Śpiewać każdy może, ale oni NIE POWINNI. Najgorsze "popisy" wokalne gwiazd

Gwiazdy mają wiele talentów... Jednak wybrani przez nas celebryci raczej nie mogą poszczycić się wokalem i wyczuciem rytmu.

Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski dał się poznać telewidzom z niejednej strony. Strongman, zawodnik MMA, tancerz... Ze wszystkich tych ról chyba najgorzej wyszła mu ta w programie "Tylko nas dwoje". "Pudzian" śpiewał... no, może bardziej usiłował śpiewać... tak:

Sympatyczny siłacz starał się nadać swoim występom znamiona żartu, ale nie mogło to przysłonić faktu, że zgłosił się do programu, którego gwoździem były popisy wokalne. Do dziś zastanawiamy się, po co mu to było.

Krzysztof Ibisz

Przez jednych uwielbiany, przez innych wyszydzany - Krzysztof Ibisz to ikona polskiej telewizji. W erze popularności programów typu "śpiewać każdy może" nie mogło go zabraknąć przed mikrofonem. Jego duet z Joanną Liszowską w "Jak oni śpiewają" nie wypadł za dobrze. A sądząc po (na szczęście) krótkich wstawkach Ibisza, mogło być dużo, dużo gorzej.

Przy tej okazji nie wypada nie wspomnieć o słynnym na cały Internet "przeboju" z udziałem prezentera. Chociaż w szczytnym celu - wyszło tragicznie.

Candy Girl

Barbara Hetmańska, szerzej znana pod pseudonimem Candy Girl, w przeciwieństwie do Ibisza ze śpiewania uczyniła swój sposób na życie. Słuchając jej duetu z Izabelą Trojanowską zastanawiamy się, czy na pewno dobrze wybrała.

Podczas festiwalu w Bydgoszczy też nie było najlepiej... Muzyki nie oceniamy, bo gusta są różne, ale dobrze, że tego wokalu nie słyszała Ela Zapendowska.

Piotr Kraśko

Piotr Kraśko również zaliczył małą przygodę z mikrofonem. Na zaproszenie Radia Katowice spróbował zaśpiewać pierwsze wersy piosenki Klausa Mitffocha - "Jezu jak się cieszę". Wyszło... zobaczcie zresztą sami. Ale nie będziemy zbytnio wyzłośliwiać się nad melodyką głosu prezentera wiadomości. Rozczuliła nas jego choreografia - zwłaszcza to łapanie się za głowę. No i Kraśko, w przeciwieństwie do innych gwiazd, nie wziął za to ani grosza.

Tomasz Kammel

Być może kojarzycie Tomasza Kammela z radia. Ma przyjemny głos. Jednak ze śpiewem u niego - dramat. Piosenka chyba w zamierzeniu miała być żartem. Ale jakoś nas to nie bawi. Bardziej żenuje.

Michał "Misiek" Koterski

"Misiek" Koterski z błaznowania uczynił swoją kreację sceniczną i aktorską. Chyba nie ma w Polsce człowieka, który nie kojarzyłby jego kultowego tekstu "weź się, tato!" z "Dnia świra". Młody Koterski świrował potem nie tylko na ekranie. Zaproszono go do "Jak oni śpiewają", wygłupiał się więc i tam. Szacunek dla "Miśka" za jedno - przynajmniej nauczył się całego tekstu po czesku na pamięć.

 

sdgsdg

Jola Rutowicz

Jeśli już nie pamiętacie Joli Rutowicz, bądź też wciąż próbujecie o niej zapomnieć, nie włączajcie poniższego nagrania. To prawdziwy hardkor. Jola próbuje śpiewać w "Big Brotherze". Szyby, za którymi umieszczono kamery w studiu, musiały być chyba z pleksiglasu. Zwykłe szkło pękłoby od razu pod wpływem tych odgłosów. Zatem - lojalnie ostrzegamy...

Na koniec małe wyjaśnienie. Pewnie duża część z Was zastanawia się, dlaczego w zestawieniu nie znalazły się Mandaryna z Sopotu, Agnieszka Frykowska czy słynny duet Anny Muchy z Dodą. Niestety, prawa autorskie nie pozwalają nam zamieścić tych nagrań - zwłaszcza, że wszystkie kopie "poznikały" z Youtube'a. Ciekawe dlaczego...

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.