Flirtująca Mazurówna i Łapicki z żoną i córką, czyli co się działo na premierze "Mazepy" w Teatrze Polskim

Co się działo w warszawskim teatrze?

Premiera

Olbrychski Daniel

W sobotni wieczór, w warszawskim Teatrze Polskim odbyła się premiera sztuki "Mazepa". Sztuka Juliusza Słowackiego w interpretacji Piotra Tomaszuka to opowieść o zemście i namiętnych uczuciach. W rolach głównych: Daniel Olbrychski i Katarzyna Zawadzka. Przedstawienie przyciągnęło wiele znanych osobistości. Kto pojawił się, by podziwiać efekt pracy swoich kolegów?

Magdalena Zawadzka

Zawadzka Magdalena Magda

Magdalena Zawadzka stara się być na bieżąco z teatralnymi repertuarami. Niedawno była widziana w "Och- Teatrze" Krystyny Jandy, na premierze sztuki "May Day". Tym razem skorzystała z zaproszenia i obejrzała spektakl "Mazepa". Zawadzka to kobieta z klasą, zawsze dobrze ubrana i uśmiechnięta. Dojrzała aktorka imponuje nam swoją postawą życiową.

Flirtująca Mazurówna

Mazurowna Krystyna, Gruza Jerzy

Krystyna Mazurówna coraz częściej pojawia się na oficjalnych imprezach. 73-letnia tancerka, znana szerszej publiczności z udziału w nowym show Polsatu "Tylko Taniec", na premierze kokietowała Jerzego Gruzę. W jednym z wywiadów Mazurówna zdradziła, że poznała znanego reżysera, gdy miała 15 lat. Gruza, chcąc zdobyć numer telefonu Krystyny, zatrzymał ją na ulicy. Obiecał jej wówczas, że załatwi jej pracę w telewizji. Gruza słowa nie dotrzymał, ale ich przyjaźń trwa do dziś.

Kucająca Maria Seweryn

Seweryn Maria

Maria Seweryn, córka dyrektora Teatru Polskiego również pojawiła się na premierze nowej sztuki. Trzeba przyznać, że aktorka zaczęła o siebie dbać. Niestety na "Mazepie" nie zachwyciła swoją stylizacją. Przyszła w jeansach i topie, a elegancji miała dodawać czarna marynarka. Czy tak powinno się wyglądać w teatrze?

Andrzej Łapicki z żoną i córką

andrzej łapicki, kamila łapicka, zuzanna łapicka

Andrzej Łapicki nie rozstaje się ze swoją młodszą o 60 lat (!) żoną. Na premierze pojawił się w towarzystwie swojej partnerki i córki. Widok kochającej się rodziny robi wrażenie. Myślicie, że macocha dogaduje się ze swoją przyszywaną córką?

Wielka przyjaźń Andrzeja Wajdy z Andrzejem Sewerynem

Wajda Andrzej, Seweryn Andrzej

Na "Mazepie" nie mogło zabraknąć dyrektora Teatru Polskiego, który z chęcią rozmawiał ze wszystkimi przybyłymi gośćmi. Szczere uściski wymieniał ze znanym polskim reżyserem, Andrzejem Wajdą, któremu sztuka wyraźnie bardzo się spodobała. Być może zaprzyjaźnieni panowie szykują jakiś wspólny projekt?

Katarzyna Łaniewska

Laniewska Katarzyna

W Teatrze Polskim pojawiła się także Katarzyna Łaniewska. Babcia Józia z emitowanej jeszcze do niedawna "Plebanii" postanowiła zobaczyć, jak radzą sobie w teatrze jej koledzy po fachu.

Daniel Olbrychski

Olbrychski Daniel, Zawadzka Katarzyna

Po spektaklu w kuluarach pojawili się także odtwórcy głównych ról w przedstawieniu "Mazepa". Daniel Olbrychski i Kamila Zawadzka wyraźnie się ze sobą dogadują. Wspólna praca w teatrze bardzo ich do siebie zbliżyła. Na tyle, że aktor pozwala sobie na niewinne pocałunki w policzek młodej Zawadzkiej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.