Figurski z córką, Steczkowska z córką i inne gwiazdy z dziećmi na pokazie Warsaw Fashion Street

Na co dzień celebryci starają się chronić dzieci przed blaskiem fleszy. Na Warsaw Fashion Street 2012 było jednak inaczej Tym bardziej, że hasło tegorocznej imprezy brzmiało "Zaradna Mama". Charytatywny pokaz zgromadził wiele gwiazd, które ochoczo występowały na wybiegu ze swoimi pociechami.

Magdalena Łyczko z córką i Katarzyna Glinka

Lyczko Magda corka dziecko, Glinka Katarzyna Kasia

Magdalena Łyczko, organizatorka pokazu, dziennikarka "Gali" i specjalistka od gwiazd prowadzi autorskiego bloga zaradna-mama.pl. Na wybiegu pojawiła się z córką Polą. Paniom towarzyszyła uśmiechnięta Katarzyna Glinka.

Hanna Lis z córką

Lis Hanna corka dziecko

Hanna Lis w morelowej kreacji prezentowała się doskonale. Towarzyszyła jej na wybiegu trzynastoletnia córka Julia. Hanna Lis ze związku z Jackiem Kozińskim ma jeszcze jedną córkę - jedenastoletnią Annę. Jak wam się podoba ten duet?

Anna Głogowska z córką

Glogowska Anna corka dziecko

Anna Głogowska pojawiła się na wybiegu z 5-letnią córeczką, której ojcem jest Piotr Gąsowski. Julii wyraźnie podobał się pokaz. Na wybiegu czuła się doskonale i zrobiła furorę!

Małgorzata Pieńkowska z córką

Pienkowska Malgorzata corka dziecko

Inka, córka Małgorzaty Pieńkowskiej, podbiła serca fotoreporterów. Słynna mama wprowadziła córkę na salony już jakiś czas temu. Teraz wspólnie pojawiły się na wybiegu. Trzeba przyznać, 21-latka jest naprawdę śliczna.

Krzysztof Ibisz z byłą żoną i synem

Ibisz Krzysztof syn dziecko, Nowak Ibisz Anna

Krzysztof Ibisz na pokazie pojawił się z byłą żoną Anną Nowak i synem Vincentem. Para, mimo rozwodu, stara się spędzać z 6-letnim synem jak najwięcej czasu.

Magda Steczkowska z córką

Steczkowska Magda corka dziecko

Magda Steczkowska czuła się na wybiegu, jak ryba w wodzie. Zabrała ze sobą córkę Zosię. Wystąpiły w kreacjach w odcieniu złota.

Karina Kunkiewicz z córką

Kunkiewicz Karina corka dziecko

Karina Kunkiewicz wyglądała na bardzo zadowoloną. Prezenterce towarzyszyła na wybiegu 7-letnia córka Nela. Panie prezentowały się wspaniale.

Paulina Kurzajewska z synem

Smaszcz Kurzajewska Paulina syn dziecko

Roześmiana Paulina Kurzajewska pokazała 15-letniego syna. Franciszek dzielnie kroczył po wybiegu, towarzysząc pięknej mamie. Kurzajewska mogła liczyć na wsparcie syna, który jest prawdziwym dżentelmenem.

Jolanta Fajkowska z córką

Niklinska Marysia Maria, Fajkowska Jolanta

U boku Jolanty Fajkowskiej pojawiła się jej piękna córka Maria Niklińska. Maria z pewnością nie była stremowana, na salonach pojawia się przecież dość często. Elegancka mama i śliczna 29-letnia córka - nic, tylko podziwiać.

Monika Mrozowska z córką

Mrozowska Monika corka dziecko

Monika Mrozowska po wybiegu paradowała z córką Karoliną. Córka aktorki jest naprawdę śliczna. Czyżby 9-latka odziedziczyła urodę po mamie?

Anna Maruszeczko z córką

Maruszeczko Anna corka dziecko

Anna Maruszeczko na wybiegu pojawiła się ze swoją śliczną córką Sofiją. W stonowanych kreacjach panie wyglądały doskonale.

Przemysław Sadowski z synem

Sadowski Przemyslaw syn dziecko

Przemysław Sadowski to tata idealny. Roczny Franciszek starał się uciec tacie, ale dzielny Sadowski nie spuszczał syna z oka. Brata pilnował również drugi syn Przemysława Sadowskiego i Agnieszki Warchulskiej - Jan.

Agnieszka Warchulska z synem

Agnieszka Warchulska z synem

Agnieszka Warchulska czule zajmowała się starszym synem Janem. Czyżby siedmiolatek był znudzony pokazem?

Michał Figurski i Odeta Moro-Figurska z córką

Figurski Michal, Moro Figurska Odeta corka dziecko

Odeta Moro-Figurska nie pojawiła się na wybiegu ze swoją córką Sonią. Rodzina podziwiała pokaz z widowni. Jak sądzicie, do kogo podobna jest 9-letnia córka Figurskich?

Omenaa Mensach z córką

Mensah Omena dziecko corka

Prezenterka pogody w TVN również pojawiła się na pokazie. Omenie Mensach towarzyszyła jej córka Vanessa. Jest bardzo podobna do mamy.