Dieta nie wyszła im na dobre, cz. 2

Moda na odchudzanie, czy choroba? Popatrzcie, co dzieje się z najpiękniejszymi gwiazdami.
Katie Holmes Katie Holmes gazeta.pl

Katie Holmes

Kto jeszcze pamięta Katie Holmes w serialu jezioro marzeń, pewnie teraz nie może się nadziwić co się z nią stało. Aktorka wygląda jakby była ciężko chora, sama skóra i kości. Aktorka mnóstwo czasu spędza z córeczką, ale to chyba nie powód nie jedzenia.

Claudia Schiffer Claudia Schiffer plotek.pl

Claudia Schiffer

Niegdyś piękna Claudia Schiffer, zmieniła się  nie do poznania. Modelka wyraźnie przesadziła z dietą, przez co bardzo się postarzała. Takie odchudzanie nie zawsze wpływa dobrze na urodę. Chyba jednak lepiej by było, gdyby coś zjadła.

Angelina Jolie Angelina Jolie forum.com

Angelina Jolie

Angeliny robi się coraz mniej. Im więcej ma dzieci, tym chudsza się robi. Czas zadbać trochę o siebie, i dać dobry przykład dzieciom. Może to opieka nad szóstką potomstwa sprawia, że Angie nie ma czasu na posiłki.

Keira Knightley Keira Knightley forum.pl

Keira Knightley

Keira najwyraźniej chce zniknąć, aktorka jest coraz chudsza. Z pewnością nie dodaje jej to uroku. Traci kobiece kształty i zaczyna wyglądać jak nastolatka. Małe jest piękne, ale bez przesady.

Victoria Beckham Victoria Beckham forum.pl

Victoria Beckham

Była członkini girlsbandu Spice Girls, urodziła niedawno córeczkę. Spójrzcie tylko, jak przeraźliwie chuda jest Victoria. Ciężko pogodzić się z konkurencją na czerwonym dywanie, dlatego też gwiazda robi wszystko by nie przytyć, lub po prostu nic nie je.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.