Lepsza od Rubik? Małgosia Bela wygrywa po cichu

Piękna modelka zagra w produkcji HBO
Małgorzata Bela. Małgorzata Bela. Plotek

Małgorzata Bela

Media ostatnio rozpisują się o wielkiej karierze Anji Rubik, zachwycają się jej kampaniami reklamowymi, lukratywnymi kontraktami, wspaniałym ciałem, małżeństwem z nieprzyzwoicie przystojnym Saszą, a tymczasem Małgorzata Bela, inna polska modelka, od wielu lat utrzymuje się na samym szczycie. Mniej wokół niej szumu, co nie znaczy, że ma mniejsze osiągnięcia. Wręcz przeciwnie. Małgorzata nie tylko odnosi sukcesy w modelingu, co jakiś czas także gra. Może pamiętacie Belę w głośnym filmie Małgorzaty Szumowskiej "Ono"? Dwukrotnie wcieliła się także w postać przyjaciółki Karola Wojtyły w biograficznych filmach Giaccomo Batatto o papieżu Janie Pawle II.

Małgorzata Bela, Jerzy Radziwiłowicz. Małgorzata Bela, Jerzy Radziwiłowicz. Popcorner/Materiały prasowe

Pacjentka w życiu i w serialu

Od 17 października będziemy mogli oglądać modelkę w pierwszym polskim serialu HBO pt. "Bez tajemnic". W obsadzie zobaczymy wielkie gwiazdy polskiego kina, min. Krystynę Jandę, Jerzego Radziwiłowicza i Marcina Dorocińskiego. Serial opowiada o psychoterapeucie, który na co dzień pomaga innym podczas długich i regularnych sesji ( Małgosię zobaczymy w roli Weroniki, jednej z pacjentek lekarza), jednak sam zmaga się z nie mniejszymi problemami, szczególnie w życiu rodzinnym.

Małgosia w jednym z wywiadów (Sens, nr10) przyznała, że kiedy mieszkała  w Los Angeles korzystała z pomocy psychoanalityka.

"Tam to naturalny sposób dbania o higienę psychiczną, radzenia sobie ze stresem"
"Stawiałam sobie wymagania, którym nie mogę sprostać. Ta najwyżej zawieszona poprzeczka jest zawsze dla mnie. Psychoterapia pomogła mi uświadomić, że tak być nie musi"

Te doświadczenia zapewne okażą się pomocne na planie serialu.

Weronika, grana przez Belę, jest kobietą, o której możemy śmiało powiedzieć: bohaterka naszych czasów, czyli młoda, z sukcesami zawodowymi, niezależna finansowo, ale tak naprawdę nieszczęśliwa, bardzo samotna, wykorzystywana przez mężczyzn, z zaburzonym wyobrażeniem tego, jak powinny wyglądać relacje damsko-męskie. Rola niewątpliwe złożona, skomplikowana, ale Małgosia jest ambitna i szuka aktorskich wyzwań.

Małgorzata Bela. Małgorzata Bela. Agencja Wyborcza.pl

Wielkie sukcesy

Produkcja zapowiada się ciekawie i może nawet stanie się hitem tego sezonu. Mamy nadzieję, że o Beli będzie głośno. Tymczasem przypominamy najciekawsze zdjęcia Małgorzaty. Jest co oglądać. Modelka pojawiała się na okładkach najlepszych magazynów, wzięła udział w licznych pokazach dla najlepszych domów mody, jako pierwsza Polka wystąpiła w sesji do słynnego kalendarza Pirelli, reklamowała kosmetyki Chanel, prezentowała nowe trendy w H&M, a w niektórych sesjach pokazała... wszystko! Małgosia Bela ma cudowne ciało. Zobaczcie sami.

Małgorzata Bela. Małgorzata Bela. Lula

W reklamie Chanel

Przygodę na międzynarodowych wybiegach Małgosia rozpoczęła w 1999 roku. Od tamtej pory pracuje dużo i to dla najlepszych marek, takich jak Gucci, Versace, Valentino.

Na zdjęciu Małgosia w reklamie dla najsłynniejszej marki na świecie - Chanel. Która modelka lub aktorka nie marzy o takim kontrakcie? Małgosi Beli to się udało.

Małgorzata Bela. Małgorzata Bela. Lula

Max Factor

Modelka jest po 30-tce, urodziła dziecko, a mimo to wciąż jest na szczycie i pracuje z najlepszymi w branży. Ostatnio została twarzą marki Max Factor.

Bela zdradza, dlaczego nawiązała współpracę z kolejną firmą kosmetyczną:

,,Piękno jest bardzo ważne zarówno dla mnie jak i dla kobiet na całym świecie. To nie zmienia się z wiekiem. Wiele z nas chce zredukować oznaki starzenia i wyglądać najlepiej jak to możliwe. Jestem mamą, dlatego potrzebuję prostych rozwiązań."
Małgorzata Bela. Małgorzata Bela. Kalendarz Pirelli

Pirelli

Małgosia Bela jest pierwszą Polką w Pirelli, najsłynniejszym kalendarzu na świecie. Zdjęcia powstały w Afryce, a sesja miała być głosem przeciwko krzywdom wyrządzonym na Czarnym Lądzie.

Małgorzata Bela. Małgorzata Bela. Lula

H&M

Małgorzata Bela często prezentuje nowe trendy najbardziej znanej na świecie sieciówki. Zdjęcie z kolekcji jesiennej.

Małgorzata Bela. Małgorzata Bela. Lula

sesja dla magazynu "Muse"

Bela ma za sobą także bardzo odważne sesje. W tej, dla słynnego magazynu "Muse", pokazała dosłownie wszystko. Nie wstydzi się także o tym opowiadać:

"Moje 34-letnie ciało nie jest doskonałe. Ale na potrzebę sesji fotograficznej wyzwalam w sobie ten luz, rodzaj pewności siebie, odwagę, żeby się rozebrać. To trochę schizofreniczne, bo niby to jestem ja, ale tak naprawdę nie do końca."
Małgorzata Bela. Małgorzata Bela. Lula

Kampania Iceberg

Ta sesja nas zachwyciła. Bela wygląda zmysłowo, lekko i tajemniczo. W kampanii reklamowej Icebarga Małgosia wystąpiła na początku tego roku, w wieku 33 lat! Wygląda na to, że Bela wcale nie myśli o przejściu na modelingową emeryturę i też nikt nie zamierza jej tam odsyłać. Życzymy kolejnych sukcesów!

Więcej o: