Lubiły kobiety, a przerzuciły się na mężczyzn

Każdy może zmienić zdanie.
Gillian Anderson. Gillian Anderson. REUTERS/SUZANNE PLUNKETT

Gillian Anderson

Znana z serialu "Z Archiwum X" Gillian Anderson udzieliła wywiadu, w którym wyznała, że kiedyś spotykała się z kobietą.

Kiedy chodziłam do szkoły średniej, byłam przez długi czas w związku z dziewczyną. Jeżeli bym myślała, że jestem w 100& lesbijką, to czy byłoby to dla mnie inne doświadczenie? Czy byłoby to większą rzeczą, gdyby w grę wchodził wstyd i wszystkie te rzeczy, które stają się dla młodych w takiej sytuacji wielkimi, zmieniającymi życie sprawami? - powiedziała.

Jednak okazało się, że Gillian za bardzo lubiła mężczyzn, aby zdecydować się na związki z kobietami. Ze swoim pierwszym mężem, Clydem Klotzem ma 17-letną córkę Piper, a z obecnym partnerem, Markiem Griffithsem, dwóch synów - 5-letniego Oscara i 3-letniego Felixa.

Actress Gillian Anderson arrives for the British Academy of Film and Arts (BAFTA) awards ceremony at the Royal Opera House in London February 12, 2012.   REUTERS/Suzanne Plunkett (BRITAIN - Tags: ENTERTAINMENT) (BAFTA-ARRIVALS)

Zobacz inne celebrytki, które przerzuciły się na mężczyzn.

Anne Heche. Anne Heche. REUTERS/GUS RUELAS

Anne Heche

Jeszcze kilka lat temu aktorka Anne Heche była szaleńczo zakochana w jednej z najbardziej znanych lesbijek w Stanach - Ellen DeGeneres. Poznały się w 1997 roku, kiedy Heche pojawiła się gościnnie w serialu "Ellen". Sielanka trwała 3,5 roku. Para chciała mieć dziecko i miała plany zalegalizować związek, kiedy tylko będzie to możliwe. Często publicznie deklarowały swoją miłość. Skończyła się ona jednak w 2000 roku. W weekend, w który ogłosiły rozstanie, roztrzęsiona i rozkojarzona Heche zaparkowała swój samochód przy autostradzie i weszła do domu obcych ludzi. Wezwano pogotowie, aktorka po dwóch godzinach została wypisana ze szpitala.

James Tupper, Anne Heche.

Okazało się jednak, że związki z kobietami nie są dla Anne. W 2001 roku wyszła za mąż za Coley'a Lafoona, z którym ma 10-letniego syna Homera. W 2007 roku para się rozstała. I zaczęło się publiczne pranie brudów. Walczyli o opiekę nad dzieckiem, a były mąż żądał dla siebie alimentów. Twierdził, że Heche jest niezrównoważona psychicznie. Ostatecznie uzyskali rozwód w 2009 roku. Przyczyną rozwodu był podobno romans aktorki z jej partnerem z serialu "Uwaga, faceci!", Jamesem Tupperem. Para ma 3-letniego syna o imieniu Atlas.

Lucy Liu. Lucy Liu. PR Photos

Lucy Liu

Amerykańska aktorka chińskiego pochodzenia od lat wspiera działania na rzecz równouprawnienia mniejszości seksualnych. Jak się okazuje, sama ma za sobą związki z kobietami. Kilka razy mówiła o tym, jak dobrze jest całować kobiety. A w college'u, w swoim pokoju w akademiku miała na ścianach plakaty z nagimi kobietami. Twierdziła, że to nie dlatego, że była lesbijką, po prostu jej się podobały.

Myślę, że ludzie czasami odnoszą złe wrażenie i mówią "Taka a taka była hetero, później była lesbijką, a teraz jest znowu hetero". Ile razy muszę pocałować. kobietę, żeby stać się lesbijką? Każdy chce nadawać ludziom etykietki. Czasami po prostu się w kimś zakochujesz i nie myślisz o tym, jakiej płci ten ktoś jest. Myślę, że gdybym zakochała się w kobiecie, wszyscy by zrobili z tego wielką rzecz. Ale jeśli zakocham się w mężczyźnie, nikogo to nie obchodzi - powiedziała w Jane Magazine.

Od wielu lat jednak nie zawróciła jej w głowie żadna kobieta, ostatnio była związana jedynie z płcią męską.

Lucy Liu

Amber Rose. Amber Rose. King Magazine

Amber Rose

Znana z oryginalnych kreacji i zamiłowania do pokazywania swojego ciała modelka także ma za sobą doświadczenia z kobietami. Przyłapano ją nawet na pocałunkach z inną modelką - Rosą Acostą. Jednak Rose wolała wiązać się z mężczyznami. Była w głośnym związku z raperem Kanye Westem. Rozstali się w 2010 roku. A po dwóch latach, w styczniu, Amber wyznała, że West miał romans z Kim Kardashian i to przyczyniło się do rozpadu ich związku. Kim oczywiście wszystkiemu zaprzeczyła. Nie wiadomo, jaka jest prawda, wiadomo natomiast, że Rose nie chowa urazy. W wywiadzie wyznała:

Chciałabym jej podziękować, bo gdyby nie rozwaliła mojego związku, nigdy nie poznałabym Wiza i nie byłabym tak szczęśliwa, jak jestem teraz - dodała Amber.

Wiz to raper Wiz Khalifa, z którym jest zaręczona.

Amber Rose and Kanye West arrive for the Metropolitan Museum of Art Costume Institute Gala, "The Model As Muse: Embodying Fashion" in New York, May 4, 2009.     REUTERS/Eric Thayer (UNITED STATES ENTERTAINMENT FASHION)

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.