Gwiazdy w ciąży. Jak pięknie wyglądają!

Baby Boom w polskim szołbiznesie.
Katarzyna Skrzynecka Katarzyna Skrzynecka kapif

Katarzyna Skrzynecka

Spełniło się największe marzenie Katarzyny Skrzyneckiej. Gwiazda spodziewa się dziecka. Ciąża bardzo jej służy. Na ślubie Agnieszki Popielewicz wręcz promieniowała szczęściem. Aktorka nie wyglądała na zmartwioną tym, że straciła pracę w "Tańcu z gwiazdami". Kasia jest w piątym miesiącu ciąży, więc pod koniec roku zostanie po raz pierwszy mamą!

Informacja o ciąży Anny Muchy była hitem tego lata. Nic dziwnego, że aktorka była największą gwiazdą konferencji ramówkowej TVN. Gwiazda na tę okazję wybrała kolorową sukienkę odciętą pod biustem, która podkreślała jej spory już brzuszek. Ciąża służy Ani. Wygląda kwitnąco! Niestety nie mogliśmy zbyt długo podziwiać Ani, bowiem aktorka wyszła już w połowie konferencji i nie udzielała żadnych wywiadów. Informacja o ciąży Anny Muchy była hitem tego lata. Nic dziwnego, że aktorka była największą gwiazdą konferencji ramówkowej TVN. Gwiazda na tę okazję wybrała kolorową sukienkę odciętą pod biustem, która podkreślała jej spory już brzuszek. Ciąża służy Ani. Wygląda kwitnąco! Niestety nie mogliśmy zbyt długo podziwiać Ani, bowiem aktorka wyszła już w połowie konferencji i nie udzielała żadnych wywiadów. kapif

Anna Mucha

Mucha w ciąży - to najważniejszy news tego lata. Ania nigdy nie była zwolenniczką macierzyństwa, ale widocznie dojrzała już do tego, żeby zostać matką. Ojcem dziecka jest jej partner Marcello Sora. Plotka głosi, że z powodu ciąży Muchy, producenci serialu "Prosto w serce" ograniczyli jej rolę. Mniejsza ilość dni zdjęciowych oznacza zmniejszenie dochodów. Całe szczęście "przygarnęła" ją ekipa "M jak miłość" i Mucha nie musi już martwić się o pieniądze.

Marta Szulawiak. Marta Szulawiak. Kapif

Marta Szulawiak

Marta Szulawiak jest w piątym miesiącu ciąży. Ojcem jej dziecka jest Mariusz, biznesmen, którego poznała przez koleżankę z programu "Top model. Zostań modelką", Olę Kuligowską. Marta nie zrobiła kariery w modelingu, ale za to była o krok od wkręcenia się do wielkiej polityki. Striptizerka chciała kandydować z SLD w najbliższych wyborach parlamentarnych. Czy ciąża pomoże jej załapać się do Sejmu? Okaże się już wkrótce.

Paulina Chylewska Paulina Chylewska KAPIF

Paulina Chylewska

Dwa miesiące temu w mediach pojawiła się informacja, że Paulina Chylewska znów jest w ciąży. Dziennikarka z niecierpliwością czeka na przyjście dziecka na świat. Przypominamy, że mężem Pauliny jest Marcin Feddek, dziennikarz sportowy Polsatu. Para ma już czteroletnią córkę Lenę.

Anna Kalczyńska

Zaledwie rok temu została matką, ale widocznie macierzyństwo na tyle jej się spodobało, że postanowiła po raz drugi zajść w ciążę. Termin ma wyznaczony na początek 2012 roku.

Marysia Sadowska

Wakacje upłynęły nam pod znakiem newsów o ciążach gwiazd. W lipcu dowiedzieliśmy się, że Marysia Sadowska spodziewa się dziecka. Ojcem dziecka jest jej narzeczony Adrian, z którym związana jest od wielu lat. A jak ciąża Marysi wyszła na jaw? Marysia wystąpiła jako modelka na jednym z pokazów mody i poprosiła stylistę Joannę Horodyńską o to, żeby nie dawała jej obcisłej sukienki, bo jest w ciąży. Jednak ściany mają uszy i takich informacji nie da się na długo ukryć przed mediami.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.