Łączenie pasji i pracy nie zawsze się udaje. "Lewa" zdradziła, jaka była jej pierwsza praca. A inne gwiazdy?

Nie wszystkie gwiazdy od zawsze zajmowały się tym, z czego znane są obecnie. Przed rozpoczęciem wielkiej kariery, niektórzy byli gońcami, śpiewali na weselach czy pracowali w hurtowni cebuli! Najwięcej szczęścia miała Anna Lewandowska, która już od samego początku mogła połączyć swoją pasję z pracą. Zobaczcie, jak wyglądały pierwsze prace gwiazd.
Anna Lewandowska Anna Lewandowska Instagram/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska swoją pierwszą pracę miała za sobą już w trzeciej klasie gimnazjum, kiedy miała 15 lat. Już wtedy dała się we znaki jej pasja. Lewandowska była pomocą trenera na obozach i prowadziła treningi z dziećmi. Jesteście zaskoczeni? Natomiast pierwsze zarobione pieniądze trenerka uzyskała za osiągnięcia sportowe. Otrzymała wtedy 400 złotych. Bardzo szlachetnie oddała mamie 300 złotych, a dla siebie pozostawiła resztę.


Instagram.com/ annalewandowskahpba


Instagram.com/ annalewandowskahpba

Anna Lewandowska
Instagram/annalewandowskahpba

Michał Wiśniewski Michał Wiśniewski Instagram/wisniewski1972

Michał Wiśniewski

W przeciwieństwie do Lewandowskiej, Michał Wiśniewski nie od zawsze zajmuje się tym, z czego obecnie jest znany, czyli ze śpiewania. Wokalista zaczynał w... hurtowni cebuli, gdzie pakował warzywa w kontenery i wysyłał je za granicę. Później zajmował się produkcją plastikowych kart, z których tworzono m.in. karty bankomatowe. Następnie wraz z Jackiem Łągwą zorganizował pierwszą w Polsce imprezę karaoke, i wtedy też powstał zespół Ich Troje.

Winiewski Micha 2002-12-06
KAPIF.pl

Lesznowola, 22.07.2016 r. Koncert zespolu Ich Troje - trasa koncertowa z okazji dwudziestolecia zespolu. N.z . FOT. Krzysztof Jarosz/FORUM
Krzysztof Jarosz / FORUM

Maja Sablewska Maja Sablewska Instagram/sablewska

Maja Sablewska

Maja Sablewska zaczynała swoją karierę od bycia nianią. Ale czy wiecie czyich dzieci? Natalii Kukulskiej! Sablewska była fanką wokalistki - jeździła na jej koncerty i działała w fan klubie. Udało jej się nawet zaprzyjaźnić z gwiazdą. Kiedy rozpoczęła studia w Warszawie, piosenkarka postanowiła jej pomóc. Zaprosiła ją do swojego domu i zatrudniła jako nianię swojego małego dziecka. Tym sposobem Sablewska przez rok mieszkała w domu Kukulskiej. 

Maja Sablewska, Natalia Kukulska
KAPiF

Ponoć dzięki Kukulskiej, Sablewska rozpoczęła pracę w wytwórni Universal, po czym została menadżerką Dody, Toli Szlagowskiej czy Mariny. Ostatecznie związała się ze światem mody. Obecnie możemy ją oglądać w TVN Style, gdzie prowadzi swój program 'Sablewskiej sposób na modę'.

Maja Sablewska, Doda
KAPIF

Maja Sablewska, Tola Szlagowska
KAPIF

Maja Sablewska
KAPIF

Krzysztof Krawczyk Krzysztof Krawczyk KAPIF.pl

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk śpiewał, że chciał być marynarzem, ostatecznie jednak został piosenkarzem. Zanim to jednak nastąpiło pracował jako goniec. Wokaliście jednak nie bardzo podobała się jego dawna praca. 

15-lecie JAKA TO MELODIA, Sala Kongresowa, 19.01.2013, fot. WBF/Piotr Podlewski
WBF

To nie jest trudna praca, ale na pewno upokarzająca. Goniec to człowiek posługi. Zarabiałem 650 zł - powiedział piosenkarz w rozmowie z 'Super Expressem'.

p12.06.2015 Stadion Wroclaw Festiwal Dozwolone od lat 18
EAST NEWS

Natalia Siwiec Natalia Siwiec Instagram/nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec bardzo wcześnie rozpoczęła swoją pierwszą pracę. Modelka swoje pierwsze pieniądze zarobiła już w szkole podstawowej. Wraz z koleżanką zajmowała się sprzedawaniem notesów. 

Natalia Siwiec
Instagram/nataliasiwiec.official

Moja pierwsza praca zarobkowa to była w podstawówce. Wraz z koleżanką, której rodzice pracowali w drukarni robiłyśmy takie małe notesiki. Wycinałyśmy na przykład bałwanka. Kilka kartek zszytych ze sobą. Sprzedawałyśmy to. I okazało się, że to idzie nam, jak świeże bułeczki. Wszyscy chcieli je mieć. Musiałyśmy je cały czas dorabiać. Najdroższy kosztował 1500 zł czyli 1,50 zł - zdradziła w rozmowie z 'Super Expressem'.

Natalia Siwiec
Okładka 'Playboya', sierpień 2012 rok

Tomasz Karolak Tomasz Karolak Instagram/tomaszkarolak_official

Tomasz Karolak

Tomasz Karolak był nadzwyczaj aktywny zawodowo. Zaczęło się od handlu ubraniami i obrotomierzami do Simsona na Stadionie Dziesięciolecia. Karolak pracował też na budowach i w tartakach. W czasie studiów przez rok dorabiał sobie jako ochroniarz na osiedlu, ale ponoć było to nudne zajęcie. Aktor przyznaje dziś, że wszystkie te doświadczenia przydały mu się w czasie pracy nad rolami filmowymi. 

Fot: Maria Wytrykus/TVP/East News Serial TVP, 2017 Rodzinka.pl X Sezon X  Bomby reklamowe N/z:  Malgorzata Kozuchowska Tomasz Karolak Mateusz Pawlowski Adam Zdrojkowski Maciej Musial   ODCINEK 10 ODCINEK 205 BOMBY REKLAMOWE
Maria Wytrykus / East News

Tomasz Karolak
Instagram.com/tomus_ze_wsi


Screen z instagram.com/tomus_ze_wsi

Dorota Gardias Dorota Gardias Instagram/dorotagardias

Dorota Gardias

Dorota Gardias wraz ze swoimi braćmi postanowiła pomóc rodzicom, kiedy oni stracili pracę. Od tego wszystko się zaczęło. Jej bracia organizowali dyskoteki w szkołach, a obecna pogodynka razem ojcem zaczęła jeździć po weselach. On grał, ona śpiewała. Gardias przez chwilę była modelką!


Instagram/ dorotagardias, EAST NEWS

Brałam udział w konkursach piękności, chodziłam po wybiegach, śpiewałam w zespole w Hrubieszowie. Z tego utrzymywałam się jako studentka. Dziś zastanawiam się, jak dawałam radę - zdradziła Gardias w wywiadzie dla 'Vivy!'

Dorota Gardias
Instagram.com/dorotagardias/