Pamiętacie tego aktora? Kiedyś był jednym z największych przystojniaków Hollywood!

Znany aktor zmienił się nie do poznania.
Richard Gere Richard Gere AP

Sympatyczny dziadek?

Richard Gere urodził się 31 sierpnia 1949 roku, ma więc już dziś 63 lata. Jednak czas nie obszedł się z wielkim amantem łaskawie. Gdy kilka dni temu pojawił się na uroczystej gali rozdania nagród Hollywood Film Awards w Beverly Hills, nie mogliśmy uwierzyć, że to on!

U.S. actor Richard Gere arrives on the red carpet during the opening of the Abu Dhabi Film Festival October 11, 2012. REUTERS/Ahmed Jadallah (UNITED ARAB EMIRATES - Tags: ENTERTAINMENT)AP

Richard Gere Richard Gere AP

Co za zmiana!

Co prawda włosy nadal ma tak samo gęste i bujne, jednak obecnie całkiem pokryła je już siwizna. Biała jak mleko czupryna dodaje Gere'owi kilka ładnych lat. Uroku nie dodają także staromodne owalne okulary. Dawny amant wygląda raczej na dobrotliwego dziadka niż na niegdysiejszego pogromcę niewieścich serc. A przecież jeszcze niedawno wyglądał tak dobrze!

Actor Richard Gere holds his Hollywood Career Achievement Award at the 16th annual Hollywood Film Awards Gala in Beverly Hills, California October 22, 2012. REUTERS/Mario Anzuoni (UNITED STATES - Tags: ENTERTAINMENT)AP

Richard Gere Richard Gere Screen z Youtube.com

Amant

W Richardzie kochały się tysiące fanek na całym świecie. Aktor jednak doskonale wiedział, jak działa na kobiety, także te sławne. O romansach Gere'a głośno było w całym Hollywood. Nic dziwnego, amant rozkochał w sobie m. in. Cindy Crawford, Kim Basinger, Julię Roberts, Dianę Ross, Barbrę Streisand czy Umę Thurman.

Richard Gere agencja gazeta

Richard Gere, Julia Roberts Richard Gere, Julia Roberts mat.prasowe

Ikona kina.

Richard Gere zadebiutował 1973 w musicalu "Grease", w którym zagrał energicznego Danny'ego Zuko. Jego magnetyzm szybko dostrzegli także producenci telewizyjni. Na antenie stacji ABC wystąpił w dramacie "Chelsea D.H.O.". Na dużym ekranie pierwszy raz pojawił się w filmie "Raport dla komisarza".

Richard Gere, Julia Robertsmat.prasowe

Gere okazał się wielkim odkryciem. Każda kolejna rola wywoływał coraz więcej emocji. A które jego filmy wzbudziły najwięcej uznania? Wiele osób wskazałoby z pewnością kultową komedię romantyczną: "Pretty Woman".

Richard Gere, Julia Robertsmat.prasowe

Richard Gere Richard Gere mat.prasowe

Najlepsze role

Do innych kultowych filmów z jego udziałem należy z pewnością zaliczyć także, obsypane wieloma nagrodami, "Chicago" czy namiętny film "Breathless".

PHOTO: EAST NEWS/ALBUM Original Title: BREATHLESS (1983) English Title: BREATHLESS Polish Title: DO UTRATY TCHU (Poland) Film Director: McBRIDE, JIM Year: 1983 Stars: KAPRISKY, VALERIE; GERE, RICHARDFot. EAST NEWS

Za sprawą uwodzicielskiego spojrzenia i rozbrajającego uśmiechu obsadzany był w wielu romansach. Idealna aparycja oraz talent sprawiły, że praktycznie każdy film z jego udziałem chciałoby się mieć w swojej filmotece. A jakie tytuły wzbudzają najwięcej sentymentu?

Więcej o:
Komentarze (28)
Pamiętacie tego aktora? Kiedyś był jednym z największych przystojniaków Hollywood!
Zaloguj się
 • hardkorek

  Oceniono 79 razy 79

  No tak... A wystarczyłaby farba do włosów i odrobina botoksu.... Dajcie spokój, facet nie daje się zwariować i za to należy mu się szacunek...

 • dziecko.neo

  Oceniono 62 razy 62

  Dziadek? Czas się z nim źle obszedł? Niemodne okulary? Siwy?

  A czego oczekiwaliście? Wystających kłów? Zielonej śliny? Szaleństwa? (w życiu nie dojdziecie z czego ten cytat, bo wujek Google nie podpowiada)

  Czyżby naprawdę w Plotku gimnazjaliści pisali dla gimnazjalistów?

 • ferdek_bagietka

  Oceniono 53 razy 53

  sensacja na miarę plotka: facet po sześćdziesiątce jest siwy !
  no ale skoro przyszłością są klony Ibisza, to może i siwizna ze zmarszczkami w tym wieku są niewybaczalne...

 • dantosch

  Oceniono 53 razy 51

  Nieprawda, bardzo dobrze teraz wygląda...I kiedyś i teraz...

 • kasik3003

  Oceniono 43 razy 43

  Jakby wyglądał lepiej ten post by zawierał pytania U JAKIEGO CHIRURGA NACIĄGAŁ SKÓRĘ I U JAKIEGO FRYZJERA FARBOWAŁ WŁOSY. dojrzali mężczyźni również mogą być pociągający, to typ mężczyzny który starzeje się dobrze. :) Wiedzieliście polskich mężczyzn po 60siatce? większość ma pożółkłe , o ile mają, zęby, buzie całe w zmarszczkach i bebechy które idą przed nimi i ich anonsują. .... i nie mówcie mi że z tym, aktorem czas się nie obszedł dobrze..

 • takiete

  Oceniono 37 razy 33

  Bzdura jakaś! "zmienił się nie do poznania"??? Dziadek? Jak na swój wiek wygląda świetnie, jest rozpoznawalny dzięki nierównym (i dobrze!) zębom, siwiźnie, którą miał już 10 lat temu, ujmującemu uśmiechowi.
  Jest ujmujący, naturalny z tą swoją białą czupryną i zmarszczkami.
  Nie po raz pierwszy konstatuję, że Plotka obsługują dziennikarze-sensaci , a na dodatek mało rozgarnięci.

 • abababa

  Oceniono 31 razy 29

  Jeny, czy starzenie jest metamorfozą? Chyba nie, Gość ma 63 lata, więc ma prawo być siwy i pomarszczony. Gdyby pofarbował włosy i zaczął nosić młodzieżowe ubrania wtedy można by było nazwać to metamorfozą.

 • neith87

  Oceniono 30 razy 28

  Jak już zauważono - na swój wiek wygląda dobrze. Przynajmniej nie jest plastikową karykaturą samego siebie, nie nadużywa operacji plastycznych i botoksu, a także nie stara się na siłę zatrzymać czasu.

 • cerrie

  Oceniono 37 razy 27

  Nie wiem co niektórzy od niego chcą. Jak na człowieka w jego wieku to wygląda jak dla mnie na przystojniaka tyle że już w podeszłym wieku. Ale niejedna emerytka mogłaby się za nim jeszcze obejrzeć ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX