Tak mieszka partnerka NAJBOGATSZEGO Polaka

Joanna Przetakiewicz jest partnerką miliardera Jana Kulczyka. Sama też ma smykałkę do interesów. Jest założycielką marki odzieżowej "La Mania". Sukienki z tą metką cieszą się dużym zainteresowaniem wśród gwiazd. W niedzielnym programie "Dzień Dobry TVN" znana bizneswoman pokazała jedno ze swoich mieszkań i opowiedziała o współpracy z Lady Gagą.
Joanna Przetakiewicz, Katarzyna Olubińska Joanna Przetakiewicz, Katarzyna Olubińska http://dziendobry.tvn.pl

W nowojorskim stylu

Jeden z apartamentów Joanny Przetakiewicz jest urządzony w nowojorskim stylu. Co niektórzy twierdzą, że bardziej przypomina muzeum niż mieszkanie. Sama właścicielka jest bardzo zadowolona z klimatu, który w nim panuje. Projektowaniem wnętrza zajął się Wiesław Olko, oczywiście przy współpracy z Joanną Przetakiewicz.

To mieszkanie wykończyłam wiele lat temu. Bywam w nim rzadko, ale jest to mój azyl. Na przykład jeżeli umawiam się na jakieś ważne spotkania, to właśnie tutaj - mówi właścicielka "La Manii".

Mieszkanie jest ciekawie urządzone. Ciemna podłoga i tytoniowy kolor na ścianach dodają temu wnętrzu niesamowitej elegancji. Nie da się ukryć, że Joanna Przetakiewicz ma duże wyczucie smaku, zarówno jeżeli chodzi o projektowanie ubrań, jak i dekorację wnętrz.

Mieszkanie wygląda najlepiej w sztucznym świetle - dodaje partnerka Jana Kulczyka.

Kulczyk Jan, Przetakiewicz Joanna

Joanna Przetakiewicz, Katarzyna Olubińska Joanna Przetakiewicz, Katarzyna Olubińska http://dziendobry.tvn.pl

Zapracowana

Z dziennikarzami Joanna Przetakiewicz umawiała się od sześciu miesięcy. Nic w tym dziwnego. Partnerka Jana Kulczyka jest bardzo zapracowana. Jest właścicielką sieci klinik stomatologicznych i restauracji. Jednak największą przyjemność sprawia jej dbanie o rozwój "La Manii". Niedawno w Londynie została zaprezentowana najnowsza kolekcja tej marki. To był kolejny sukces!

Londyn (Wielka Brytania) 16.02.2012 Pokaz kolekcji Jesien/Zima 2012/13 domu mody La Mania ktorej dyrektorem kreatywnym jest Joanny Przetakiewicz. Kolekcja La Mania bedzie czescia najblizszego London Fashion Week. Podczas pokazu zaprezentowane zostaly takze prace artysty Marco Perego.  fot. Piotr Apolinarski / FORUM

Jest tyle pracy ostatnio, podróży, zresztą podróże to już od dawna. Każdy swój dzień liczę co do piętnastu minut,  już nie co do godziny - przyznaje Joanna.

Bizneswoman stara się mimo wszystko poświęcać jak najwięcej czasu rodzinie. W programie pojawiła się nawet mama Joanny Przetakiewicz, pani Maria.

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz, Katarzyna Olubińska Joanna Przetakiewicz, Katarzyna Olubińska http://dziendobry.tvn.pl

Sukienki dla Lady Gagi

Salon i jadalnia Joanny Przetakiewicz robią piorunujące wrażenie.

Podczas rozmowy z dziennikarką "DDTVN" okazało się, że o kreacjach tworzonych w domu mody "La Mania" słyszała już Lady Gaga.

Moja ostatnia kolekcja została nie tyle wybrana przez Lady Gagę, co przez jej stylistę. Wymyślił taki look dla niej, który będzie szalenie delikatny, podkreślony prze kolor kremowy lub miód. Sukienki zostały wysłane i zobaczymy, co dalej - opowiada Joanna Przetakiewicz.

Przetakiewicz Joanna

Lady GaGa fot. East News

Joanna Przetakiewicz, Katarzyna Olubińska Joanna Przetakiewicz, Katarzyna Olubińska http://dziendobry.tvn.pl

Przyjaźń z projektantem

Joannę Przetakiewicz łączy serdeczna przyjaźń z jednym z najlepszych projektantów, Karlem Lagerfeldem. Miała on też swój mały udział w powstaniu marki "La mania".

Ja Karla traktuje jak anioła, bo to jest anioł. To była druga osoba, której się zapytałam, co sądzi na temat założenia "La Manii". On powiedział bez zastanowienia "Go for it!" - przypomina sobie Joanna Przetakiewicz.

W programie "DDTVN" Joanna Przetakiewicz pokazała nawet swoją garderobę. Widzowie mogli zobaczyć ulubioną kreację projektantki. Jest to sukienka, którą włożyła na pokaz Chanel w ostatni wtorek. Jak sama wspomniała, jej kreacja podobała się Karlowi Lagerfeldowi.

PAP1009HA10.KARL LAGERFELD PHOTO EXHIBIT AT THE EUROPEAN HOUSE OF PHOTOGRAPHY IN PARISPAP1009HA10.KARL LAGERFELD PHOTO EXHIBIT AT THE EUROPEAN HOUSE OF PHOTOGRAPHY IN PARIS.-KARL LAGERFELD

NZ. Joanna Przetakiewicz, Malgorzata Socha   1. urodziny marki La Mania, Wa-wa, 27.09.2011,  Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Jak Wam się podoba mieszkanie Joanny Przetakiewicz?

Więcej o: