Doda: Moja szafa jest warta cztery Pałace Kultury. Zobacz, ile kosztują ciuchy "królowej"!

Doda, kilka dni temu w rozmowie z reporterką Telewizji Polskiej wyznała, że jej szafa jest warta tyle, co cztery Pałace Kultury. Jej wyznanie bardzo nas zaskoczyło, bo domyślamy się, że sama ziemia, na której stoi monumentalny budynek jest wart krocie. Postanowiliśmy więc przyjrzeć się stylizacjom Dody i sprawdzić, czy faktycznie jej kreacje są aż tyle warte... Trzeba przyznać, że jej szafa jest pełna kreacji i dodatków od najlepszych światowych projektantów. Zobaczcie sami tylko niektóre elementy jej szafy. Zapewniamy, jest tego więcej!
Doda. Doda. fot. KAPIF

Spodnie od Stelli McCartney: 2100 pln i góra od Maison Martin Margiela 3200 pln

Doda, jakiś czas temu pojawiła się na ślubie Tomasz Luberta. Na tę okazję wybrała bardzo rockową, ale elegancką stylizację. Połączyła ubrania od cenionych na całym świecie projektantów. Spodnie, które miała na sobie, pochodzą z kolekcji Stelli McCartney (ok. 2100 złotych), natomiast marynarka to dzieło Maison Martin Margiela za ok 3200 złotych.

Slub Tomasza Luberta i Ewy Wojtasik, Urzad Stanu Cywilnego Warszawa Starowka, 17.08.2012, fot. WBF

Doda. Doda. fot. KAPIF

Szpilki Louboutin: 2500- 10000 złotych

Doda uwielbia szpilki od Christiana Louboutina. Ma ich w swojej szafie już kilka par. Najpopularniejsze, czarne z odkrytymi czubkami, to jeden z ulubionych modeli polskich gwiazd. Nic dziwnego, że Doda też się skusiła na piękną, czerwoną podeszwę. Ile kosztuje taki model? To wydatek ok. 2 500 złotych. Nieźle!

Doda Rabczewska Dorota, Szychowski Blazej

Doda ma też inne szpilki od znanego projektanta butów. Pojawiła się w nich po raz pierwszy na weselu Tomasza Luberta. To obecnie jeden z najdroższych modeli i jeszcze żadna z polskich gwiazd nie ma ich w posiadaniu. Doda wydała na nie około 2,5 tysiąca EURO, czyli około 10 tysięcy złotych. Co ciekawe, swoje buty zestawiła z sukienką z sieciówki za 150 złotych. WOW!

Doda

Doda. Doda. fot. KAPIF

Sukienka Herve Leger: 5100 złotych

Doda doskonale zna trendy w modzie. Na jednej z imprez pojawiła się w bardzo kosztownej sukience od Herve Legera. Wcześniej w podobnej kreacji wystąpiły Eva Longoria i Jennifer Love Hewitt. Koszt takiej sukienki to ponad pięć tysięcy złotych. Artystka klasyczny krój zestawiła z doczepianym kołnierzykiem.

4 urodziny Party, Amber Room, 03.10.2011 - FOT. WBF/Podles

Doda. Doda. fot. KAPIF

Sukienka Uny Burke: 40 tysięcy złotych

Doda, która była prawdziwą królową imprezy "Kobieta Roku Glamour 2011", zaprezentowała się w genialnej kreacji od brytyjskiej projektantki Uny Burke. Sukienka, którą miała na sobie tego wieczora jest warta tyle co samochód. Artystka, która chciała błyszczeć w tym dniu założyła kreację za... 40 tysięcy złotych. Pomijamy już fakt, że dobrała do tego torebkę marki Balencianga za 2,5 tysiąca i szpilki Giuseppe Zanotti warte drugie tyle. Na jedną imprezę wydała prawie 50 tysięcy. To się nazywa stylizacja!

 

Doda Rabczewska Dorota

dODA. dODA. fot. KAPIF

Kaszkiet Louis Vuitton: ok. 4 000 złotych

Artystka uważnie śledzi trendy w modzie. Nie pominęła pokazu jesienno-zimowej kolekcji marki Louis Vuitton. Na zeszłorocznej imprezie pojawiła się w niezwykle popularnym wówczas kaszkiecie wartym... aż 4 tysiące złotych! Nie chcemy wiedzieć, ile kosztowała reszta stylizacji. Trzeba jednak przyznać, że Doda na pokazie duetu Paprocki & Brzozowski błyszczała jaśniej niż niejedna zagraniczna gwiazda.

Doda Rabczewska Dorota

Doda. Doda. fot. KAPIF

Czapka Givenchy: ok. 7 000 złotych

Doda uwielbia zwracać na siebie uwagę. Nic więc dziwnego, że pod tym kątem wybiera swoje kreacje. Często są to projekty tworzone specjalnie dla niej, jednak niemal w każdej jej stylizacji pojawiają się akcesoria od najlepszych światowych marek. Na imprezie "Viva Comet" Doda zaprezentowała się w kociej czapce od Givenchy. Zastanawiacie się, ile takie nakrycie głowy kosztuje? Ponad dwa tysiące DOLARÓW.

Doda Rabczewska Dorota