Fraszyńska. Jolanta Fraszyńska. KAPIF

Jolanta Fraszyńska

Przez 14 lat była żoną operatora Grzegorza Kuczeriszki, z którym ma siedmioletnią córkę Anielę. Rok temu ich małżeństwo się skończyło. Był to bardzo trudny okres dla aktorki.

Fraszyńska nabawiła się nerwicy lękowej i depresji. Mówiła o tym głośno i zachęcała innych chorych do leczenia. Niedawno przyjęła propozycję wystąpienia w 13 edycji programu "Taniec z Gwiazdami", w którym zasiadła w ławie jurorskiej obok Iwony Pavlovic , Janusza Józefowicza i Piotra Galińskiego. Coraz częściej się uśmiecha, widać, że praca sprawia jej przyjemność.

Więcej o: