Tak wygląda 27-letnia narzeczona Berlusconiego

Miłość nie zna granic?
Choć Berlusconi oficjalnie potwierdził w mediach, że oświadczył się Pascale, nie zanosi się na szybki ślub. Choć Berlusconi oficjalnie potwierdził w mediach, że oświadczył się Pascale, nie zanosi się na szybki ślub. "Boski Silvio" wciąż nie rozwiódł się z żoną Fot. Facebook.com

Francesca Pascale i Silvio Berlusconi

Włochy żyją tą wiadomością - Silvio Berlusconi zaręczył się z młodszą o 49 lat Francescą Pascale. Jednak nie ma co spodziewać się szybkiego ślubu polityka. Nie rozwiódł się jeszcze z żoną, Veronicą Lario.

Italian Prime Minister Silvio Berlusconi and his wife Veronica Lario wait for President Bush and first lady Laura Bush for their arrival at the Villa Madama for a social dinner, Friday, June 4, 2004 in Rome, Italy. (AP Photo/Susan Walsh)

Francesca Pascale pochodzi z Neapolu. Kiedyś pracowała jako ekspedientka, potem została radną. Berlusconiego poznała w 2007 r. Francesca Pascale pochodzi z Neapolu. Kiedyś pracowała jako ekspedientka, potem została radną. Berlusconiego poznała w 2007 r. Fot. Facebook.com

Francesca Pascale

Francesca Pascale ma 27 lat. Pochodzi z Neapolu, gdzie była radną. Pracowała też jako ekspedientka. Jest koleżanką córki Berlusconiego, 46-letniej Mariny.

Nareszcie nie czuję się samotny. Jestem zaręczony z neapolitanką, to oficjalne. Ma 27 lat, twarde zasady moralne, jest piękna na zewnątrz, a w środku jeszcze piękniejsza. Jest mi bardzo bliska, bardzo mnie kocha i ja czuję to samo. Moja córka Marina także ją bardzo kocha - wyznał w wywiadzie.
Berlusconi nie ujawnił, od jak dawna jest w nowym związku, jednak Francesca pojawia się u jego boku od kilku lat. To zdjęcie zrobiono w 2008 r. podczas wizyty Berlusconiego w Neapolu. W tle widać Franceskę Berlusconi nie ujawnił, od jak dawna jest w nowym związku, jednak Francesca pojawia się u jego boku od kilku lat. To zdjęcie zrobiono w 2008 r. podczas wizyty Berlusconiego w Neapolu. W tle widać Franceskę AP /Franco Castan?

Francesca Pascale i Silvio Berlusconi

Francesca podobno kiedyś powiedziała, że jej życie kręci się wokół trzech spraw - rodziny, polityki i Berlusconiego. Piękna Włoszka założyła kiedyś nawet grupę wsparcia dla byłego premiera Włoch - "Silvio, tęsknimy za tobą". Polityk znalazł chyba kobietę idealną.

Znamy się od siedmiu lat - wyznał w wywiadzie.

Przytoczył też pewną historię:

Zbierała pieniądze, żeby wynająć samolot, do którego przyczepiony był napis: "Silvio, tęsknimy za tobą". Za resztę pieniędzy zmieniła napis na: "Silvio, tęsknię za tobą".

Francesca PascaleFot. Facebook.com

Jak twierdzi Berlusconi, Francesca jest też bliską znajomą jego córki. Marinie Berlusconi nie przeszkadza jednak, że ojciec spotyka się z jej przyjaciółką - w pełni popiera ich związek Jak twierdzi Berlusconi, Francesca jest też bliską znajomą jego córki. Marinie Berlusconi nie przeszkadza jednak, że ojciec spotyka się z jej przyjaciółką - w pełni popiera ich związek AP/Salvatore Laporta

Francesca Pascale

Nic dziwnego, że Włosi już teraz nazywają Franceskę "pierwszą damą".

Więcej o:
Komentarze (5)
Tak wygląda 27-letnia narzeczona Berlusconiego
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 13 razy 13

  I pomyśleć że boski Silvio do Minge chciał dzwonić. Musiał byc wtedy w niesamowitej potrzebie:))))

 • opetany

  Oceniono 13 razy 9

  Z pewnością nie jest dla pieniędzy.

 • mjg

  Oceniono 3 razy 3

  trochę się na solarium zasiedziała

 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 2

  Ładna.
  A poza tym ile jeszcze artykułów będzie na ten (sam) temat?

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 3 razy 1

  "Nie rozwiódł się jeszcze z żoną, Veronicą Lario" - jeszcze nie, bo małżonka chciała kasiory więcej. Będą jeszcze ze trzy newsy o tym?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX